Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
weru: já mám taky nejlepší sex se svým budoucím mužem....a tebe obdivuju, nekritizuju :-D
Odpovědět
taggy - bych si vůbec nemyslela, že jsi vznesla nějakou kritiku! Je dobrý říkat si svoje pohledy. Člověk nemůže žít v jednostranně zaměřeném světě. Pak se nenaučí kompromisům:-)
Odpovědět
já vím weru a souhlasím.....ale naopak mi dost vadí jedna nevěsta, která přispívá skoro do každé diskuse, narušuje to tam a všichni se s ní pořád musí hádat...pořád je hodnotí, kritizuje jejich názory a narušuje jim téma, o kterém se tam ty holky baví.....už bych jí nejradši něco napsala fakt. nechápu, proč to má zapotřebí.... :-)
Odpovědět
taggy - na mě jsou v mnohých diskuzích taky alergický pro můj jedovatě- křesťanský pohled na svět. I v případě kdybych se vyjadřovala k ceně banánů na českém trhu:-D Já nevim, kritika nevede k diskuzi. Někdy je člověk přesvědčenej, že jen on má pravdu a pak už všechny ostatní semele a neslyší ani na rozumný argumenty. Názory by měly diskuzi podpořit, ne jí kazit...
Odpovědět
tak ty podle mě píšeš v pohodě....ale to, že máš jiný názor, to neva...ale ona se snad vyloženě vyžívá v tom, že někoho pomalu uráží, hodnotí ty holky, že jsou jako stádo, že nemají názor a tak....no hrůza....píšu to sem jenom proto, že už fakt když někam přijdu a ona tam je, tak tam radši ani nepíšu, protože díky ní se název tématu nikdy nestihne probrat...pořád se řeší ona.
Odpovědět
no holky tady je i slečna která mi dala pěkně vyžrat to,že nechci žádnou noblesní mega svatbu ale normálka vesnickou. Prostě po mě vyjela,že jsem škrt atd 8-(
Odpovědět
Já ve svý podstatě vím, že mnoho mých názorů se míjí s názory jiných. A sama vím, že jdu často do určité ofenzivy a snažím se svůj názor vytáhnout už z podstaty, že si v něm připadám osamocená. Pravdou ale je, že nikdy neexistuje jen jedna cesta, která vede k dobru. Je jich vždycky několik. Už proto, aby si z nich člověk mohl vybrat. Někdy jsou to cesty lepší, někdy horší, někdy jednodušší, někdy těžší. Ale nevěřím, že by člověk sám o sobě šel dobrovolně do slepé uličky. Vždycky se snaží dělat to nejlepší podle toho, jak věci zváží.
Odpovědět
cože treisi.....to je hnus teda...já taky nechci noblesní a nevidím důvod mít svatbu drahou jenom proto, aby to ostatní věděli...naopak, radši ušetřím, když vím, že to budeme mít taky úžasné a pak můžem jet na dovolenou nebo si koupit něco do bytu....
Odpovědět
taggy - nejdůležitější je, aby se všichni na tom setkání cítili hezky a rádi na to vzpomínali. A v tom peníze často nehrají vysokou roli...
Odpovědět
mě třeba štvou názory některých holek,jako třeba,že někteří si dělaj oznámko,výzdobu,vývazky atd a jen proto jsou škrti,kteří neutratí ani korunu na víc...Já si taky dělala vývazky,proč bych cpala někomu cca 400kč když jsem si 50vývazků udělala za 50kč
Odpovědět
proto ja chodim skoro jen sem, pze tady jsou jen normal lidi :-D
Odpovědět
butt - myslíš? =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
weru:nebo stejne nenormalni jako ja :-D
Odpovědět
holky kámoška čeká šestý dítě =-) =-)
Odpovědět
no výborně, aspoň někdo se tu aktivně snaží zachovat národ český:-D
Odpovědět
šesté dítě? ty jo,a kolik jí je? to je dobré.....ale já jsem dělala minulý týden rozhovor s miss čr a ona mi říkala, že chce mít dětí osm.... :-) a jinak, já si chci třeba udělat vývazky proto, že mě to baví...stejně tak oznámení, které jsem chtěla mít originální a jedinečné....stejně tak mě bavilo dělat svatební noviny a vůbec všechno, co jde....
Odpovědět
mě taky baví si to dělat,nemusím mít stejně vývazky jako x dalších nevěst je jí 32let
Odpovědět
hej ja chci taky sest deti :-D
Odpovědět
to já chci minimálně tři. Ty už se budou vychovávat navzájem:-D
Odpovědět
treisi: souhlas...taky chci mít vše svoje origo, a navíc mě to taky baví butt: tak to už bys měla začít.... já chtěla původně taky tři, ale zatím jsme domluvení s přítelem na dvou....ale uvidíme...dvě chci minimálně
Odpovědět
pritel mi tak vysokej pocet taky neschvaluje :-(
Odpovědět
mě stačí jedno...vlastní :-( Pokud budem muset adoptovat tak chci dvě
Odpovědět
my jsme si s manželem říkali, že bychom si kdyžtak vzali pár dětí do pěstounský péče.
Odpovědět
Profilova fotka
mně budou úplně stačit dvě děti,docela ráda bych nějaký adoptovala treisi,tak to je teda síla,najdou se holt divný lidi.já taky nechci žádnou velkou svatbu,s přítelem jsme se shodli,že max.30lidí
Odpovědět
ahoj lidi jak pak se máte?...jééé dneska se tu bavíte o dětech ja mam 2 už :-D ale do 3 bych šla i když 2 dcerka mi dala zabrat :-( .....ale muj mužík mi říka maš 3 měsíce od porodu...a 5 měsícu do svatby 3 dítě tak po 30možna.....nevim jestli budu riskovat 3 dceru :-D :-D :-D ...
Odpovědět
holky ve me se strasne bije jedna moje cast "karieristka" s materskyma pudama :-) jakoze bych nejradsi mela hromadu deti, ale zas na druhou stranu se tesim na praci a to zas s vic jak dvema moc nejde...
Odpovědět
ja od zaři zase začínam chodit do školy....muj přítel byl sice proti ale prosadila jsem si to.....
Odpovědět
swatka a kolik ti je?
Odpovědět
je mi 22....ja jsem začla holt hodně brzo :-|
Odpovědět
vždyť to není nic špatného? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?