Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ahoj :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,svět je malý,co?naši rodiče se určitě z minulosti neznají,tak to bude zajímavý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky můžu se zeptat zda budete mít na svatbě DJ nebo živou kapelu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt:taggy má pravdu,taky bych to tak nenosila,ale jak chceš.
Odpovědět
aquaverde: my budeme mít DJ. je to naše dobrá kamarádka, takže to bude super.....určitě bude taky na ní organizace zábavy, hry a tak...ona je skvělá a hraje i české a starší hity, takže se moc těšíme....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy :-) já právě chci taky dj pač ten zahraje více hitů než kapela...tož uvidíme =-) 8-)
Odpovědět
a máš nějaké tipy, kamarády a tak? my máme právě docela výhodu, že většinu potřebných věcí na svatbu řešíme přes známé....ať už je to fotograf, koláčky, DJ, účes, nehty, líčení....všechno jsou kamarádi, to se hned líp domlouvá
Odpovědět
Profilova fotka
taggy my si právě chceme vše zařídit sami a až pak to oznámit :-N jediný co vím že bude přez známý je výzdoba a květiny :-D jelikož sem původně aranžérka takže to musím mít tip ťop :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přes :-N
Odpovědět
aha, tak to jo...tak kytky jsou zatím asi to jediné, co přes známé nemám...ale dobré doporučení jsem už dostala, tak se tam budem muset vydat...... jinak my si svatbu taky zařizujeme a i platíme celou sami....ale rodičům a kamarádům jsme to vesměs řekli
Odpovědět
Profilova fotka
taggy tak my s rodiči v kontaktu nejsme ale na svatbu je pozvu :-) tak snad přijmou.... |-| jako doporučení jsem pár taky dostala tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,to máte dobrý,že si to můžete zařídit přes známý,já tyhle možnosti nemám,tak to bude složitější,ale snad to taky nějak vyjde :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jejda aquaverde: ty jsi vlastně psala, že tě vaši "vykopli"...tak to mě mrzí....a aspoň přítelovi rodiče s vámi komunikují nebo taky ne?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy přítel má už jen matku a ta mu řekla že ho jako syna odepsala a mě řekla věci který se neodpouští |-| ale pořád je to jeho matka a to já nezměním a ani nechci měnit. Takže i ona bude nejspíš na naši svatbě =-) Vlastně když to vezmu tak jak to je tak jediná rodina kterou mám je můj přítel a do budoucna snad i prcek x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda Ali (dočetla jsem se tady Tvý jméno),docela koukám,že žijete s přítelem od Tvých 15,ale aspoň už se dobře znáte a to je k nezaplacení.A jak jste na tom s plánováním mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
princez mimi zatím nikde :-N a to se už snažíme přes rok |-| =-) tak asi to tak má být....asi to přijde až budu mít klid (od svatby,od práce, ....) x-) njn ono tenkrát to nebylo lehký začít jinde a od nuly..... :-| ale dneska sem za to ráda pač stojím na vlastních nohách, umím se o sebe postarat sama a na nikom nejsem závislá a sem tam kde sem....když si vezmu kamarádky ze střední tak mi přijde že mají o životě ještě takový ty růžový naivní představy kdežto já už ten svět vidím jinak reálně a za to sem ráda..... vše zlé co mě a mého přítele potkalo má i něco dobrého......dokážeme si vážit maličkostí, dokážeme vidět pozitivum tam kde jiní ho nevidí, dokážeme žít naplno,...a o to víc sme rádi že máme jeden druhého x-) ...... :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když to tak vezmu,tak mám ohromnou výhodu oproti příteli,kterýmu sice bude 26,ale pořád bydlí u rodičů,kdežto já jsem od 20 na VŠ v jiným městě a jsem donucená se starat sama o sebe a to člověku dá hodně,to souhlasím.Jo jinak včera z toho mýho vypadlo,že by se chtěl ženit dřív,tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
princez ;-) přesně tak samostatnost dá člověku hodně :-) :-D většinou chlapi couvaj ;-) tak si toho važ že se chce ženit dřív a využij toho 8-) ten můj je svatbou posedlej...já bych s nim žila i tak bez svatby ale on na ní trvá :-N což se taky u chlapů moc nevidí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Ti docela závidím.Víš,ten můj mě požádal o ruku po dvou měsících a když jsem to říkala mojí mamce,tak říkala,že musí být vyjímečnej,protože dneska se chlapům moc do ženění nechce.Ale u nás to není jenom o tom,co bychom chtěli,oba studujem a tak těch financí tolik není,navíc spolu zatím nebydlíme a já s ním chci před svatbou bydlet,takže uvidíme,jak to nakonec dopadne,ale stejně říkám,že nejdůležitější je,že se chceme vzít a chceme být spolu,kdy to bude,už je vedlejší.
Odpovědět
taggy:me se libi to nosit na jednom prste :-) nosi to tak babicka a me to okouzlilo :-) a nejaky odreni neresim :-) po sleve nas staly 6200...si rikam, ze jsme si vybrali blby obdobi, ze je ta krize a zlato drahy :-D na druhou stranu se nehodlam kvuli nejake tisicovce stresovat :-) aguaverde:my budeme miz kapelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak ;-) hlavní je že spolu chcete být....však to přijde a vezmete se.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale už se fakt těšíííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt ;-) já teď koukala na tu kapelu Nová tchýně (co je tady inzerce) a ta má celkem velkej repertoár =-) :-N tak teď nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
princez x-) :-D já se nejvíc těším na výraz Jouzy až mě uvidí ve svatebním x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povídej :-D
Odpovědět
aguaverde:my budeme mit cimbalku. ja osobne nesnasim takovy ty kapely, co hrajou hlavne na svatbach a hrajou takovy ty "slagry" se mi z toho chce blinkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) to bude na té svatbě asi to nejlepší 8-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé cimbálku x-) x-) x-) x-) tu mám ráda x-) x-) x-) ale to bych neokecala u Jouzy :-N
Odpovědět
a muj pritel me pravdepodobne uvidi ve svatebnim i pred svtabou, takze se stejne nejvic tesim na prase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já zas nechci,aby mě ten můj viděl ve svatebním předem.Holky,nemáte strach,že zapomenete něco zařídit?já se z toho zatím moc nevidím,když si představím,co je všechno potřeba =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?