Menu Forum

Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

9. čer 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hamika
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 8. května 2010
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hamika
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kroměříž.
    Region Kroměříž
 nuuna: Přesně tak, koček jsou plné ulice a útulky, proto mám trošinku rezervovaný vztah k těm chovatelským stanicím.
Nevím, kolik může být na tom jednom kotěti zisk, ani to vědět nechci, na cenu jsem přistoupila dobrovolně, tak mi to může být jedno. Ale beru to tak, bude odčervený, naočkovaný, dávají mu žrádlo, podle toho, co jsem viděla, žádný šmejd a dobře se o něj starají. Takže mají náklady, musí si udělat čas s koťatama na veterinu atd., to se jim samo musí vrátit a zbytek neřeším emoticon
2. dub 2010 v 15:43  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Aspon ze je naockovany a odcerveny, ja tenkrat malem segru prizabila, kdyz mi rekla, ze to kote co vzala nebylo ani odcerveny, natoz ockovany, a jeste za nej zaplatili ... emoticon emoticon

Skoda ze se tu nesmi vkladat fotky kocek, bych se potom pokochala emoticon
2. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamika
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hamika
    Region Kroměříž
 Tak to je vrchol, že to kotě ani nenaočkovali a neodčervili, to už jaksi hovoří o přístupu k tomu zvířeti, že o něj jim fakt nešlo emoticon
Taky mě mrzí, že se tu nesmí vkládat fotky koček, bylo by to veselejší, ale už by to s tématem stránek vlastně neměli nic společného. Asi musíme přejít na nějaké stránky o kočkách emoticon
2. dub 2010 v 16:50  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elomanka79 (37 r.)
Registrovala se 8. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 6 přátel. Region Rokycany.
  • Svatba byla 4. dubna 2009
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
elomanka79 (37 r.)
Registrovala se 8. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků. Má 6 přátel. Region Rokycany.
    Region Rokycany
 Ahoj holky,potřebuju poradit,máme kocoura,v květnu mu bude rok,byl úžasný,klidný,miloučký,až dneska se mi začal sápat po synovi,seká ho drápama do nohy a když ho choval,kousl ho do nosu,vůbec nevím,co ho to popadlo,bezpečně vím,že mu syn nic neudělal,zajímavý je,že jde jenom po něm,ke mně a k dcerce se chová pořád jako dřív.
2. dub 2010 ve 20:36  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 396 příspěvků. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 396 příspěvků. Region Bruntál.
 elomanka79 - vypadá to, že kocour se pere se synem o autoritu, o to, kdo je víc. Ať zkusí mít syn někde poblíž ruky nějaký rozprašovač na vodu, a jen co kocour začne prudit, ať ho pošplíchá. Třeba to pomůže. Můj nápad...
2. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elomanka79 (37 r.)
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
elomanka79 (37 r.)
    Region Rokycany
 aliciznicka-děkuji moc,jsem ráda za každou pomoc
2. dub 2010 ve 21:29  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 dobré ráno,holky emoticon ..hlásím,že jsem včera ten označkovanej kufr polila Vanishem,nechala jsem to asi hodinu působit,osprchovala horkou vodou,vysušila na dvoře i doma u topení,postříkala deodorantem..a zatím nesmrdí emoticon ,snad to pižmo už nevyleze emoticon .Díky za rady,hezké svátky přeju vám i kočičkám emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon .
3. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Tak gratuluji k odsmradění emoticon emoticon Všechny kočkařky chápeme tvé trápení. Myslím, že tomuhle se nevyhne nikdo, kdo má doma číčuemoticon. Naše holky umí chodit hezky na záchodek, ale byla u nás návštěva a Andulka se cizích lidí bojí... jak šla čůrat, tak byla připravena k úprku, takže čůrala téměř ve stoje a samozřejmě ven ze záchodku. emoticon Miláček bojaný.
5. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ahoj holkyy emoticon

hamika: jj, pani by zaslouzila trhnout mezi dverma emoticon nechali tu chuderu kocku nakryt pry proto, ze je nebavilo poslouchat mrouskani, aby byla zticha emoticon emoticon

