Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
treisi: asi jo, to je fuk..... ahoj butt: tak copak jsi dneska dělala?
Odpovědět
Profilova fotka
werumka nevím ještě co Jouza vybere :-N =-) jinak pro mě je sex hodně důležitý :-N miluju sex :-N sem posedlá sexem :-N :-D :-D :-D :-D a asi bych nedokázala žít s člověkem co by mě nedokázal uspokojit |-| =-) ale naštěstí to Jouza umí dokonale :-D :-D :-N x-)
Odpovědět
no před svatbou jsme spolu byli 2,5 roku.Někdy to byla krizička:-D Ale upřímně - kdybych moha vrátit časm udělala bych to stejně. Přišlo mi to pak poprvý krásný, i když naprosto laický, nicméně důstojný. Připadá mi, že když máš někoho, s kým si vyhovuješ, tak není potřeba zkoušet něco jiného. Třeba na úkor povahy.
Odpovědět
agua - já čekám zase za novýho Dr.House a snažím se to vyplnit nějakým kvalitním filmem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) weru to muselo být krásný-svatební noc s prvním sexem x-) x-) x-) x-) x-) ale já bych to nevydržela :-N
Odpovědět
teda já si taky nemůžu stěžovat :-D Akorát mám tu smůlu,že nesmím brát antikoncepci a na kondom mám alergii ale pharmatex to jistí :-D :-D Zítra Přema přijede z práce tak ho hned znásilním :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy.ani se neptej :-( jsem byla od 8 do 18,00 ve skole :-( jsem uplne mrtva :-(
Odpovědět
aquaverde: s tím sexem souhlasím, mám to úplně stejně :-D :-D :-D werumka: tak to jste dobří...my jsme spolu teď dva a půl roku....ale první tři měsíce jsem to taky vydržela, ale na tebe teda nemám
Odpovědět
Profilova fotka
Maruš :-D taky říkám že Jouzu znásilním :-D my ochranu nemusíme řešit :-N x-) weru dneska je Haus =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
nechtěla sem jít spát =-) a zas tu sedím a kecám :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne už vážně jdu tak dobrou holky :-) ;-)
Odpovědět
Teda je pravda,že na mě jednou vlezl na odovolený Přemův brátránek,fakt kus chlapa ale jen co se začal slintavě sápat tak jsem se mohla potrhat smíchy...od té doby ho nemusím
Odpovědět
Článek se načítá
agua - kdepak svatebné noc, to sme usnuli jak mimina:-D To až ta další:-D Haus dneska je, ale to na Nově to běží se zpoždením, my už jsme v půlce páté série, která se vysílá na FOXu:-D
Odpovědět
taggy - kdepak na mě - ale na mýho manžela. Přecejen Ti kluci to mojí často mnohem těžší:-)
Odpovědět
agu dobrou nocku,myslím,že místo kávičky půjdem nakupovat do obchodu 18+ :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
werumka: http://www.landybridal.com/Product/Pr... tyto to jsou x-) treisi: pridavam se k vam :-) s pritelem chodim od 13 takze by to taky asi jaksi neslo jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás tu zdravím, sem tu ale jen na skok a vypadá to, že na dýl si noťas ukořistím až tak v pátek, je toho nějak moc, škola, práce, škola, práce.. =-) To je krásný mít svý poprvý až o svatební noci, já to tak teda mít nebudu, ale aspoň vím, že jednou nebudu mít potřebu vyzkoušet jiný chlapy.. ;-)
Odpovědět
aquaverde: dobrou..... butt: tak to tě lituju, takže teď jdeš za námi relaxovat?? treisi: jejda, jak na tebe jako "vlezl". ...
Odpovědět
holky jsem ráda,že v tom nejsem sama,ale je pravda,že mít sex s jiným chlapem jsem mohla mít už několikrát...ale s Přemou je to jiný,nemusím vysvětlovat kam má sáhnout a kam ne :-D
Odpovědět
adelka - no tak ty jsou perfektní! Tak až přijdou, tak se v nich vyblejskni!:-) lucie - já doufám, že taky tu potřebu mít nebudu:-D Z druhý strany si řikám, že když třeba nějakáholka zažije naprosto skvělej sex s někým, kdo ale povahově za moc nestojí a nakonec si vezme někoho jinýho,tak pořád žije v tom, že ten nejlepší sex zažila s jiným...
Odpovědět
luci ahojky ;-) taggy:tak nejak :-) ale padam unavou :-D a zitra zas na osm do skoly :-( asi me to zabije :-( a k tematu:muj je taky muj prvni :-)
Odpovědět
werumka: viděla jsi krásku v nesnázích? tam je to přesně o tom, co píšeš.....
Odpovědět
taggy:spali jsme ve stanu-já,přítel a jeho bratránek....jak Přema usnul tak jeho bratránek mě začal osahávat a bylo toho víc ale jak jsem se začla smát tak se Přema vzbudil...ten smích mě zachránil
Odpovědět
ale mám jistotu,že jsem byla Přemova první a o to je to lepší...vše jsem si ho naučila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy - jo viděla, taky se mi to vybavilo.
Odpovědět
ty jo, to je teda něco treisi....já bych ho z toho stanu vyhodila..... tak já se taky přiznám, můj přítel můj první není a já jeho samozřejmě taky ne a upřímně jsem za to ráda.....já zase vím, že když má člověk špatnou zkušenost, pak si toho dobrého víc váží....a když člověk nemá žádnou jinou zkušenost, může mít pak choutky to zkoušet....teď samozřejmě nemyslím všechny, ne že mě tady budete kamenovat.... :-)
Odpovědět
treisi: on na tebe tak dlouho čekal? skoro do třiceti? :-)
Odpovědět
taky z toho stanu vypadl,pak rozkecal,že jsem si to s ním rozdala když Přemek spal a od té doby už jsem ho nechtěla vidět
Odpovědět
taggy - to je jeden pohled, ten můj je zase takový, že svůj nejlepší sex jsem zažila se svým mužem, který má stejně dobrou složku povahovou. Asi nic není zárukou toho, že člověk nebude mít za 10 let jiné chutě. To už je asi věc jiná.
Odpovědět
taggy:mu bylo 26let když jsme se spolu vyspali a řekl,že ničeho nelituje
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?