Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
link se mi vytratil :-D http://alkapet.cz/index.php?option=co...
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/15892-koco... http://www.super.cz/vtipky/15889-odpo...
Odpovědět
Catf ten vypadá fakt super ;-)
Odpovědět
Catf včera jsme koupily ty ňamičky od Brita. Měly jenom kachní, ale kočky se po nich můžou utlouct :-D . Jinak jsme na začátku měsíce byli na tom očkování a pan veterinář se nás hned ptal, jestli kočky chodí ven, takže by nám tu trojkombinaci podle mě doporučil sám ;-) . No přeci jenom byl hodně mladý, takže nemá zastaralé názory ;-) . Jen jsem se chtěla zeptat na vaše zkušenosti, myslíte že když Anabell nebyla na očkování rok a třičtvrtě, tak by měla jít na přeočkování? Někde jsem četla, že to má trvanlivost tři roky...
Odpovědět
Jinak je tady teda pěkně mrtvo :-N
Odpovědět
ahoj, nevim, jestli mate nekdo podobnou zkusenost a muzete poradit. mame 2 kocourky, oba vykastrovane. mame dum se zahradou ale uz asi 2 mesice se tu potuluje kocka, ktera nam porad napada jednoho z nasich kocouru a ten druhy ho samozrejme chrani (je o dost vetsi). Ta kocka se porad vraci i kdyz obcas dostane od naseho viditelne nafrak. Nas kocour se nam ale casto vraci taky hezky pomlaceny, uz nekolikrat jsme ho museli odvezt k veterinari, jak byl pokousany a poskrabany. Nevime, zda je kocka nekoho z okoli, nebo jestli je divoka. jak mame zabranit dalsim rvackam? perou se kazdou noc, je to opravdu hrozne, kocku pokazde vystrasime ale zase se za chvili vrati..
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/15962-ted-... http://www.super.cz/vtipky/15965-mejd... http://www.super.cz/vtipky/15967-pusi...
Odpovědět
Ajoj...Takže už si nevíme rady, tak zkoušíme všude nějakou radu sehnat:) Máme doma dvě kočky (přesněji řečeno kočku a kocoura). Nejprve sme si pořídili kočičku a o půl roku později kocoura (původně sme chtěli taky kočku, ale bývalí majitelé nějak nepoznali rozdíl mezi kočkou a kocourem:) ) No... začalo to nejprve značkováním, což bylo ještě snesitelné, protože to je jen takové učurnutí:) Ale potom ta označená místa začala přečůrávat kočka, což už bylo horší. Tak jsme vyzkoušeli všechno, jiné stelivo, koupili sme větší záchod, každej teď má svůj, pak sme je nechali spát s námi, aby jim v noci nebylo smutno, nejprve dostávali, teď to zase ignorujeme... Ale už začínáme být zoufalí. V podstatě není noc, kdy bychom nenašli někde počůranou zem, nedej bože, když náhodou na večer odejdeme někam ven a za pár hodin se vrátíme. To pak jenom na zemi vidím všude malinké smradlavé ťapičky, protože se v tom naši mazlíci samozřejmě vyváleli a pak to roznesli po celém bytě. Původně sme je chtěli jako vyloženě domácí kočky, pak sme je teda zkoušeli pustit ven, jestli třeba nečůrají kvůli tomu, že chtějí ven, ale to taky nepomohlo... Nemáte někdo, PROSÍM, podobnou zkušenost??? Já je nechci dát pryč, nechci dát pryč ani jednoho z nich, ale nevím, jestli na to dál máme nervy!!! Pomoc:) !!!
Odpovědět
Kaaaco a jsou kastrovaní, aspoň jeden? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud nejsou kastrovanim,sup s nima na kastraci. Pokud kastrovani jsou, sup s nima k veterinari, jestli nemaji urologicky problemy. Pokud totiz jen tak obcas nekde ucurnou, vypada to treba na kameny nebo zanet.
Odpovědět
Jj, oba jsou kastrovaní... No ale právě ono to většinou není jen učurnutí:( Většinou se normálně počůrají mimo záchod... Veterinářovi už sme to říkali, ale nijak extra to nekomentoval:( Tak asi musíme ještě zkusit jinýho. Jo a chtěla sem se zeptat, kamarádka mi poradila kozlíkový kapky... Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud to nebude nemoc, ktera byva casto pricinou, bude na vine stres. stresor se zjistuje tezko a hlavne je to na delsi lokte. Kocce totiz muze vadit uplne cokoliv, co by ani cloveka nenapadlo. Zkuste po byte rozmistit vic zachudku a pouzijte vice druhu steliva - nejake hrubsi, nejake hodne jemne, treba ruzovy zverlit. Jinak se zeptam- to curani zacalo s prichodem druhe kocky a od te doby trva? Jak spolu jinak kocule vychazi? Jsou to partaci, nebo se nemusi, je jeden dominantnejsi a druhy podrizeny nebo jsou vyrovnani? Na vine bohuzel muze byt kde co - kocce muze vadit treba ze je sama vic nez by chtela, muze zarlit na druhou kocku, muze ji nevyhovovat druh steliva...je toho opravdu hodne, a pokud je duvodem opravdu stres, bude trvat dyl, nez se najde duvod a hlavne - nez se to srovna. Pripravte si velkou davku trpelivosti ;) A hlavne - nekarat netrestat a nehubovat, protoze kocka pak bude ve stresu tim vic a curani rozhodne neustane. Jinak doporucuju teda zksuit i jinyho veterinare a otestovat na mocove ustroji, jestli treba nemaji zanet, toho se tezko zbavuje a kocka pak muze curat kdekoli po byte...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak ohledne tech kapek - muze to pomoci, ale pouze pokud je na vine stres a hlavne se musi pouzivat dele, aby zabraly, a ne na kazdou kocku pusobi. Stejne je to u Bachovych esenci. Musi se pouzivat par mesicu, a ne vzdy zaberou.
