Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • sandule: jestli ses z okresu Praha, tak ses blizko me a werumky 😃 😃 😃

• gull: 😃 😃 to butt pochazi z me jine prezdivky, kterou casto pouzivam. a to je aple-butter, no a ja z toho proste vytahla jen to butt 😃

• fakt?odkud jste?

• Sponzor fóra
  • no butter je máslo ne? 😃 😃 😃 😃 😃

• butt: ja pri pomysleni ze se jmenujes zadkova, se muzu smichy potrhat 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 tak to jo butt, uz to chapu 😃 😃 😃
    me zas zacal jeden clovek rikat Bra--- a taky si ze me vsichni delali bzundu 😃

• tak holky ted sem se začala tak smát až jsem zbudila budoucího 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• sandule: ja sem ze Senohrab - 20km od Prahy smerem na Benesov a weru je z kladna

• bra?? a co by se ti nelibilo na jmene zadkova? 😃

• sandule: ja malem taky- ale jen malem, pac sem utekla na zachod 😃 😃 😃

• aple butter to je jako jablečný máslo?nebo jablečná pomazánka?

• butt: je to naprosto skvely jmeno 😃 😃 😃 nic proti nemu nemam, ale blbe by bylo kdyby ses jmenovala Bra Zadková 😃 😃 😃

• senohraby znám je to kousek od mé chaty kterou mám na Sázavě a já pocházím z Kralup nad Vltavou ale žiju s přítelem na Kladně tak to je náhoda jak je ten svět malej🙂
    GULL:tak to jsi dobrá já bych to na ten záchod ani nestihla 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• jinak doufám že BUTT nejsi naštvaná ale to bylo fakt super 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 takhle jsem se nepobavila a za břicho nepopadala ani nepMAatuju 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• sandule: tak to sem ani necekala, ze to bude takhle "blizko" 😉 chatařská oblast je tu fakt hezka, rekla bych... bydlim tu az od svatby, jinak pochazim z Aše... a doufam, ze se tak do roka a kus budeme stehovat kousek vedle, kde zaciname stavet... tak snad to klapne

• Sponzor fóra
  • san:no spis jabplecny pyre, ale me se strasne libi prave ty preklady jako pomazanka, nebo maslo.muj pritel me ma proto ulozenou v mobilu jako pomazanka 😃

• butt: jééé to je romantickyyy 😃 😃 😃

• sandule: jak budete mit vubec velkou svatbu?

• BUTT:kecáááááááš no to je super fakt tě má takhle uloženou?????mě to právě nešlo do hlavy trochu anglicky umím a říkala jsem si jak se to teda vlastně jmenuješ 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    GULL:chatařská oblast je tam božíííí ráda tam jezdím ale jen v létě tak třeba se v letě sejdem a pomazánka za námi přijede a uděláme mejdan 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• san:smich je zdravy 😃

gull.tobe pripadne pomazanka romanticka, jo? 😃

• gull:já ti dám romantiku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 holky já sem tu ohlá v pase a vážně už nemůžu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 holky Vás musím pozńat sváma je sranda jinak velkou svatbu nechci budu ji mít max.25 lidí

• san:jj fakt me tak ma odjakziva ulozenou 😃

• butt: je to skvely, taky bych brala, kdyby me mel Lukas nejak vtipne ulozenou
    😃
    ale vsechno je lepsi, nez jak ma moje kamaradka sveho pritele ulozeneho-Blbeček.... tak to fakt nepobiram 😬

• butt:tak to je roztomilý to je hezký🙂jinak mě á můj uloženou jako čahoun a víte proč????

• sandule: mas moc hezky saty

• ses vetsi jak tvuj nastavajici?

• jééé děkuju moc doufám že jsem vybrala dobře 🙂 těch šatů je tolik že člověk pak neví který 😠 😠 😠
    Jo jinak mě má uloženou jako čahoun a to proto protože si mě dobírá já totiž měřím jen 156cm 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• gull:blbecek 😃 😃 to je dobry 😃 😃 a jak ma ulozenou manzel tebe?a ty jeho?

san😛roc??

• san: 😃 😃 pekny 😃 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů