Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
aguaverde:jsem tak zvedava, az z toho brecim :-D (byl to preklep :-) ) je vau vy spolu zijete od tvych patnacti? :-) tak se jesta pochlub, koli je priteli a co dela on ;-) a spravne, nechte si to od nikoho pokazit ;-) a jakou mate predstavu svtaby?nebo jeste nevite? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi já sem Alča ;-) a kafče si klidně někdy můžeme dát ;-) Příteli je 26 a ano žijeme od mých 15let ;-) :-N Představu? Co víme jistě je že chceme svatbu do zelena (světlá), kytici chci zelené růže :-N =-) a jinak na výzdobě sme se ještě nedomlouvali ....ale hlavně co chci já je katedrála :-N což zase moc nejde pod nos Jouzovi (přítel) ale pro mě by udělal cokoliv :-) i když ono je vlastně jedno kde se vezmem hlavně že budeme svoji x-) jo jinak Jouza je realitní makléř ;-) a snažíme se už přes rok o malého drobka ale zatím se nedaří tak uvidíme do budoucna třeba se to povede na svatební cestě :-)
Odpovědět
juchůůůůů konečně někdo kdo žije se svým přítelem od 15let jako já :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi u mě to bylo sice nedobrovolné :-| ale zase si toho vážím x-) vím co od něj můžu čekat :-) a už sme dokonale sehraní takže nás po svatbě nic nepřekvapí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je fakt že tím že sme bydleli vlastně hned od začátku sami a já se musela osamostatnit mi to dalo určitý nadhled a jiný pohled na svět.... :-) člověk pak nevidí ten svět naivně ale vnímá ho takový jaký opravdu je 8-)
Odpovědět
Ali u nás to bylo tak,že ho rodiče vykopli :-( Ale jsem za to moc ráda...vím kde se mu bude válet oblčení i po svatbě,že chrápe když je nachlazenej tak,že já ani nespím atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi tak u nás ta vykoplá byla já :-| ale vše zlé je pro něco dobré x-) x-) x-) Jouza chrápe furt ]-( :-N to je jediný na co sem si za ty léta ještě nezvykla :-N :-D
Odpovědět
budu muset letět makat...budu tady odpoledne...páčko
Odpovědět
Profilova fotka
prošmírovala jsem vám alba x-) :-D treisi ty šaty co máš v albu sou tvoje vybraný? =-) pokud jo tak sou krásný a budou ti slušet x-) x-) x-) x-) taky sme původně chtěli svatbu do červena =-) ale nakonec ta zelená vyhrála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi pááá ;-) ;-) já jdu smažit řízky :-D
Odpovědět
jj asi budou tyhle...páčko
Odpovědět
aguaverde:dekuji, ze jsi ukojila mou zvedavost ;-) a drzim palecky, at to snazeni vyjde co nejdriv ;-) ps:taky mame dnes rizky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky.. butt: diky za podporu. nekdy je to jeste trochu boj - napr. vcera - nevim jestli jsem to psala, ale byli jsme "parit" :-D na te predsvatebni rodicovske seznamovacce ;-) . Milacek ted dela obed a tchyne se mu tam mota...tak u toho byt nemusim :-D :-D . A dnes odpoledne jedeme do restaurace kde budeme mit hostinu domluvit menu a podrobnosti. jsem zvedava jak to dopadne. agu: vitam te tady ;-) . ...vytvor si album jsem zvedava ;-) ;-) ...i kdyz ja uz to mam tak za chvilku (za mesic) ze uz se asi stejne nestihnu inspirovat :-( . A ty jsi psala svatbu do zelena, vid?? to se mi hrozne moc libi - to byla druha varianta - ale nakonec vyhrala ta prvni - do modra. takze finalni verze: modro - bilo - stribrna x-)
Odpovědět
tea:a uz mas vse zarizeny??nebo kolik ti toho jeste chybi? :-) a jaka byla seznamovacka?rodice se pred tim neznali vubec?
Odpovědět
Profilova fotka
butt: my bychom taky mohly někdy dát kafe,ne?jinak jsem Janča
Odpovědět
Profilova fotka
butt : moje mamka se s kamilovou mamkou videla jednou asi pred rokem - stavila se tu kdyz tu u nas byla tchyne na par dni - ale to se jen seznamily a vic nic. ani spolu vubec vlastne nemluvily. Ale s tim jejim pritelem ne a s tatkou taky ne (ale ten prave bohuzel neprijel). A muj tata neznal nikoho. takze se vlastne vsichni videli poprve...a ten tatka prijede asi jeste ted nekdy v prubehu brezna. Ono to ani nebylo nic divnyho, ze se neznali - nebyla prilezitost. Nasi bydli tady ve meste jako my. Ale kamilova mamka byla v praze (nedavno se prestehovala do mor. trebove - takze taky z ruky) a tatka je dokonce az od nachoda, takze... A vasi rodice se navzajem znaji?
Odpovědět
princeznicka2411:mohly ;-) ja jsem Renata :-) a kdyztak mi pisni do ip, kdy mivas ted cas ;-) ja tenhle semestr mam nejak moc vseho takze casu malo :-S ale nejak to vymyslime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,jsem zvědavá,jak dopadne seznamování rodičů u nás.Zatím ještě ani neznám Pájovy rodiče,on moje už jo
Odpovědět
Profilova fotka
řízký sežraný :-D :-D tea album založím hned jak budu mít čas (lépe řečeno až se k tomu dokopu :-N :-D ) teď sem na ebay brouzdala a čumákuju na šaty x-) :-N
Odpovědět
ja se seznamovani rodicu taky desim :-D ja teda pritelovi rodice znam a on moje, ale rodice se navzajem neznaji :-) jsou ale kazdi uplne jina natura a strasne se bojim, ze si nebudou mit co ricta bude to trapny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás rodiče se znají dokonce dřív než sme se zanali s přítelem my :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
agua: tak to je dobrý.kdy máš svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
princez zatím nevíme přítel chce v zimě :-N =-) ale zase je to hezký v létě je všude plno a tečou dorty :-) jen abych ale v šatech v zimě neumrzla :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
letos,jo?
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo...uvidíme jak to budeme stíhat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
držím palce.a kolik Vám je?jsem jen zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě 21 a příteli 26 :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a klidně se ptej sem říkala že odpovím na vše krom čísla účtu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vidím, že máme novou nevěstu....ahojky aquaverde. Tak řešíte seznamování rodičů? U nás než jsme je stihli navzájem seznámit, tak jsme zjistili, že přítelova maminka a moje bábi spolu seděly dvacet let v kanceláři.....takže se znají úplně všichni, což je výhoda.....znají se už navzájem také sourozenci... Butt: na prstýnky se jdu hned mrknout. Holky, my máme dneska výročí dvou let společného bydlení..... :-)
Odpovědět
Butt: tak už jsem se dívala, pěkný...na kolik vás vyšly? a být tebou, nenosím ten snubák a zásnubák na jednom prstě, nebo se ti odřou oba :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?