Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
uz aby to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co si nakoupila? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí me taky bolí břicho jako bych to měla dostat ale už tak 6 dní a měla bych to dostat v pondělí :-S tak nevím ale příznak je to stejný že by???a boleli tě prsa?mě bolí dcela dost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jdu vás jen pozdravit...teď sme dojeli z nemocnice :-( 8-( a já si jdu lehnout není mi dobře |-|
Odpovědět
agu a jak to dopadlo v nemocnici? :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
terez jelikož žiju tak dobře :-N =-) byli sme s Jouzou na zahradě a mě píchla vosa bohužel já sem na ně alergická takže sem se málem udusila a oteklá sem byla víc jak sumo :-N ale už je to snad oki tak uvidíme 8-)
Odpovědět
aha, ja myslela, ze jsi jela z nejaky kontroly =-) no tak to je pekny :-. :-. hlavne jestli ti uz je lepsi ;-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
terez no moc dobře mi není |-| ale už je to oki =-) =-) :-N :-N teď si jdu lehnout pááá drbny a ne že budu dočítat miliony stránek ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu ty jsi samá choroba |-| Ať je Ti líp!!! ;-)
Odpovědět
agu papa ;-)
Odpovědět
terez ahooj :-D agu:at si brzy fit :-D at muzes drbat s nama san:jee ta to beztak taky budes tehu,vid luci:a nejsi ty ted spis nervni ze bys nakonec nebyla??myslim ze uz si natesena jen si to nechces moc priznat protoze to nebylo podle planu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carculko n já doufám:-)po roce snažení bych si to zasloužila:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sand, prsa mám citlivější, trochu nateklý a na dotyk mě bolí pravá bradavka.. Teď v pondělí si to měla dostat? ještě chvíli počkej, do pondělka a pak testuj! :-) Budu ti držet palce, aby to vyšlo! x-) Agu, vosy sou mrchy, tak pěkně splaskni, ať tu můžeš drbat taky! ;-) carcu, tak asi bych teď už byla zklamaná, kdybych nebyla, ale už sem se i najedla, dieta dneska šla stranou, ale asi se na celou dělenou vykašlu, jestli fakt budu těhu.. :-N Takže snad už i nervozita odejde.. :-)
Odpovědět
san:tady je naka epidemie,sned to chytnu taky :-D luci:ty drzis dietu??dyt si hubena podle fotek v satickach...a co nastavajici,skace radosti do stropu?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucí děkuju je zvláštní že prává je taky citlivější :-D no mám to dostat až v pondělí tak do pondělka počkám a uvidím zas mě začalo bolet břicho :-(a tobě vyšli silné //? carculko je tu bud hned jak to bude jistý pošlu ti těhu bacila:-))))) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Carcu, jj, skáče, právě teď hledá na netu sedačku pro mimi a kočárek.. :-D Jíme děleně, takže dieta to v podstatě není, ale chtěla sem ještě trošku něco shodit, i když teď už to asi půjde jen nahoru.. :-N
Odpovědět
lucie: já ti to strašně přeju....a příteli je kolik , jestli si můžu zeptat? a kolik ti ještě zbývá do konce školy?
Odpovědět
luci,jsou holky co priberou za tehotenstvi 7-8kilo a maj mini brisa,ale i naopak..ale hlavne ze bude zdravi..tak to je krasny ze ma takovou radost,ne:- san:beru te za slovo :-D
Odpovědět
moje mamka se mnou přibrala šest kilo..... :-D ale když my nevážíme ani padesát....
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí strašně moc ti to přeju to je něco tak krásnýho :-N hlavně na sebe a mimíska dávej pozor zdravě papejte a odpočívej :-) carculko:jasný :-D :-D :-D
Odpovědět
san: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sand, ta testovací čárka byla silnější než ta kontrolní.. :-N Odpo sem si test dělala ještě jednou a to samý.. Tak to ještě počkej, ať nejseš zklamaná, tak týden po očekávaný MS bych testovala.. :-) Holky, vy ste takový zlatíčka.. x-) Obávám, že já přiberu dost, i když se nechci přecpávat, ale když se nebudu hlídat, tak to půjde rychle nahoru, do svatby se musím krotit.. :-)
Odpovědět
luci ja mam hroznou radost za tebe fakt :-) to je parada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, díky, já si to totiž pořád neuvědomuju, tak sem pořád trochu mimo.. :-D Tak to přijde.. ;-)
Odpovědět
luci...rika se ze jak se rikalo jist za 2 ze to neni pravda pak se hodne ztloustne,ze decko si z tela veme co potrebuje,ale aby nechatralo tvoje telo(kosti,zuby,vlasy)tak musis papkat zdrave-ryby,ovoce,zelenina,hodne mleka atd...a pak papat vitaminy pro tehotny..a pak muzes papat jen za 1 protoze vse co je treba navic,je ve vitaminech
Odpovědět
Profilova fotka
Vitamínky určitě pořídím, ale až ve středu, jestli mi doktor neřekne, že třeba nejsem těhu.. nejhorší je to pak shazovat, takže za 2 jíst nechci.. =-) terez, chtěla sem napsat, že taky to přijde.. ;-) bych chtěla u sebe někoho, kdo by čekal mimi ve stejnou dobu.. :-)
Odpovědět
presne carcu ;-) ono totiz takovy to jezeni za dva je skvela vymluva pro ty zensky, ktery toho pak stlaskaji hodne a vymlouvaji se, ze jsou tehule..chce to hlavne jist o co si telo rika a v normalni mire ;-)
Odpovědět
luci tak jestli se nam to povede, tak treba za 2 mesice taky budu x-)
Odpovědět
terezko:a pak se vymlouvaj ze i pet let po porodu jsou matrony a rikaj ze za to muze to decko a tehotenstvi luci:jestli se to povede treba taky budu-v sobotu mam posl.prasecek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ty mám ráda, děcka choděj do školy, ale ony sou tlustý, protože mají dítě.. :-p kamarádka byla po šestinedělí zpátky na svý váze.. :-) Holky, tak šup na to už teď, zahoďte prášky! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?