Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
luphen:mě kradou fotky pořád,já udělám takovu hnusnou a stejně mě ji ukradnou :-D
Odpovědět
treisi: Tak si přes celou fotku udělej vodoznak treisi a hned bude jasné kdo komu krade ;-) . Proto do alba nedávám svoje vlastní věci.
Odpovědět
Vlastně jo, mám tam koláčky, ale ty mi nikdo neurkade, užj jsou dááááááávno snědenééééé :-D :-D :-D
Odpovědět
jo treisi: dávej si přes to jméno - jako já:-D jeslti si někdo zkopíruje fotky co sem já sama někde našla je mi šumák:-)
Odpovědět
lup: o mělo být to, co mi tam údajně vrátila :-p jak psala lluc
Odpovědět
kat: aha...ach jo:-(
Odpovědět
holky to nemá cenu, jen jsem dost dobře nepochopila, kdy nám téma odemkne ]-(
Odpovědět
mě je to už fuk,než to celý předělávat,takové hnusné fotky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mihu: to nikdo neví... anax už prý dovolila založit nové téma..ale levá ruka neví co dělá pravá a karkula to zase smazala....takže asi nikdy:-D
Odpovědět
anax:neodpoví je na týden pryč .no já tady nebudu narušovat téma do kteréého nepatřím. píšu zakladateli stránek a tak vás prosím jetli můžete na mail poslatt fotky,které byly smazány ať už jste z jakékoli diskuze. nebo poslaly kopii vaší ip konverzace s ikarkulkou.
Odpovědět
lup: no tak to se asi kvůli ní nevdáme :-D :-D :-D
Odpovědět
llu chceš aji to jak jsem se omluvila a co mi na to odepsala?
Odpovědět
Článek se načítá
na můj mail: kdo ho nemá,tak napíšu do ip.
Odpovědět
Jejda,co se tady řeší???:-D
Odpovědět
llu ddej mail
Odpovědět
ano treisi: pošli to :-) a já holky mizím, je fakt že mezi nejmladší nevěsty nepatřím :-D :-p :-D
Odpovědět
jo všechno. dám to nějak dokupy a pošlu mu to i s dopisem.
Odpovědět
lluc: ty jsi ale aktivní - do toho:)) mě nic smazáno nebylo:-D
Odpovědět
hele mě by zajímalo - to že děláš takhle admina...to je jako jejich zaměstnání nebo to dělají ve svém volném čase??:-D bych to taky mohla dělat:-D času mám hafo!!!:-D
Odpovědět
Ahoj holky, kde všechny jste...?
Odpovědět
jste ukecany, kdo to ma docitat? :-D
Odpovědět
se tady ale rozjely, co butt?
Odpovědět
taggy:jj a bez nas ;-( ahojky ;-) jak se mame?
Odpovědět
já dobře, právě jsem dožehlila prádlo a čeká mě ještě práce, ale pohoda....a co ty, co plánuješ na víkend?
Odpovědět
taggy:byla jsem domluvena s deckama z gymplu, ze dneska nekam pujdeme, ale neco na me leze, tak jsem radsi zustala doma :-( a jinak planuju na vikend jen spanek :-D a strasne se na to tesim :-D
Odpovědět
já měla teď po sobě tři úplně volné víkendy, tak jsme i s mojím jenom spali...bylo to fajn..teď mám pracovní víkend, ale neva, ještě bych zakrněla... :-)
Odpovědět
to beres sparvne ;-) me by taky nebavilo porad jen spat, ale nekdy si odpocnout musim :-D
Odpovědět
jj, to je pravda....já se vyspala včera a dneska, taky bez spánku nemůžu být.... a jak se vůbec těšíš, až budeš bydlet se ženichem? jak pokračuje zařizování bytečku?
Odpovědět
taggy:to vis, ze se tesim hodne :-D vcera jsem koupila v akci botnik a dneska nam dovezli mycku a lednicku, tak jsme mela radost :-D jinak porad jeste vekame, az nam prijdou udelat diru do zdi a pak tam udelat dvere a teprve pak zacneme vic zarizovat :-)
Odpovědět
to je super, přípravy nového bydlení jsou krásné....já bych se nejraději stěhovala každý rok, hrozně mě baví zařizovat...taky chceme kupovat byt nebo dům, takže už se nemůžeme dočkat.....mého drahého to taky hrozně baví....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?