Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Přesně tak, koček jsou plné ulice a útulky, proto mám trošinku rezervovaný vztah k těm chovatelským stanicím. Nevím, kolik může být na tom jednom kotěti zisk, ani to vědět nechci, na cenu jsem přistoupila dobrovolně, tak mi to může být jedno. Ale beru to tak, bude odčervený, naočkovaný, dávají mu žrádlo, podle toho, co jsem viděla, žádný šmejd a dobře se o něj starají. Takže mají náklady, musí si udělat čas s koťatama na veterinu atd., to se jim samo musí vrátit a zbytek neřeším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon ze je naockovany a odcerveny, ja tenkrat malem segru prizabila, kdyz mi rekla, ze to kote co vzala nebylo ani odcerveny, natoz ockovany, a jeste za nej zaplatili ... 8-( :-D Skoda ze se tu nesmi vkladat fotky kocek, bych se potom pokochala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je vrchol, že to kotě ani nenaočkovali a neodčervili, to už jaksi hovoří o přístupu k tomu zvířeti, že o něj jim fakt nešlo :-( Taky mě mrzí, že se tu nesmí vkládat fotky koček, bylo by to veselejší, ale už by to s tématem stránek vlastně neměli nic společného. Asi musíme přejít na nějaké stránky o kočkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,potřebuju poradit,máme kocoura,v květnu mu bude rok,byl úžasný,klidný,miloučký,až dneska se mi začal sápat po synovi,seká ho drápama do nohy a když ho choval,kousl ho do nosu,vůbec nevím,co ho to popadlo,bezpečně vím,že mu syn nic neudělal,zajímavý je,že jde jenom po něm,ke mně a k dcerce se chová pořád jako dřív.
Odpovědět
elomanka79 - vypadá to, že kocour se pere se synem o autoritu, o to, kdo je víc. Ať zkusí mít syn někde poblíž ruky nějaký rozprašovač na vodu, a jen co kocour začne prudit, ať ho pošplíchá. Třeba to pomůže. Můj nápad...
Odpovědět
Profilova fotka
aliciznicka-děkuji moc,jsem ráda za každou pomoc
Odpovědět
dobré ráno,holky :-) ..hlásím,že jsem včera ten označkovanej kufr polila Vanishem,nechala jsem to asi hodinu působit,osprchovala horkou vodou,vysušila na dvoře i doma u topení,postříkala deodorantem..a zatím nesmrdí :-D ,snad to pižmo už nevyleze :-D .Díky za rady,hezké svátky přeju vám i kočičkám :-) :-) :-) :-) :-) .
Odpovědět
Tak gratuluji k odsmradění ;-) :-D Všechny kočkařky chápeme tvé trápení. Myslím, že tomuhle se nevyhne nikdo, kdo má doma číču:). Naše holky umí chodit hezky na záchodek, ale byla u nás návštěva a Andulka se cizích lidí bojí... jak šla čůrat, tak byla připravena k úprku, takže čůrala téměř ve stoje a samozřejmě ven ze záchodku. :-N Miláček bojaný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyy :-) hamika: jj, pani by zaslouzila trhnout mezi dverma :-D nechali tu chuderu kocku nakryt pry proto, ze je nebavilo poslouchat mrouskani, aby byla zticha :-N =-) Btw az budes mit nejake fotecky, ja treba chodim jeste na stranky kocky online, tak se muzeme treba pokochat kocici krasou tam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) nuuna: bezva řešení ]-( Jak budu mít fotky, určitě je dám k nahlédnutí. Včera jsme pro kocourka objednávali věci na internetu. Doufám, že jsme na nic důležitého z jeho "výbavičky" nezapomněli a snad to přijde brzy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hamika: ono se nejlip prijde na nejvic veci v praxi, to se to pak nakupuje... :-N :-D U nas to ze zacatku litalo pekne :-)
Odpovědět
Ahoj holky, přečetla jsem si vaši diskuzi a ráda bych se k vám přidala. Máme taky britského kocourka, už mu je pět :-) Ohledně té povahy-můj kocour je fakt zlatíčko, sice známe typické kočičí vlastnosti, takže se nenechá muchlovat na povel a taky je to kocour, co uznává jen jednoho pána (mě) :-) Nikdy se nám nestalo, že by někoho poškrábal nebo kousl. Ale taky je to trochu lenoch. I když jsem se snažilo ho navyknout na hraní, nejvíc ho baví pozorovat, jak si hraje někdo jiný, maximálně chvilku prožene plyšovou myš. Máme ho jen doma, ven nechodí, tak jsme s jeho povahou spokojení, protože opravdu není divoch. Zvládne všechno-svého času se mnou i lítal letadlem, protože jsem bydlela v zahraničí, a bez sebemenšího problému. Přeju vám s vašima kočkama hodně radosti!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) byla jsem na velikonoce pryc, tak jsem se dlouho neukazala.. kocicak je uz v pohode, mel u mamky kamarady - jorksiry, tak se z toho vzpamatoval snad jeste rychleji, hrali si a bylo to fajn :-) musim teda rict, ze uz tyden v pohode krasne spime celou noc a konecne mi nesmrdi byt, jelikoz uz ani neznackujeme x-) je to zas ten nas poklad, jakym byl :-) jinak jsem zahlidla, ze resite cim odstranit zapach po znackovani, mno, tim ze jsem to jeste nedavno resila tak jsem si poridila tento sprej a ne ze bych chtela delat reklamu, ale pomaha.. kdyz ne hned na poprve, tak po druhem nastrikani urcite ;-) http://www.subio.cz/obchod.php?i=podk... jo a je dobre dat ho i do kociciho zachodu a ten pak tak nesmrdi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sisus: super, ze se kocour tak rychle srovnal! ;-) To musi byt uzasny, zase v klidu spat x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna, je to perfektni x-) :-D zase spi jak mimino na polstari a je klid ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vítám tady veli! :-) Dneska jsme byly s našima lásečkama na pigáro, tak to bylo zase nadšení :-N . Ale musí se to vydržet, jednou za rok, to není taková katastrofa. Paní doktorka nás jako vždy pochválila, tak mám radost. Je super, že se líbíme ;-) Teda moje holky. Manžel byl nadšen, páč všechno platil - očkování, speciální papů pro Evženku a taky kočkolit... takže suma sumárum dva tisíce. Ale co bysme pro naše holky neudělali :-)
Odpovědět
Téda, diskuse se nám jaksi zasekla. Holky, kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já jsem tady :-) jsem dnes převlékla peřiny a hádejte kde byl v mžiku kocourek.. uprostřed postele :-D jinak jsem dnes objevila archivní loužičku, která stekla pod stojící světlo a teda smrdí tu hrozně, vytřela jsem postříkala sprejem, vyvětrala, ale byl to fakt archiv, takže to stálo za to :-p
Odpovědět
Ten to ale dovede zamaskovat, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ali, zamaskoval to úplně perfektně :-D naštěstí to už dnes nesmrdí :-) jsem koukala, že bude v Praze umisťovací výstava koček.. tam bych nemohla jít, pokud bych vyloženě kočičku nesháněla.. by mi bylo líto, že si nějakou nemůžu vzít dom :-|
Odpovědět
No, to mě taky. :-( Bobánci. Vždycky když zahlédnu tady v Ostravě někde venku nějakou kočičku, tak mi to trhá srdce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja na umistovacky chodim pravidelne :-) Sice by si je clovek chtel vzit vsechny domu, ale na druhou stranu, zrovna tyhle kocicky maji stesti, ze maji kde v teple spat a maji papani, takze je o ne postarano. Navic neni nic krasnejsiho, nez videt lidi odchazejici s plnymi prepravkami, a pak ty prazdne kotce a napisy "umisten" x-) Ja jsem z toho vzdycky namekko. Takze ted v sobotu jdu urcite taky, prinesu kockam aspon nejake konzervy, a pak posedim na kafi s ostatnimi kockari ;-)
Odpovědět
Tak jsem ráda, že mě nuuna potěšila :-) . Když nad tím člověk takhle zauvažuje, tak se to hned líp snáší. Jsou to kočičky sice opuštěné, ale je fakt, že jsou zaopatřené a v bezpečí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsou to vlastne ty, co mely stesti ;-) A navic do budoucna najdou svuj vlastni domov, coz je na tom nejkrasnejsi x-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se nám to tady zase zaseklo. Tuhle jsem se chtěla zeptat, čím ty svoje mazlíky krmíte. U nás je to teda pro Evženku speciální strava kvůlli těm struvitům, takže Puriny, Hills, Trovet a občas Eukanuba. No a pro Anulinku kupujeme purinky pro kastrované kočky a konzervičky Gourmet. Neví někdo, jestli jsou ty Gourmetky dost kvalitní? Jsou to jedny z těch dražších konzerviček, tak snad jo.