Btw az budes mit nejake fotecky, ja treba chodim jeste na stranky kocky online, tak se muzeme treba pokochat kocici krasou tam emoticon
6. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamika
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hamika
    Region Kroměříž
 Ahoj emoticon
nuuna: bezva řešení emoticon
Jak budu mít fotky, určitě je dám k nahlédnutí. Včera jsme pro kocourka objednávali věci na internetu. Doufám, že jsme na nic důležitého z jeho "výbavičky" nezapomněli a snad to přijde brzy emoticon
6. dub 2010 ve 13:28  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 hamika: ono se nejlip prijde na nejvic veci v praxi, to se to pak nakupuje... emoticon emoticon U nas to ze zacatku litalo pekne emoticon
6. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 783 příspěvků. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 783 příspěvků. Má 12 přátel.
 Ahoj holky, přečetla jsem si vaši diskuzi a ráda bych se k vám přidala. Máme taky britského kocourka, už mu je pět emoticon Ohledně té povahy-můj kocour je fakt zlatíčko, sice známe typické kočičí vlastnosti, takže se nenechá muchlovat na povel a taky je to kocour, co uznává jen jednoho pána (mě) emoticon Nikdy se nám nestalo, že by někoho poškrábal nebo kousl. Ale taky je to trochu lenoch. I když jsem se snažilo ho navyknout na hraní, nejvíc ho baví pozorovat, jak si hraje někdo jiný, maximálně chvilku prožene plyšovou myš. Máme ho jen doma, ven nechodí, tak jsme s jeho povahou spokojení, protože opravdu není divoch. Zvládne všechno-svého času se mnou i lítal letadlem, protože jsem bydlela v zahraničí, a bez sebemenšího problému. Přeju vám s vašima kočkama hodně radosti!
6. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisus
Registrovala se 31. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 19. července 2008
    V Linhartovech, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
sisus
Registrovala se 31. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 ahoj holky emoticon
byla jsem na velikonoce pryc, tak jsem se dlouho neukazala..
kocicak je uz v pohode, mel u mamky kamarady - jorksiry, tak se z toho vzpamatoval snad jeste rychleji, hrali si a bylo to fajn emoticon
musim teda rict, ze uz tyden v pohode krasne spime celou noc a konecne mi nesmrdi byt, jelikoz uz ani neznackujeme emoticon je to zas ten nas poklad, jakym byl emoticon
jinak jsem zahlidla, ze resite cim odstranit zapach po znackovani, mno, tim ze jsem to jeste nedavno resila tak jsem si poridila tento sprej a ne ze bych chtela delat reklamu, ale pomaha.. kdyz ne hned na poprve, tak po druhem nastrikani urcite emoticon

http://www.subio.cz/obchod.php?i=podkategorie&co=16

jo a je dobre dat ho i do kociciho zachodu a ten pak tak nesmrdi emoticon
7. dub 2010 ve 13:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 sisus: super, ze se kocour tak rychle srovnal! emoticon To musi byt uzasny, zase v klidu spat emoticon emoticon
7. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisus
fotoportrét
fotoportrét
sisus
 nuuna, je to perfektni emoticon emoticon zase spi jak mimino na polstari a je klid emoticon
7. dub 2010 ve 14:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Ahoj holky, vítám tady veli! emoticon Dneska jsme byly s našima lásečkama na pigáro, tak to bylo zase nadšení emoticon . Ale musí se to vydržet, jednou za rok, to není taková katastrofa. Paní doktorka nás jako vždy pochválila, tak mám radost. Je super, že se líbíme emoticon Teda moje holky. Manžel byl nadšen, páč všechno platil - očkování, speciální papů pro Evženku a taky kočkolit... takže suma sumárum dva tisíce. Ale co bysme pro naše holky neudělali emoticon
7. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Téda, diskuse se nám jaksi zasekla. Holky, kde jste?
11. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisus
fotoportrét
fotoportrét
sisus
 ahojky, já jsem tady emoticon
jsem dnes převlékla peřiny a hádejte kde byl v mžiku kocourek.. uprostřed postele emoticon
jinak jsem dnes objevila archivní loužičku, která stekla pod stojící světlo a teda smrdí tu hrozně, vytřela jsem postříkala sprejem, vyvětrala, ale byl to fakt archiv, takže to stálo za to emoticon
11. dub 2010 ve 20:03  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Ten to ale dovede zamaskovat, co? emoticon
11. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisus
fotoportrét
fotoportrét
sisus
 ali, zamaskoval to úplně perfektně emoticon naštěstí to už dnes nesmrdí emoticon
jsem koukala, že bude v Praze umisťovací výstava koček.. tam bych nemohla jít, pokud bych vyloženě kočičku nesháněla.. by mi bylo líto, že si nějakou nemůžu vzít dom emoticon
12. dub 2010 ve 20:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 No, to mě taky. emoticon Bobánci. Vždycky když zahlédnu tady v Ostravě někde venku nějakou kočičku, tak mi to trhá srdce emoticon
12. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ahoj holky, tak ja na umistovacky chodim pravidelne emoticon Sice by si je clovek chtel vzit vsechny domu, ale na druhou stranu, zrovna tyhle kocicky maji stesti, ze maji kde v teple spat a maji papani, takze je o ne postarano. Navic neni nic krasnejsiho, nez videt lidi odchazejici s plnymi prepravkami, a pak ty prazdne kotce a napisy "umisten" emoticon Ja jsem z toho vzdycky namekko. Takze ted v sobotu jdu urcite taky, prinesu kockam aspon nejake konzervy, a pak posedim na kafi s ostatnimi kockari emoticon
13. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Tak jsem ráda, že mě nuuna potěšila emoticon . Když nad tím člověk takhle zauvažuje, tak se to hned líp snáší. Jsou to kočičky sice opuštěné, ale je fakt, že jsou zaopatřené a v bezpečí.
14. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Jj, jsou to vlastne ty, co mely stesti emoticon A navic do budoucna najdou svuj vlastni domov, coz je na tom nejkrasnejsi emoticon
15. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Ahoj holky, tak se nám to tady zase zaseklo. Tuhle jsem se chtěla zeptat, čím ty svoje mazlíky krmíte. U nás je to teda pro Evženku speciální strava kvůlli těm struvitům, takže Puriny, Hills, Trovet a občas Eukanuba. No a pro Anulinku kupujeme purinky pro kastrované kočky a konzervičky Gourmet. Neví někdo, jestli jsou ty Gourmetky dost kvalitní? Jsou to jedny z těch dražších konzerviček, tak snad jo.
19. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 aliznicka: Ahojky. Myslim, ze Gourmetky ujdou, i kdyz k nejkvalitnejsim urcite nepatri emoticon Ale my je taky obcas kupujeme. Jinak muzu doporucit, co se kvality tyce, ShinyCat a Almo Nature - to je zatim to nejkvalitnejsi, co jsem nasla. Je tam ciste masicko a nic vic, sama tem kockam pokazde zavidim, jak to maji pekne! emoticon

