Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
hej a co je to ta epifanie?zjeveni pane?
Odpovědět
jo, ja si to taky uz kontroluju jojo, je- zjeveni teda holky, bezte vobe na teologii ;-)
Odpovědět
gull:ja mam teologii v zaloze, kdyby me vyhodili z prav :-D tu v olomouci totiz studuje i moje babicka a si rikam, ze kdyz to zvlada ona, tak ja bych taky musela :-D gull:hele a tak me napada, mas nejaky plany co s tou skolou pak dal?nbo to mas porste pro zabavu a budou ci praci neresis?
Odpovědět
holky ja mam maglajs s 2) pentekoste - pokud vim, tak to je 50 dní mezi nedělí velikonoční a letnicemi ale taky označení pro tu samostatnou neděli - 7. po Velikonocích nebo 8. velikonoční tak je to a b nebo ce, ja sem fakt duta... bude to cecko?
Odpovědět
butt: to je prave ono, proc studuju husarnu a ne katolickou - ja chtela teologii, ale pro zenskou je to celkem k nicemu, co se teda prace tyce... proto sem na husarne, protoze to mam v kombinaci s psychosocialnima studiema- na coz bych sla stejne, kdybych nechtela teologii takze od sveho oboru se nevzdaluju, ale rozsiruju si obzory tou teologii, za coz sem fakt rada... ta fakulta ma pro me trochu jinej rozmer a i kdybych ji nahodou nedodelala, tak uz jen tohodle pul roku pro me bylo prinosem, jen co se tyce dusevni stranky a vztahu s Bohem
Odpovědět
ja bych to videla na cecko, protoze u zadny jiny moznosti tam nevidim ani v pozadi cislo pet:-D
Odpovědět
gull:ja prave chapu, ze pro cloveka je takovy studium prinosem :-) ale tak me napadlo, esi chces v tom oboru i pracovat :-) a odpoved na tu otazku netusim :-D
Odpovědět
butt: je to je babca dobra :-D se mnou tam taky chodi par babicek, ale na postgradualni ;-) a je mi jich lito, pac obedy maj drazsi nez my, normalne musi platit plnou taxu ]-(
Odpovědět
butt: no uprimne, v socialni sfere bych se urcite chtela pohybovat, ale zalezi to taky na nasi finacni situaci, pac uplne ze vseho nejvic bych si udelat canisterapii, dramaterapii a asi nejaky psychoterapeuticky vyckvik, jenze to je jeste na hodne dlouho a taky za hodne penez ]-( ale jinak bych se v socialni sfere pohybovat rozhodne chtela, pokud neujedu, nezdokonalim se a nezaridim si zivnostak na prodavani svych vyrobku, coz Weru :-D :-D :-D ?
Odpovědět
Holky, uz mam polozavareny voci:-D Jdu spat, preju vam dobrou noc!
Odpovědět
ja uz pisu jak tatar, sorry, sem nejaka unavena :-N
Odpovědět
gull:jj ja ju obdivuju :-D ale nekdy to je pro jeji okoli (=pro nas) trosku narocny :-D fakt jo?jsou na ne zly :-( moje babka obedva doma :-D
Odpovědět
Článek se načítá
weru:dobrou noc a pekny sniky ;-)
Odpovědět
weru: taky dobrou! pozdravuj doma ;-) :-D pokud tam je jeste nekdo vzhuru :-D
Odpovědět
gull:jasny tak uvidis ;-) dobry je, ze mas i neoc jinyho nez teologii, jenom s tim by se ti pak prace hledala asi hur :-)
Odpovědět
gull:a jaky vyrobky bys prodavala? :-D
Odpovědět
normalne my mame obedy za 31 ,zamestnanci skoly za 27 a chudaci duchodci za 75, tomu rikam nespravedlnost, a to se urco babci uci a pripravujou na hodiny vic jak my mladosi
Odpovědět
Profilova fotka
je ti někdo?vždycky koukám a vy jste s brms jedié který vždycky dflámují :-D :-D :-D tak jsem myslela že bych mohla s vámi pokecat:-)
Odpovědět
gull:maji zas jiny vyhody :-D
Odpovědět
jee, vidis, Ondru k tomu prodavani neco napadlo, reknu Ti to zejtra...teda vlastne dneska:-D
Odpovědět
butt: jojo, snazila jsem se pri vyberu skoly myslet aspon trosku racionalne :-D smaltovany a dratkovany nausnice, hedvabny kravaty a saly, mozna nejaky rucne malovany tricka a hlavne originalni kabelky- ty ja miluju a nausnice taky, ale mam spis rada takovej ten "etnostyl"
Odpovědět
weru: fakt, tak to se cela tresu :-D :-D , asi z toho neusnu :-D
Odpovědět
sandule: :-D :-D :-D :-D :-D ahoooooj jujda me nenapadlo, ze si toho jeste nekdo jinej vsimne, jak tu v noci radime :-D ale normalne, prej za to muzu ja, je znasilnuju aby tu se mnou kecaly nebo co? :-D
Odpovědět
gull:pokud ses sikovna, byla bych tvuj vernej zakaznik :-D mam tady zy veci strasne rada, jente nejsu zrovna manualne zrucna :-N
Odpovědět
butt: tak az to rozjedu tak se Ti ozvu, :-D werumka je na todle taky sikula... akorat sme kazda trochu jinak ;-)
Odpovědět
sandule:ahojky :-) gull:ano muzes za to ty :-D
Odpovědět
zaklady nejaky mam :-D ale porad piluju, piluju a piluju a trosku mi k tomu chybi to drahy naradi, co je k tomu treba, abych to dovedla do dokonalosti :-D
Odpovědět
butt: zacinas chytat moresy werumky :-D
Odpovědět
gull:okok, tesim se na ozvani :-D a to s tema moresama je kompliment?
Odpovědět
butt: to zalezi na Tobe :-D ale werumku mam rada :-D :-D :-D takze asi jo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?