Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sandule: jestli ses z okresu Praha, tak ses blizko me a werumky :-D :-D :-D
Odpovědět
gull: :-D :-D to butt pochazi z me jine prezdivky, kterou casto pouzivam. a to je aple-butter, no a ja z toho proste vytahla jen to butt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt?odkud jste?
Odpovědět
Profilova fotka
no butter je máslo ne? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: ja pri pomysleni ze se jmenujes zadkova, se muzu smichy potrhat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D tak to jo butt, uz to chapu :-D :-D :-D me zas zacal jeden clovek rikat Bra--- a taky si ze me vsichni delali bzundu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky ted sem se začala tak smát až jsem zbudila budoucího :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandule: ja sem ze Senohrab - 20km od Prahy smerem na Benesov a weru je z kladna
Odpovědět
bra?? a co by se ti nelibilo na jmene zadkova? :-D
Odpovědět
sandule: ja malem taky- ale jen malem, pac sem utekla na zachod :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aple butter to je jako jablečný máslo?nebo jablečná pomazánka?
Odpovědět
butt: je to naprosto skvely jmeno :-D :-D :-D nic proti nemu nemam, ale blbe by bylo kdyby ses jmenovala Bra Zadková :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
senohraby znám je to kousek od mé chaty kterou mám na Sázavě a já pocházím z Kralup nad Vltavou ale žiju s přítelem na Kladně tak to je náhoda jak je ten svět malej:-) GULL:tak to jsi dobrá já bych to na ten záchod ani nestihla :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak doufám že BUTT nejsi naštvaná ale to bylo fakt super :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D takhle jsem se nepobavila a za břicho nepopadala ani nepMAatuju :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandule: tak to sem ani necekala, ze to bude takhle "blizko" ;-) chatařská oblast je tu fakt hezka, rekla bych... bydlim tu az od svatby, jinak pochazim z Aše... a doufam, ze se tak do roka a kus budeme stehovat kousek vedle, kde zaciname stavet... tak snad to klapne
Odpovědět
san:no spis jabplecny pyre, ale me se strasne libi prave ty preklady jako pomazanka, nebo maslo.muj pritel me ma proto ulozenou v mobilu jako pomazanka :-D
Odpovědět
butt: jééé to je romantickyyy :-D :-D :-D
Odpovědět
sandule: jak budete mit vubec velkou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
BUTT:kecáááááááš no to je super fakt tě má takhle uloženou?????mě to právě nešlo do hlavy trochu anglicky umím a říkala jsem si jak se to teda vlastně jmenuješ :-D :-D :-D :-D :-D :-D GULL:chatařská oblast je tam božíííí ráda tam jezdím ale jen v létě tak třeba se v letě sejdem a pomazánka za námi přijede a uděláme mejdan :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san:smich je zdravy :-D gull.tobe pripadne pomazanka romanticka, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gull:já ti dám romantiku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D holky já sem tu ohlá v pase a vážně už nemůžu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D holky Vás musím pozńat sváma je sranda jinak velkou svatbu nechci budu ji mít max.25 lidí
Odpovědět
san:jj fakt me tak ma odjakziva ulozenou :-D
Odpovědět
butt: je to skvely, taky bych brala, kdyby me mel Lukas nejak vtipne ulozenou :-D ale vsechno je lepsi, nez jak ma moje kamaradka sveho pritele ulozeneho-Blbeček.... tak to fakt nepobiram :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt:tak to je roztomilý to je hezký:-)jinak mě á můj uloženou jako čahoun a víte proč????
Odpovědět
sandule: mas moc hezky saty
Odpovědět
ses vetsi jak tvuj nastavajici?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé děkuju moc doufám že jsem vybrala dobře :-) těch šatů je tolik že člověk pak neví který ]-( ]-( ]-( Jo jinak mě má uloženou jako čahoun a to proto protože si mě dobírá já totiž měřím jen 156cm ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
gull:blbecek :-D :-D to je dobry :-D :-D a jak ma ulozenou manzel tebe?a ty jeho? san:proc??
Odpovědět
san: :-D :-D pekny :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?