Odpovědět
No a čůrání v podstatě začalo s příchodem kocoura (i když kočička se už i předtím párkrát někde počůrala, ale rozhodně sme neuklízeli každý den) ... Ale jinak si myslím, že se mají rádi, věčně spolu někde spinkají přituletí a ona za ním věčně běhá všude, kam se pohne. Tak nevím:( Prostě do nich nevidím :( Tak my tedy zkusíme všechny rady :) Děkuju mnohokráte:) !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to asi nebude tim, ze by kocicka kocourka nesnesla, pak ji asi vadi neco jineho... ma kocicka stale stejne mnoho pozornosti od vas? Nemuze treba na kocourka zarlit? Urcite zkuste vice tech zachudku, a drzim palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám Samuel kaká pořád vedle záchodu...ted 3 dny v poho a dnes včera 2x (ale manžel mu zapoměl vyměnit podestýlku, takže to bylo i tím)a dnes jednou |-| už jsem fakt bezradná...přitom se s ním mazlíme a všechno, aby nežárlil, ale nepomáhá to...
Odpovědět
Profilova fotka
kaaac... kozlíkové kapky jsme zkoušeli, ale nějak to nepomáhalo, ale asi jak na kterou kočičku ;-) ale zašla bych asi ještě jinýmu vet. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
panda, nam kocour zase dela bobky do vany - a to zasadne pokazdy, kdyz prijdeme treba pozdeji domu nez obvykle, je hodne citlivy na to, kdyz je doma o neco dyl sam. A to ma doma jeste kocici partacku. Neprospel by mu treba kocici kamarad? Nebo nebyvate dlouho v praci?
Odpovědět
Profilova fotka
No další kočičku zatím nechceme, jelikož bydlíme v 1+1 a čekáme miminko...A já jsem ted doma, takže že by byl sám nějak často asi nehrozí, překvapivě to dělá když jdu třeba na 10 minut do obchodu, ale když jedeme na odpoledne pryč, tak ne... Ale asi je to pejskem co máme od svatby...Ten je teda venku na dvoře, ale možná kocour žárlí...Ale nezačal to dělat hned od toho června, až ted poslední asi měsíc... :-| ale už je to únavný |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis, uplne jsi zapomnela zminit, ze cekate miminko. To mi zrovna prijde jako dobre vysvetleni. Kocky tohle totiz velice dobre poznaji, ze se neco deje, a muzou z toho byt nesvy, protoze nevedi, co se deje. Muze to byt velice dobre tim. Pokud je pejsek na dvore, myslim ze duvodem to nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, taky nás to už napadlo...vždycky se totiž za mnou chodit mazlit a lehl si mi na břicho, ted několikrát měl snahu, ale jak je břicho velký, tak jen nesouhlasně kvikl a odešel...Tak uvidíme, snad si zvykne a až bude malá na světě, tak toho nechá... |-|
Odpovědět
Stále mrtvo???
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak kočka a jelen je naprosto boží :-D
Odpovědět
Mně se líběj palandičky, jsou tam takový milý kočičky. Tak co nového, holky? Bobtail farmaří, jak jsem si přečetla... :-D Mmaky, jak funguje soužití miminka a zvířátek? ;-)
Odpovědět
Jojo já v tom jedu jako blázen :-D
Odpovědět
Tak proto nás zanedbáváš, jo? ;-) No já naštěstí nejsem na Facebooku a ani nechci, jinak bych v tom jela asi taky, takovýhle hry mě docela bavěj. A co jinak kromě růžovejch krav na jahodový mlíko?
Odpovědět
loony Já vás nezanedbávám, vy zanedbáváte mě :-D . Vždycky sem něco napíšu, ale je tu vymeteno :-( . No tak to se tam radši ani nepřihlašuj, je to hrozný žrout času :-D. Jinak normálka, včechno při starým. Ale koukám, že témata stíháš číst :-D . Jsou tam i hnědé na čokokoládové mléko :-D :-D :-D . A co u vás???
Odpovědět
Ale jo, já sem chodím, témata čtu, když mě zaujme název, a FarmVille mi nic neříkalo, tak jsem nakoukla a našla tě tam. ;-) Jenom moc nepíšu, psala bych tady, ale tady se nic neděje. Už nás snad předběhnou i koňařky. Vždycky zajásám, že je tu nový příspěvek a pak zjistím, že jsem se překoukla a ony to koňařky. :-D U nás je to teď celkem O.K. Opička se díky bohu drží, na to že už dvakrát slezla hrobníkovi z lopaty, tak řádí jako černá ruka. A s manželem je to teď taky v klidu. No uvidíme jak dlouho. ;-) A právě mám u sebe další odchycenou kočku po kastraci, ale už má nový domov, ve čtvrtek ji předám jedné paní.
Odpovědět
No farmville taky bylo téma, na které jsem po dlouhé době přispívala. A s těma koňařkama to mám stejně :-D . Hrozně zavádějící název :-N . To jsem ráda, že jste všichni ok. Myslela jsem na vás ;-) . U nás se teď taky potuluje kočinda. Je nádherná!!! Tříbarevka a má tu srst takovou delší, asi předci peršani. A tu bílou srst má tak heboučkou x-) . Potkávám jí občas, když jdu z práce, potuluje se tu okolo baráku, tak na ní vždycky zavolám a ona přiběhne na mazlindu :-) . Ale není nijak vychrtlá ani zanedbaná, takže určitě někomu patří, je tady okolo hodně rodinných domků. Jinak už bych si jí vzala, protože je opravdu úžasná :-D ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?