Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • jdu si pro ní a za pár minut jsem zpět

• oki 😉

• jsem tady

• Sponzor fóra
  • ahoj Ali 🙂
    vy budete mít taky knihu hostů,jo?a kdy jim jí dáte,aby tam něco napsali?já nad tím uvažuju taky

• asi to dám na stoleček + instrukce

• dík za inspiraci,Maruš

• princez asi ta bude někde na stolečku kde kdykoliv během večera kdokoliv bude moct napsat.... 🙂

• a asi do sv novin napíšu že je možné napsat novomanželům na památku vzkaz do knihy hostů 🙂

• já vzala blok z ručního papíru,vytáhla jsem šňůrku kterou byl svázanej a dala jsem tam mašlu viz album

• ahoj holky, uz jsem tu dlouho nebyla 🙂 jak jste na tom s pripravama? Komu uz pripravy vrcholi?

• já tu tabulku udělám fakt až budu mít všechny

• Ahojky holky, vidím, že tady dneska celý den debatujete, já teď skončila s prací a mám hlad jako vlk...ale přítel už nám dělá řízky...ještě že ho mám.....
    treisi: nevěst je hodně, ale ta tabulka je dobrý nápad....
    a kde je butt???

• adelka:ahoj,ty sem patříš taky?

• princeznicka: ona sem chodila dřív než ty..... 😃 😃 😃

• adélko: a co u tebe nového s přípravama?

• Sponzor fóra
  • taggy: u nas super. jak jsme vymenili ten termin z 3.10. na 26.9 (to je ten den, co se mela vdavat Verca B. 🙂 ) to vsechno vychazi paradne. Uz mame kameramana, kostel, restauraci,hudbu, fotografa... v podstae vsechno co je potreba zaridit jako prvni a satky prijdou do mesice 🙂
    a co vy?

• cau dífky.
    Adelka- a jaktoze sme ty saty jeste nevidely, hm? 😃

• tak to jo,ja jen,že si adelku nepamatuju,jiank pohoda.
    Adelka:tak to je super,že Vám příp takhle klapou,držím palce,ať to všechno vychází

• holky je tady některá která si bere přítele s kterým měla první sex? Mě dnes kámoška řekla pěknou hovadinu,že prý by se nevdávala kdyby si nezkusila sex s někým jiným 😬

• tresi - no my sme se spolu vyspali oba poprvý až po svatbě, takže ano😃

• werumka:my spolu už spali ale alespoň vím,že v tom nejsem sama 😉

• Maruš 😉 přidávám se k tobě jelikož s přítelem chodím od 15 😃 tak to jinak nešlo 😃 😃

• ale nelituju toho a myslím si že o nic nepřicházím když nemám každý víkend v posteli někoho jinýho 😉

• jinak sem vás přišla jen pozdravit a popřát pěkný večer my jdeme do pelechu mě pořád boí ta hlava a jouza se chce koukat na nějaký film 😎

• teda stejně mi řekněte jakej je mezi chlapa v posteli rozdíl,já myslím,že žádnej 😃

• agua - a na kterej? Ze bych mela zase nejaky typ😃

• holky vy jste krasne ukecany 😃 preji pekny vecer 🙂

• teď čuhám na aukro co by se tam dalo koupit 😃

• werumka: ty jo, a jak dlouho jste spolu byli před svatbou? to já bych teda nevydržela..ale jedna slečna tady z beremka nám tady říkala, že čekají až po svatbě....
    treisi: tak rozdíl mezi chlapama v posteli je obrovský....to je jako kdyby sis myslela, že jsi v posteli stejná, jako tvoje kamarádky.....já mám teda doma takového, se kterým je to úžasné...ale to snad máte taky že jo.... 🙂

• taggy asi to každá myslíme jinak ale to neřeš 😉 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů