Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
butt:tak nám toho chybí ještě plno :-D zatim mám jen zamluvený šaty a vybraný jaký by jsme chtěli oznámení i s mottem.Příští víkend se jdeme zeptat na restauraci a to je asi všechno :-D
Odpovědět
smudli:jsem rada, ze nejsem sama "takova" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:to opravdu ne.Vůbec teď nestíhám,moc učení.Tak snad maturu zvládnu na poprvý a budu pak už mít myšlenky a čas jenom na ty přípravy :-)
Odpovědět
smudli:rucite zvladnes ;-) co delas za skolu?
Odpovědět
Profilova fotka
butt:management obchodu a služeb.Děs :-D
Odpovědět
smudli: :-D :-D ale zni to zajimave ;-)
Odpovědět
resim dilema, jestli se mam jeste ucit, i kdyz u toho usinam a nebo zalehnout k pratelum....a pak se ucit do noci zitra...
Odpovědět
Profilova fotka
zvol to druhý :-D stejně ti už to učení nepude moc do hlavy a nakonec ještě usneš u toho,probudíš se během noci a budeš celá rozlámaná a ještě k tomu budeš mít přerušenej spánek :-D já už jdu,bolí mě oči a jsem nějaká nemocná,tak se tu hezky mějte papík :-)
Odpovědět
dekuji za radu :-D papa, mej se krasne!a uzdrav se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máme takhle při pršící neděli? My sme včera do 3 do rána hráli s kamarádama Activity, tak bych klidně ještě spala, ale hra je to skvělá! :-D
Odpovědět
Ahoj Luci, u nás je taky pěkně hnusně....včera jsme do půl třetí zase pařili, takže jsme si dneska taky pěkně přispali.....a ještě nás odpoledne čeká oslava... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taggy, já na takovýhle ponocování nejsem už nějak zvyklá, ale včera to děsně rychle uteklo, jen chudák přítel musel dneska na osmou do práce a jeho kolegyně spala asi 3 hodiny, tak to tam musí vypadat.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ty jo, tak tu práci jim nezávidím, zvlášt v neděli.....i když já taky musím dneska pracovat, ale naštěstí jen doma u počítače....
Odpovědět
Profilova fotka
Já se musím zas učit, včera sem celej den gruntovala byt, pak sme jeli pryč a učení zas jen čekalo a nedočkalo se.. :-N Tak oni v tý práci asi nic moc nedělají, neděle bývá volnější, ale taky jim to nezávidím, doma je doma.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.Jak se máte :-)
Odpovědět
ja dobre, co ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
notak zítra zase škola,tak to mi ten konec víkendu kazí.Ale jinak dobře jo a ještě počasí by mohlo být lepší :-D
Odpovědět
napodobne s tou skolou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co děláš za školu?
Odpovědět
ekonomku, co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
management obchodu a služeb
Odpovědět
tak to je podobne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to asi jo a jak pokračujou přípravy :-) už se ti přibližuje co :-)
Odpovědět
no uz docela hodne :-) pripravy docela v pohode, objednala jsem fotografa a vyrabim jmenovky, potrebuju sehnat sobe nejake nausnice a uvazuju o zavoji, ale jinak snad mame vsechno :-) co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme zatim to datum,já šaty,doplňky k šatům a jenom vyhlídlý oznámení.No a přítel oblek,jinak nic :-D Tak já závoj mít budu,ale budu mít šaty s vlečkou,tak jsem si nakonec pučila jenom střední,dlouhej by se mi k tomu nelíbil :-)
Odpovědět
ja bych prave chtela az na zem zavoj, ale nevim jak k tem mym satum..no uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
záleží na tom,jaký máš no.Taky jsem ho chtěla,ale hodí se k nim spíš ten kratší.A jakou budeš mít kytku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,vítám nově příchozí.Já mám naštěstí školu jenom v úterý,ale vůbe se mi tam nechce :-S
Odpovědět
mne se tam nechce nikdy :-D smudli tu co mam v albicku jako posledni ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?