Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
smudli,já jsem to nedočetla,písni krátce o sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
princeznicka:Tak na jednu stranu ti to závidim.Já se už těšim,až tam nebudu muset :-S
Odpovědět
smudlinka sem chodi dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no chodim,ale ne moc často :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo?že si to nějak nepamatuju,ale to neva :-) smudli: no vidíš,já se zas těším,až to budu mít aspoň částečně za sebou,buď v červnu nebo v září,jak stihnu bakalářku
Odpovědět
Profilova fotka
princeznicka:tak je mi 20 a ještě studuju no,letos matura :-) Jinak přítelovi je 27 a zasnoubeni jsme od listopadu.Svatbu máme v září,ale jak jsi už četla,chybí nám ještě spousta věcí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásná :-) já bych chtěla nějakou převislou s liliemi a líbí se mi i kombinace lilií a gerber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudli,tak to docela koukám,někdy si tu připadám jak stará baba a navíc budete všecky mít děti,než se vdám já,ale to neva.já taky ještě studuju,letos končím VŠ
Odpovědět
lilie i previsla to je supr :-) taky se mi libi previsle, ale jsem hrozny prcek, tak si to na sobe neumim predstavit..ale mozna by to nevypadalo tak zle..merim jen 158 cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priceznicka:no,tak děti bych chtěla,to je pravda :-D a vy ještě datum svatby nemáte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
notak já měřim o ty 4cm víc no,to taky neni moc :-D jedině to dohnat vysokýma podpadkama :-D
Odpovědět
holky ja uz jsem asi magor, dneska me ta chut na mimco tak popadlo, ze jsem navrhla priteli, ze to zacneme zkouset :-D
Odpovědět
Článek se načítá
podpatky mam celkem vysoky, ale stejne vid proste jsem prtava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tery nejseš,já to přítelovi říkám už dlouho,že ho chci ;-) ;-)
Odpovědět
my se o tom bavime uz hoodle dlouho, tak rok a pul, jenze ted cekame na posledni injekci na kterou jdu 22.dubna, proti rakovine cipku, potom se musi pockat 3 tydny a pak se na to vrhneme...jenze me to vzdycky popadne obcas takhle mam blby napady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri a co on na to? mně zatím tyhle touhy nějak nepopadly,spíš přemýšlím o tom nějaký dítě adoptovat,ale i tak je zatím času dost.smudli,my máme datum teoreticky,je to ještě dost daleko,tak to sem nebudu psát.všechno se včas dozvíte.
Odpovědět
no on se hrozne tesi, jsme oba strasne nateseni :-) ty chces adoptovat, mas nejake problemy co se tyce tehotenstvi?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé,tak to mě popadaj každý den :-D nevíte,jestli je vážně dobrá šance na otěhotnění v cizině? Když už tak sme u toho:-D princeznicka:Tak my sme věděli,že to bude tenhle rok.Chtěli jsme to do roka a do dne nejpozdějc od zásnub :-) Přítel chtěl už v červnu,ale to budu mít akorát po matuře a bylo by toho moc
Odpovědět
ted nevim jak to myslis smudli, jako umele oplodneni v cizine?
Odpovědět
Profilova fotka
nn,na to snad nedojde.Myslim to tak,že někteří lidé mi říkaj,abych tam neotěhotněla,že prý tam prášky nemusej fungovat a že je tam prý i vyšší šance na to
Odpovědět
jako nekde v teple jo?
Odpovědět
Profilova fotka
ne,jenom mě to prostě láká :-) smudli: tak u nás by to do roka a do dne stejně nešlo,zasnoubili jsme se loni v dubnu a chceme se brát v červnu,takže by to nevyšlo.
Odpovědět
aha ttj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,jedem do Itálie
Odpovědět
Profilova fotka
princeznicka:tak snad potom budete mít volný nějaký pěkný termin :-)
Odpovědět
tak to nevim, o tom jsem nikdy neslysela :-) navic osobni zkusenost s antikoncepci mi chybi, protoze ji nesmim ze zdravotnich duvodu, tudiz my si jen davame pozor :-) a kdyby to nahodou nekdy nevyslo ten pozor, tak nam to neva vid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no máme vybraný 22.6.2012,tak to snad vyjde :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak my chceme mimi příští rok.....letos budeme řešit vlastní bydlení a svatbu a pak to budeme zkoušet....až budeme bydlet ve svém...ale už se taky moc těšíme
Odpovědět
Profilova fotka
princeznicka:tak to máte ještě čas,to je pravda :-) tery:tak nám právě taky ne.Doufáme,že se nám to povede v tý Itálii i přes prášky :-)
Odpovědět
a proc je rovnou pred tou dovcou nevysadis smudli? :-) ahoj taggy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?