Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D :-D :-D :-D na prase :-D :-D :-D :-D tak to si myslím že se bude těšit každej na svatbě :-D taky budeme mít prase x-) ale já to nejím :-N a mě neuvidí...mu budu mlžit jaký sem vybrala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
agua:já mu to radši ani říkat nebudu.Teda jako já mám teoreticky vybraný,ale zkoušet jsem zatím nebyla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-N princez aky mám strach že něco zapomenu....ale zatím toho moc nemáme :-N 8-) si furt říkám času dost...jediný co dělám vždy když mám volno sou sv.noviny 8-) ty už budu za chvíli mít hotové a už mám vymyšlenou tombolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty bych taky chtěla udělat,ale nějak nevím,kudy do toho,stejně je času dost.Jinak jsem Janča :-)
Odpovědět
princeznicka2411:hele jediny co je fajt potreba je aby prisel zenich a rekl ano, vse ostatni jsou zbytecnosti :-D aguaverde:ale ja se na to budu tesit nejvic :-D jsem strasnej masozrout a na grilovany prasatko se tesim fakt strasne moc :-D a jaktoze ho nepapas?maso vubec nejis? :-) a k satickam, on stejne vi, jaky zhruba chci, konzultuju to s nim, abych se mu libila, takze se mu asi i ukazu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt maso sem nejdla 5 let vůbec a teď sním maximálně kuřecí prsa nic jinýho....já sem zase na sladký a zeleninu x-) :-D =-) to je fakt hlavně že řekne ano 8-) :-D jani taky sem nevěděla kde začít:-N nakonec sem to nějak splácala dohromady :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt: tak to je dobrej názor,to si myslím taky já vím,že se budu tomu svýmu líbit i tak a stejně neví,jaký chci,tak je to dobrý ;-)
Odpovědět
aguaverde:kazdej mame neco :-D princeznicka2411:no ja totiz vim, ze kdybych se oblikla podle sebe, tak me zabije, tak radsi konzultuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten můj říká že nejvíc mi to sluší když sem nahá :-N ale nahá jít před oltář nemůžu že :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
aguaverde:no prave :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) i když asi by to bylo originální co? =-) :-D
Odpovědět
aguaverde: a usetrila bys :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D no to jo :-D :-D :-D tož to zkusím navrhnout :-D a uvidíme zda mi to projde :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jen aby mě pak farář nepolíval svěcenou vodou a nevyháněl ze mě ďábla =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
by se mohlo lehce stat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N no právě :-N =-) to radši nebudu riskovat a obleču si aspoň pytel :-D 8-)
Odpovědět
:-D :-D :-D taky by to bylo oroginalni a taky levny :-D no ja mam naplanovany kratky saty..tak jsem zvedava koho vsechno budu pohorsovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak v srpnu to okecáš ;-) taky se mi líbí krátký sv.šaty x-) ale v zimě by to byl asi úlet :-N navíc mám křivý nohy :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
aguaverde:tak zas nejaky kratky saty a kozacky...by se mi to asi libilo i v zime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N nj to by šlo ale asi ne do katedrály :-N :-D no uvidíme... =-) šaty budu teprv objednávat 8-)
Odpovědět
aguaverde:ja bych se toho nebala a sla do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D že by? :-D :-D :-D :-D originalita se cení že? =-) :-D
Odpovědět
aguaverde:me se prave nelibi, jak jsou vsechny nevesty jak pres kopirak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se mi právě taky nelíbí :-N :-N :-N =-) taky bych chtěla být něčím originální .... 8-) teď si mi nasadila s těma krátkýma šatama brouka do hlavy =-) :-N
Odpovědět
aguaverde:hlavne se rozhodni podle sebe ;-) ja bych do toho asi sla :-) ale tak mas este relativne cas na rozhodnuti se :-) ted utikam pryc, tak se loucim, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj pááá já du koukat na krátký sv šaty :-D
Odpovědět
aguaverde:tak uz jsi nejaky kratky hezky saty nasla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt ahoj :-) byli sme v makru :-) ne šaty které by se mi líbili sem nenašla ale našla sem ty kozačky :-D
Odpovědět
tak holky...asi se mi tady rozjede bižuterka :-D :-D :-D viz album(je to skenovaný)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?