Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ty jo lucko, tak to teda gratuluju, pokud budete z toho šťastní......někdy je lepší mít ho trošku dřív neplánovaně než pak až budeš chtít, tak to nepůjde...
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, teď sme mimi fakt neplánovali, ale budeme to muset zvládnout, na potrat bych nešla, nejhorší bude, jak to vezme moje máma.. =-) z toho mám hrůzu, ale nebudu předbíhat, uvidím, co mi řekne doktor. Sem doufala, že mě vezme už dneska, ale ještě týden musím vydržet, to je děs.. =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, přesně tohle přítel taky říkal a na jednu stránku to tak cítím i já, ale je to fakt úplně neplánovaný a pořád sem se z toho nevzpamatovala..
Odpovědět
Profilova fotka
Co jinýho bude mamce zbývat? =-) :-p Nech si to od doktora potvrdit a pak udělej nějaký plán ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jasně,že mamce nic jinýho nezbyde, ona nejdřív bude asi hrozně remcat, ale snad pak bude nakupovat hadříky a tak.. :-D Dneska odlétá na Kanáry, tak dovču jí kazit nebudu, zatím to řeším jen s váma s přítelem, jinak to nikdo neví.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že jo, v hlavě si to srovná a bude se těšit na svojí novou roli x-) Já chci taky na Kanáry!!! :-D Ta se má..... To už v červenci budeš mít bříško :-. ;-)
Odpovědět
LUcíí, gratuluju :-)) v červenci budeš mít prťavý bříško, to se ztratí, neboj :)
Odpovědět
Profilova fotka
Iwci, kde máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Blond, taky bych chtěla k moři, ale už sem se jim nevešla do kufru.. Iwci, dik, ale ještě to není jistý, třeba ten test kecal.. =-) já si myslím, že už bříško mt budu a že se do šatů nebudu muset vejít, ale snad najdu nějaký na šněrování, to se povolí..
Odpovědět
blondata: na Kačině (KH), kde vy? luci: udělej si ten test klidně ještě jednou nebo dvakrát - kamarádka, když se snažili o mimčo, tak ten test poté, co jí vyšel // opakovala asi 5x - no běhala čůrat jak koroptev :D
Odpovědět
Profilova fotka
Šatů na šněrování mají hodně, určitě si nějaký vybereš ;-) Stejně to má něco do sebe jezdit k moři přes zimu a na jaře... pěkně teploučko, když tady je kosa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Iwci a i potom ji pokaždý vyšly //? já si dám ještě jeden test zítra.. dneska už dám pokoj.. :-) Blond,, jj, je to super bý u moře, zatímco ostatní tady mrznou, i když teď už i tady je snad konečně jaro, máma jezdí skoro každej rok k moři na jaře a na podzim.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jedna moje známá to taky takhle praktikuje a je spokojená. Možná lepší než v létě :-) Já k moři jezdím buď před sezonou nebo v září, abych si to léto ještě trochu prodloužola. Taky už tam je trochu klídek od všech turistů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, v létě si většinou můžeš léta užívat u nás, ale zbytek roku je tu hnusně, takže já bych jednou to taky chtěla takhle praktikovat.. :-) My sme chtěli příští rok jet autem tak na 3 týdny do řecka, udělat si to trochu dobrodružný, ale jestli bude to mimi, tak nevím, nevím.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Autem je to bomba, taky radši takhle vyjedem než z cestovkou :-D No, uvidíte, třeba Vám to vyjde až bude mimi trochu větší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je zatím ale fakt za dlouho.. :-) To mně nevadí jet s cestovkou a jen se válet na pláži, ale přítele to nebaví, a udělat si to akční, bych brala i já, chtěli bysme vzít i psíka, aby si taky užila.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 moc ti gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N :-N to je super zpráva!!!!!já budu taky testovat tak snad :-)můžu se zeptat za jak dlouho jsi testovala?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a kolik Ti je? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sand, asi týden po očekávaný MS, ale mám to hodně nepravidelně, tak se to přesně nedá, každopádně dnes to je 43.den po poslední MS.. Děkuju, ale ještě počkám na doktora.. Budu ti držet palce, ať to vyjde! :-D Blond, je mi 23.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mladá maminka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, myslím, že je to věk akorát na mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nikdy nechtěla bejt stará maminka, ale zrovna teď sem to prostě neplánovala, ale musím přiznat, že kdybych to teď dostala nebo mi doktor řekl, že nejsem těhu, asi by mě to mrzelo.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to je asi normální. Tý jo, jsem zvědavá já na svojí reakci, až zjistím, že jsem těhu. Taky na to, jak se budu cejtit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nad tím nikdy takhle nepřemýšlela a najednou, čumím jak puk.. :-N ale už teď mi přijde, že mám jiný břicho.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci :-D jako větší joooo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takový divně nafouklý, na jiným místě než normálně, když je nafouklý.. :-D Mi hrabe, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci trošku x-) :-D :-D Aby si nám za chvíli neporodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O porodu ani nemluv.. :-D :-D
Odpovědět
lucie: no teď jsem na aukru četla jedno vlákno v diskuzi, slečny/paní se tam docela dobře znají a jedna z nich rodila...a prostřednictvím smsek dávala vědět, jak to s ní vypadá... No jako děs běs, chuděra to měla na dlouhý lokte..
Odpovědět
Profilova fotka
Já to říkám už dlouho, že až to jednou přijde, budu rodit císařem.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?