Jinak granulky ted mame Arden grange, a jsme spokojeni, i kdyz ta jedna nase vybirava slecna by mela pripominky k cemukoliv emoticon Jinak myslim, ze treba Hills, RC, Biomill, Acana, OrganiPets, Arden Grange, Almo Nature, Orijen, patri taky ke kvalitnimu krmeni emoticon U Puriny zalezi na tom, jaka - treba ProPlan si myslim, ze jeste jde, ale ostatni bych uz nebrala.
20. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
fotoportrét
fotoportrét
aliciznicka
 Jeva, tak to jsi mě s tou Purinou moc nepotěšila. Anduličce kupujeme Purina One steril cat, měla jsem za to, že to je kvalitní krmivo... emoticon No a Evženka má kvalitu zaručenou už tím, že musí baštit tu speciální stravu. Tam si myslím, že o kvalitě není pochyb.
20. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojte... pridam sa k vam... mame s priatelom britsku modru macicku... vola sa Buba... krmime ju Royal Canin granulami a masom (najskor mrazenym) - bud hovadzie alebo kuracie...
Buba bude mat v juni (cerven) rok a chceli by sme, aby mala maciatka... potom ju urcite dame vykastrovat... nastastie to vyzera tak, ze velmi netrpi ked na nu pride haranie... normalne zerie a ani velmi nekrici... len si tak hundre emoticon
20. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
  • Neví, kdy bude svatba
 nasa macicka zboznuje tycinky gimpet... kupujeme jej kvasnicove a ide sa po nich utlct emoticon
20. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 gwen83: a jak dlouho ji nechate mrouskat, nez ji nakryjete? A co kotatka? Ono pro kocku to neni prijemne i kdyz normalne zere, a kdyz se necha mrouskat dlouho, mrouska casteji a dele, a navic hrozi zanety mlecnych zlaz nebo dokonce srusty na deloze, bacha na to . takze pokud chcete kotatka, po tom co ji bude rok bych urcite necekala emoticon Ale jinak jsem taky pro kastraci, kotat je tolik a nekdy se neumistuji snadno, a najit dobry domov je nekdy odysea emoticon

aliznicka: no ono obecne co sezenes v supermarketu, to neni dobre asi tak z 99%. Maji v sortimentu to horsi, bohuzel emoticon To kvalitnejsi clovek najde az v chovatelskych potrebach ( kde to je ale priiserne predrazene) a nebo na netu, tam to vyjde nejlevneji.
21. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš