Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
teda, ja prijdu z te mistnosti, na kterou i cisarpan chodil sam a vy uz me tu zase drbete!:-D Ty pilujes k dokonalosti to znasilnovani nebo neco jinyho?:-D
Odpovědět
werumko- dyt ti tu vyznavam lasku, tak co se ti nelibi??? :-D
Odpovědět
Tva zavislost na me je chorobna:-D
Odpovědět
gull:ok :-D
Odpovědět
jesteze si toho nevsimli nase drahe polovicky, ale bojim se, ze se to brzy provali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky vy to teda rzjíždíte vy jste jediný kde to žije:-)
Odpovědět
sandule:gull na porste nenecha jit spat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky vaš rozhovor tu číst to je něco to je fakt sranda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt koukala jsem do albíčka ty kroje jsou super :-D :-D :-D :-D a krásnej zásnubák tééééda
Odpovědět
sandule: ja vam tak zavidim, ze se teprv budete vdavat... ja chci taky..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahpoj fakt?dyt jsem koukala do albíčka a měla jsi překrásnou svatbičku:-)já jsem na mrtvici z těch příprav je toho tolik ]-( ale zvládnu to zvládli jsteto v zvládnu to i já:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a klidně mi tykejte holky doufám že taky patřím mezi mladé nevěsty je mi 26 už teda ]-( ale jinak se cejtím mladě :-D :-D :-D :-D gull:a kde jsi měla svatbičku?
Odpovědět
Článek se načítá
sandule:dekuji :-) se musm hned pochlubit priteli, ze hezky vybral :-D a taky me vubec nebavi pripravy svatby:-D gull:a co je na tom tak dobryho na vdavani se? :-D
Odpovědět
sandule: asi ses spletla, ja tu albicko nemam :-D ... ale nase svatba byla super a prave proto., ze byla tak fajn, tak bych si ji zopakla znova :-D :-D :-D :-D ja vim, je toho hafec a pak to strasne rychle utece... ale stejne to bylo fajn obdobi kde to budete mit? a z ceho mas nejvetsi hlavu?
Odpovědět
na vdavani je super totalne vsecho!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
gull:fakt jo?ja se mnohem vic tesim na menzelskej zivot, nez na vdavani :-D
Odpovědět
meli jsme ji v Prichovicich- tam jsem se s manzelem poznala ;-) a mam to tam strasne moc rada... brachove pripravili totalne skvelej program, takhle sem se dlouho nenasmala a ostatni asi taky ne :-D strasne rada na to vzpominam
Odpovědět
Profilova fotka
jo promin já si to spletla s werumkou :-D :-D :-D :-D budu to mít na Libeňským zámečku v kapli a z čeho si dělám hlavu?úplně ze všeho :-D :-D :-D :-D ba ne spoustu toho už mám zařízeno momentálně si lámu hlavu s výběrem hudby na příchod nevěsty:-(na gratulaci a obřad už mám vybráno:-)
Odpovědět
butt: tak to ja se na manzelskej zivot pred svatbou tesila taky :-D :-D :-D a ten je taky skvelej a svatba je skvela a vlastne vsechno je skvely :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
gul:ok tak vsechno je skvely :-D san a co mas vybrany na obrad a gratulace? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky to je fajn že jste štastný i po svatbě :-)mě každej straší že po svatbě je to na ho.....:-(
Odpovědět
sandule: to je v poho :-D werumka mela krasnou svatbu, taky sem tam byla :-D a ten sympatak knez co ji oddaval, tak ten me oddaval taky :-D nam na prichod nevesty hral nas kamarad, zacal normalne pochodem a pak tam rozjel krutou improvizaci, bylo to super ;-)
Odpovědět
san:ja jsem zatim stastna pred svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám vybraný tři oříšky pro popelku to je má oblíbená pohádka :-D :-D :-D a pak jsme vybrali písen z filmu tenkrát na západě to přítel poručil a musí být :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandule: no, ja si vzala skvelyho chlapa :-D ...neboj, to zalezi jen na Vas dvou jaky to bude a treba ja si to fakt uzivam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře butt že jsi štastná před svatbou já taky :-D :-D :-D :-D to by bylo hustý kdyby jsme nebyli vid? :-D :-D :-D gull:to je super takže jste kamarádky?ty jo to je fajn:-)a ta inprovizace musela být nečekaná co svatebčani? :-D :-D
Odpovědět
ja asu odmitam hudbu pri obradu resit, reknou varhanici at zahraje co chce a bude :-D
Odpovědět
sandule: je tak to je super, myslim, ze je fakt nejlepsi, kdyz ten obrad/pisnicky o Vas dvou neco vypovida/j ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gull to je dobře že jsi si vzala skvělýho chlapa tak to má být:-)držím vám palce a dodatečně gratuluju :-) :-) :-) holky vy se mi hrozně pletete gull a butt to je šílený :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt tobe budou hrát taky na varhany?mě taky o to je asi těžší výběr
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?