Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidim,jak mi dopadne matura no.Nejradši bych je vysadilo hned,ale bojim se toho,že ji pak neudělám a přítel to bude muset všechno táhnout,což by s jeho platem nebylo nejlepší.Ale nejvíc se asi bojim toho,abych je nevysadila a pak si neříkala,že jsem měla ještě počkat
Odpovědět
Profilova fotka
taggy:taky by sme ještě chtěli počkat na to bydlení,ale přítel už na to mimí začíná mít choutky :-)
Odpovědět
aha ttj..
Odpovědět
my prave bydleni mame uz, takze nas nejak nic nezdrzuje a choutky mame oba dost velky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se máte tery.My jsme zatim v podnájmu.Sice levnym,ale stejně.NAvíc je to malý,máme zatim jenom 1+1 :-|
Odpovědět
ahojte holky :-) ja mam na mimi taky strasne velky choutky :-D pritel nad tim premysli i trosku racionalne, takze rekl, ze vylozene snazit se budeme, az bude mit jistou praci :-)
Odpovědět
a jak to planujete dal? chcete vlastni bytecek nebo domecek?
Odpovědět
Ahojky butt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt:jo,to si taky s přítelem říkáme :-) proto dalo by se říct se o to budem pokoušet s práškama :-) tery:chtěli by jsme byt.Při nejmenšim 2+1,to by nám stačilo :-)
Odpovědět
2+1 pro tri staci v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my spolu zatím nebydlíme,já bycvh do toho šla,ale přítel se k tomu zatím nějak nemá a já mám zatím pocit,že chci tyhle věci jenom já,tak počkám,až s tím přijde sám :-) teri,proč nemáš fotku v pasu?
Odpovědět
smudli:ja nevim, bych to tak asi nedelala..ony ty prasky vlastne maji i potratovej efekt :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky.taky se přidám,jdu teď na operaci a pak už na nic nečekáme....:-)Taky neberu HA a nikdy jsem nebrala,za což jsem ráda,tak doufáme,že problém nebude:-)
Odpovědět
tak my taky uvažujeme racionálně, proto si počkáme na to bydlení, pak na svatbu a pak se můžeme snažit...ale chci, aby miminko mělo všechno, co budeme chtít, abysme nemuseli šetřit a ohlížet se.... smudlinka: já tomu moc nerozumím, jak se chceš snažit přes prášky....? já užívám HA celou dobu a mimi z toho nějak nevylezlo..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tery:právě.Sice pak chcem ještě jedno,ale stačá to i tak.Já mám ještě dva bráchy,tak že nás v něm bylo 5. butt:já vim no.Ale myslela jsem to spíš tak,že by jsme chtěli,aby se nám to podařilo samo od sebe :-) ale určitě bych při sebemenšim náznaku těhotenství je přestala brát :-)
Odpovědět
smudli:no jenze..kdyz budes brat ha a presto probehne ovulace a vajicko bude oplodneny, tak ha tak meni sliznici delohy, ze je velka pravdepodobnost, ze se vajicko ani neuhnizdi, takze se vlastne ani nedozvis, zes byla oplodnena...
Odpovědět
kam jste vsechny utekly? :-)
Odpovědět
Chudáku pomazánko, všichni Tě opustili:-)
Odpovědět
weru:jj asi se jim nelibilo, ze mluvim o neuhnizdenim vajicku :-( jeste, ze mam aspon tebe :-D
Odpovědět
Se mnou chces taky mluvit o neuhnizdenem vajicku?:-D Je zajimavy, ze tohle tema ve vetsine diskuzi vzdycky vyvola mirne revolucni hnuti:-D
Odpovědět
weru:tady to zatim vyvolalo mlceni :-D hele ja si zas v takovych tematech moc nelibiju :-D jsem spis citila povinnost informovat :-D
Odpovědět
butt - no to bys byla docela obstojnej masochista, kdyby sis v tom libovala:-D Tak ony fora jsou od toho, aby se tam lidi informovali. Akorat nekteri to berou s vetsima vasnema nez jini:-D Nas farar mel dneska perlivou msi. Na zaver primluv pronesl "Pane, neprijmi nase prosby". Sic se pak opravil, ale to uz mu nebylo nic platny:-D
Odpovědět
weru: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobrej farar :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale vis co, nekdy je fakt lepsi, kdyz nase prosby nejsou prijmuty ;-) a nebo si chtel vyzkouset, jetsli ho vubec poslouchate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weruahoj,ten Váš farář musí být dobrej,když řekne něco takovýho :-)
Odpovědět
Ja si rikam, jak by to vypadalo, kdyby Buh vsechny nase prosby vyslysel. To by byl peknej chaos:-D Holt musim uznat, ze Buh ma asi mnohem vetsi prehled o tom, co se deje a co by bylo dobry, nez mam ja:-D Dneska bylo cteni ze Staryho zakona o desateru. Zajimavy bylo, jaky pak na to navazovalo kazani. Knez totiz rikal, ze v dnesni dobe neni uz tolik aktualni samotny oblibeny "nesesmilnis" nebo "nepokrades" (prej mame stesti, ze tam nebylo napsano "nevytunelujes" nebo "nebudes nelegalne stahovat":-D). Ale ze v dnesi dobe je mnohem vetsim problemem to, ze lidi maji potrebu si to desatero upravovat k obrazu svymu. Preskakovat, vynechavat.
Odpovědět
weru:to by vypadalo jako ve filmu bozsky bruce, videlas? :-D my taky meli strasne suprovy kazani na desatero :-)
Odpovědět
Jo videla. Nejvic se mi ovsem libila scena s "rudym morem" alias rajskou polivkou:-D:-D Chudaci knezi, furt vymejslet nejaky novy kazani na desatero, aby to nebylo klise.
Odpovědět
weru:jj to bylo pekny :-D :-D hele ja mam pocit, ze i kdyby porad opakovali to stejny, tak to k necemu je :-D vzhledem k tomu, jak jsme zapomentlivi :-D
Odpovědět
Nevim, jestli se to da primo nazvat zapometlivosti, ale spis "planovanym vypustenim":-D:-D Vcera jsme byli plnit postni prislib - sli jsme na bowling:-D
Odpovědět
weru:sis dala do postu predsevzeti, ze pujdes hrat bowling, jo? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?