Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
lup: že ano? :-D
Odpovědět
lup: no jestli si myslí, že se tu budeme jak slepice bavit jen o barvě šatů a kytky, tak jsou fakt mimo ]-(
Odpovědět
luphen: Máš pravdu, nemá cenu se o tom bavit ;-) . Jdu raději dodělat knihu hostů :-)
Odpovědět
mihu: no tak ono se to tu dneska rozjelo trochu jiným směrem:-D ale myslím že chyba byla na obou stranách..ael to je jedno..musíme počkat až zase budeme mít svoje téma...
Odpovědět
takže kašlu na to,budu se bavit tady a nic jiného řešit nebudu
Odpovědět
lup: to nechápu, tak že jako nesmíme ničím přispět na beremku, aby bylo jasné, že sme to pochopili? =-)
Odpovědět
mirca: děláš knihu hostů?? jako že siji vyrábíš?:)
Odpovědět
napište mi někdo do IP co se tu vlastně stalo - jen jsem viděla, že nám pozastavili téma a četla jsem poslední stranu :-D
Odpovědět
kat: nevím jak to bylo myšleno..prostě nás vystrnadili z našeho tématu a donutili přesídlit jinam.. jako kdyby se to v cizím tématu taky nemohlo zvrhnout:-D
Odpovědět
lup + kat: asi vás holky neznají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lup já to ale nemyslela zle
Odpovědět
lup: no to jo no :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
jdu dělat něco rozumného a hlavně něco co se netýká beremese.
Odpovědět
lucik: no jen aby :-D
Odpovědět
Luphen: Jo, koupila jsem hezký jakoby památníček, ale udělala jsem mu úúúúplně jiný obal, aby se hodil ka dalším věcem. Teď ještě musím udělat název a dovnitř povídání, k čemu kniha hostů je :-)
Odpovědět
mirca: hezké:) taky se mi ty knihy líbí, ale myslím že u nás by toho nikdo nevyužil tak jí mít nebudu:-D
Odpovědět
já už májm taky knihu hostů,viz album
Odpovědět
no nic, já taky jdu, kdyby něco zajímavého, tak prosím informace do IP :-D mějte se, pááá a nezlobte 8-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jen vás pozdravím,jsem u našich,tak moc nebudu na netu,mějte se zatím krásně
Odpovědět
treisi: taky pěkná:-D kat páčko a užij si víkend!!!
Odpovědět
jdu teda uklízet,páčko
Odpovědět
kdyžtak info do IP
Odpovědět
hmm tu zůstanu sama samotinká...:-( budu tu ještě hodku..pak taky párím:-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... čípak je ta fotka? MOJE! ]-(
Odpovědět
holky nemá to tu cenu.psala jsem si anaxamon a ta je docela v pohodě. akorát mi napsala že ikarkulka vrátila známko kat a přitom to není pravda |-| odjíždí tetkom na týden na hory,tak tu nebude. Já bych to opravdu viděla na stžnost majiteli. |-| Vím,že to že jsme mluvili o jejich svatebních šatech nebylo pěkné,ale to že ona maže všem co se ji zachce,taky neni pěkné. Založila jsem téma,a mylela že tam budeme normálně pokračovat bez boje s ikarkulkou. tak jsem to i pochopila s konverzace s anaxamon,ale očividně to ikarkulka smazala bez jakéhokoli rozmyšlení a tak jde vidět kdo za ten boj může.
Odpovědět
treisi: třeba jí našla ještě i jinde:-D
Odpovědět
ještě vám musím něco říct :-D teď kouká sobě do alba, měla jsem tam jmenovky, kde bylo napsáno ženich a jméno, nevěsta a jméno a bylo mi to smazáno :-N asi to nepatří ke svatbě =-) :-N :-D tak bacha na to :-D ale já už fakt jdu, pááááá x-)
Odpovědět
lluc: to neřeš..to nemá smysl:) proti ní nemáme žádnou zbraň....
Odpovědět
já se karkulce omlouvala a ona mi ne moc pěkně odpověděla do IP takže už na to kašlu
Odpovědět
kat: to není možné..napiš to anax.... nebo už nevím..tohle je ale vážně šikana 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?