Odpovědět
Profilova fotka
aliznicka: Ahojky. Myslim, ze Gourmetky ujdou, i kdyz k nejkvalitnejsim urcite nepatri :-) Ale my je taky obcas kupujeme. Jinak muzu doporucit, co se kvality tyce, ShinyCat a Almo Nature - to je zatim to nejkvalitnejsi, co jsem nasla. Je tam ciste masicko a nic vic, sama tem kockam pokazde zavidim, jak to maji pekne! :-D Jinak granulky ted mame Arden grange, a jsme spokojeni, i kdyz ta jedna nase vybirava slecna by mela pripominky k cemukoliv :-D Jinak myslim, ze treba Hills, RC, Biomill, Acana, OrganiPets, Arden Grange, Almo Nature, Orijen, patri taky ke kvalitnimu krmeni :-) U Puriny zalezi na tom, jaka - treba ProPlan si myslim, ze jeste jde, ale ostatni bych uz nebrala.
Odpovědět
Jeva, tak to jsi mě s tou Purinou moc nepotěšila. Anduličce kupujeme Purina One steril cat, měla jsem za to, že to je kvalitní krmivo... =-) No a Evženka má kvalitu zaručenou už tím, že musí baštit tu speciální stravu. Tam si myslím, že o kvalitě není pochyb.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte... pridam sa k vam... mame s priatelom britsku modru macicku... vola sa Buba... krmime ju Royal Canin granulami a masom (najskor mrazenym) - bud hovadzie alebo kuracie... Buba bude mat v juni (cerven) rok a chceli by sme, aby mala maciatka... potom ju urcite dame vykastrovat... nastastie to vyzera tak, ze velmi netrpi ked na nu pride haranie... normalne zerie a ani velmi nekrici... len si tak hundre :)
Odpovědět
Profilova fotka
nasa macicka zboznuje tycinky gimpet... kupujeme jej kvasnicove a ide sa po nich utlct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gwen83: a jak dlouho ji nechate mrouskat, nez ji nakryjete? A co kotatka? Ono pro kocku to neni prijemne i kdyz normalne zere, a kdyz se necha mrouskat dlouho, mrouska casteji a dele, a navic hrozi zanety mlecnych zlaz nebo dokonce srusty na deloze, bacha na to . takze pokud chcete kotatka, po tom co ji bude rok bych urcite necekala ;-) Ale jinak jsem taky pro kastraci, kotat je tolik a nekdy se neumistuji snadno, a najit dobry domov je nekdy odysea :-x aliznicka: no ono obecne co sezenes v supermarketu, to neni dobre asi tak z 99%. Maji v sortimentu to horsi, bohuzel :-| To kvalitnejsi clovek najde az v chovatelskych potrebach ( kde to je ale priiserne predrazene) a nebo na netu, tam to vyjde nejlevneji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?