Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • aguaverde:jsem tak zvedava, az z toho brecim 😃 (byl to preklep 🙂 ) je vau vy spolu zijete od tvych patnacti? 🙂 tak se jesta pochlub, koli je priteli a co dela on 😉 a spravne, nechte si to od nikoho pokazit 😉 a jakou mate predstavu svtaby?nebo jeste nevite? 🙂

• Treisi já sem Alča 😉 a kafče si klidně někdy můžeme dát 😉
    Příteli je 26
    a ano žijeme od mých 15let 😉 😬

Představu? Co víme jistě je že chceme svatbu do zelena (světlá), kytici chci zelené růže 😬 🤔 a jinak na výzdobě sme se ještě nedomlouvali ....ale hlavně co chci já je katedrála 😬 což zase moc nejde pod nos Jouzovi
    (přítel) ale pro mě by udělal cokoliv 🙂 i když ono je vlastně jedno kde se vezmem hlavně že budeme svoji 😵

jo jinak Jouza je realitní makléř 😉

a snažíme se už přes rok o malého drobka ale zatím se nedaří tak uvidíme do budoucna třeba se to povede na svatební cestě 🙂

• juchůůůůů konečně někdo kdo žije se svým přítelem od 15let jako já 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • treisi u mě to bylo sice nedobrovolné 😐 ale zase si toho vážím 😵 vím co od něj můžu čekat 🙂 a už sme dokonale sehraní takže nás po svatbě nic nepřekvapí 🙂

• a je fakt že tím že sme bydleli vlastně hned od začátku sami a já se musela osamostatnit mi to dalo určitý nadhled a jiný pohled na svět.... 🙂 člověk pak nevidí ten svět naivně ale vnímá ho takový jaký opravdu je 😎

• Ali u nás to bylo tak,že ho rodiče vykopli 😞 Ale jsem za to moc ráda...vím kde se mu bude válet oblčení i po svatbě,že chrápe když je nachlazenej tak,že já ani nespím atd 😃

• treisi tak u nás ta vykoplá byla já 😐 ale vše zlé je pro něco dobré 😵 😵 😵
    Jouza chrápe furt 😠 😬 to je jediný na co sem si za ty léta ještě nezvykla 😬 😃

• budu muset letět makat...budu tady odpoledne...páčko

• prošmírovala jsem vám alba 😵 😃

treisi ty šaty co máš v albu sou tvoje vybraný? 🤔 pokud jo tak sou krásný a budou ti slušet 😵 😵 😵 😵 taky sme původně chtěli svatbu do červena 🤔 ale nakonec ta zelená vyhrála 🙂

• treisi pááá 😉 😉 já jdu smažit řízky 😃

• jj asi budou tyhle...páčko

• aguaverde:dekuji, ze jsi ukojila mou zvedavost 😉 a drzim palecky, at to snazeni vyjde co nejdriv 😉 ps:taky mame dnes rizky 😃

• Ahojky holky..

butt: diky za podporu. nekdy je to jeste trochu boj - napr. vcera - nevim jestli jsem to psala, ale byli jsme "parit" 😃 na te predsvatebni rodicovske seznamovacce 😉 . Milacek ted dela obed a tchyne se mu tam mota...tak u toho byt nemusim 😃 😃 .

A dnes odpoledne jedeme do restaurace kde budeme mit hostinu domluvit menu a podrobnosti. jsem zvedava jak to dopadne.

agu: vitam te tady 😉 . ...vytvor si album jsem zvedava 😉 😉 ...i kdyz ja uz to mam tak za chvilku (za mesic) ze uz se asi stejne nestihnu inspirovat 😞 . A ty jsi psala svatbu do zelena, vid?? to se mi hrozne moc libi - to byla druha varianta - ale nakonec vyhrala ta prvni - do modra. takze finalni verze: modro - bilo - stribrna 😵

• tea:a uz mas vse zarizeny??nebo kolik ti toho jeste chybi? 🙂 a jaka byla seznamovacka?rodice se pred tim neznali vubec?

• butt: my bychom taky mohly někdy dát kafe,ne?jinak jsem Janča

• Sponzor fóra
  • butt : moje mamka se s kamilovou mamkou videla jednou asi pred rokem - stavila se tu kdyz tu u nas byla tchyne na par dni - ale to se jen seznamily a vic nic. ani spolu vubec vlastne nemluvily. Ale s tim jejim pritelem ne a s tatkou taky ne (ale ten prave bohuzel neprijel). A muj tata neznal nikoho. takze se vlastne vsichni videli poprve...a ten tatka prijede asi jeste ted nekdy v prubehu brezna. Ono to ani nebylo nic divnyho, ze se neznali - nebyla prilezitost. Nasi bydli tady ve meste jako my. Ale kamilova mamka byla v praze (nedavno se prestehovala do mor. trebove - takze taky z ruky) a tatka je dokonce az od nachoda, takze... A vasi rodice se navzajem znaji?

• princeznicka2411:mohly 😉 ja jsem Renata 🙂 a kdyztak mi pisni do ip, kdy mivas ted cas 😉 ja tenhle semestr mam nejak moc vseho takze casu malo 😒 ale nejak to vymyslime 😉

• holky,jsem zvědavá,jak dopadne seznamování rodičů u nás.Zatím ještě ani neznám Pájovy rodiče,on moje už jo

• řízký sežraný 😃 😃
    tea album založím hned jak budu mít čas (lépe řečeno až se k tomu dokopu 😬 😃 )

teď sem na ebay brouzdala a čumákuju na šaty 😵 😬

• ja se seznamovani rodicu taky desim 😃 ja teda pritelovi rodice znam a on moje, ale rodice se navzajem neznaji 🙂 jsou ale kazdi uplne jina natura a strasne se bojim, ze si nebudou mit co ricta bude to trapny 😃

• u nás rodiče se znají dokonce dřív než sme se zanali s přítelem my 😬 🤔

• agua: tak to je dobrý.kdy máš svatbu?

• princez zatím nevíme přítel chce v zimě 😬 🤔 ale zase je to hezký v létě je všude plno a tečou dorty 🙂 jen abych ale v šatech v zimě neumrzla 😬 🤔

• letos,jo?

• asi jo...uvidíme jak to budeme stíhat 😎

• držím palce.a kolik Vám je?jsem jen zvědavá 😃

• mě 21 a příteli 26 🙂 😃

• a klidně se ptej sem říkala že odpovím na vše krom čísla účtu 😃

• Ahoj holky, vidím, že máme novou nevěstu....ahojky aquaverde. Tak řešíte seznamování rodičů? U nás než jsme je stihli navzájem seznámit, tak jsme zjistili, že přítelova maminka a moje bábi spolu seděly dvacet let v kanceláři.....takže se znají úplně všichni, což je výhoda.....znají se už navzájem také sourozenci...
    Butt: na prstýnky se jdu hned mrknout. Holky, my máme dneska výročí dvou let společného bydlení..... 🙂

• Butt: tak už jsem se dívala, pěkný...na kolik vás vyšly? a být tebou, nenosím ten snubák a zásnubák na jednom prstě, nebo se ti odřou oba 😐

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat