Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
lucik: nech toho nebo se s tebou nebudu bavit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
luc: jasný, já to beru ;-) Dala jsem do albíčka zpět fotky, které vymazala a připsala, že je to tvorba svatebního oznámení, tak snad už zůstanou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen jeste jen tak mimo holky dala jsem ji jedno album, ktery jako bez debat porusuje pravdila, ale je to mistni oblibenkyne tak jsem zvedava co s tim udela :-) jestli jsou pravdila pro vsechny stejny
Odpovědět
Profilova fotka
luc: tak to bude nějakej další dááááárečééééék x-) x-) x-)
Odpovědět
ahoj holky, vidím, že taky dneska máme samé nové tváře: katalines, luphen.....holky, kolik je vám, jestli se můžu zeptat? :-)
Odpovědět
lucik: zásilka větších rozměrů je vše co se nevejde do schránky neee?:-D
Odpovědět
Taggy ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale my máme malou schránku :-p 8-)
Odpovědět
taggy: ahoj:) mě se na věk už radši neptej - je to urážlivé:-D ale chtěla jsem se omladit tak jsem tu:-D
Odpovědět
mis, tipuju, že nic se nestane :-p
Odpovědět
miss: a jaké album?? pošli odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
já su 22 ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
kauculacku mas moc hezky saty, ted jsem ti koukla do albicka :-)
Odpovědět
mis: pošli pošli, to mě taky zajímá
Odpovědět
Profilova fotka
teri: děkuji ;-)
Odpovědět
terez: zato ty v albu nemáš nic!!!:)) jak tooo?? to ti to všechno smazali???
Odpovědět
že jsem chytrá,že mě napadlo jít sem? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jo ani mi nemluv ]-( dala jsem si tam rukavicky, oznamko atd. vsechno - pry je to propagace, pritom tam nazev firmy nebyl ]-(
Odpovědět
terezka: to si děláš srandu nee?? to nechápu...a nebyly tam www stránky na těch fotkách?
Odpovědět
treisi: dostaneš pusu x-)
Odpovědět
no teda :-D :-D :-D
Odpovědět
Trochu to vaše tažení proti adminům sleduju... a myslím, že vám Nejmladší nevěsty poděkujou, až to tady zamknou i jim... nebylo by jednodušší začít se chovat slušně, jako lidi??
Odpovědět
já nechápu podle čeho oni určujou, co se svatby týká a co ne =-) jako jasně, něco je na první pohled jasný,ale u nečeho bych se fakt hádala 8-( mě to prostě nedá, ale třeba svědek a svědkyně prostě patří k svatbě, já teda neslyšela nikdy o svatbě bezesvědků :-N
Odpovědět
omca: nech nás - my sme tady hodné 8-)
Odpovědět
luphen na ten rukavickach ne tusim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, trošku sme si postěžovaly a je pokoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lup: :-D
Odpovědět
terezka: tak to je fakt hrozný :-(
Odpovědět
lucik: čemu se tlemíš?:-) mě stačí když mě vynadaj admini a nemusí mi nadávat ještě někdo jinej....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já letím :) Možná písnu z mobilu, jestli to byly ty šatky ;-) Pampalá a nezlobte 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?