Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Já měla svýho prvního kocoura dva roky jako jedináčka a po čase se naučil. Spal se mnou v posteli v nohou celou noc, až když slyšel budík, tak přišel a při mazlení mě celou oslintal. Měla jsem to vždycky místo sprchy. Akorát když začal dospívat, tak chodil kolem té třetí ráno vyřvávat do kuchyně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smoli: my nezavirame ani dvere na zachod ( mame spojeny s koupelnou) protoze jakmile je nekde zavreno, je zle! :-D To pak slysi vsichni sousedjak si kocky stezuji. Copak mnoukani.... hlavne skrabani. Proste je mu smutno, ze za vama nemuze a je tam sam, a nevi proc nemuze byt s vami. Spani se neboj. Nam se kocicky pekne stoci v nohou do klubicka, a ja uz ted bez nich neusnu. A navic jsem se naucila, ze i kdyz po me leze kocka, uz me neprobudi vubec nic :-D Chvili to trvalo,ale je to skvelej trenink na deti - pak se taky aspon vyspim.
Odpovědět
no u nás je to složitý,manžel byl celou dobu proti jakémukoliv zvířeti ,nemít holky vši a nepřilítnout mol od sousedů nevíme co je to domácí mazlíček.Velká změna nastala letos v únoru kdy u hluché sousedky bylo nechtěné kočičí těhotenství!!!!!Já když se nad tím zamyslím bych o tom mohla napsat přinejmenšim povídku "Jak hluchá potěšila kotatama panelák"/Max má bráchu o patro výš/. No ve zkratce:nosily jsme potom kotata domu a Jura/manžel/si je oblíbil a dovolil pod určitýma podmínkama,které samo už pomalu odbourává,ale to spaní zatim trvá!!!Max sedí za dveřma a jakmile slyší jen cinknout budíka má jasno "vstávat"
Odpovědět
Profilova fotka
smolice: uvidis sama, ono vsechny hrany se casem trochu obrousi ;-) Na nic netlac, a uvidis, ja myslim, ze s emanzel brzo nakazi kockytidou jako my vsichni tady, ono je to totiz desne nakazlive :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no můj manžel milujě zvířata, ale hlavně pejsky, ale občas žasnu, jak toho našeho kocourka miluje :-D x-) ho mazlí a pusinkuje, no úplně jak malý mimino :-D a to předtím kočku nikdy neměl, jsem si ji k němu až já nastěhovala :-D
Odpovědět
nuuna: to je pravda ,ale je fakt,že ty Maxíkovy problémy nás doooost zaskočily!!!!!Chodily jsme na vet a ceny jsme Jurovi neříkaly ,nebo dooost skreslovaly,ale on nakonec se radši neptá jen tuší.Zatim jsme tak kolem 6tisíc a to nepočítám krmení,škrábadlo,wc....Max to s ním ,ale umí chodí si k němu lehnout a to se manža pak naparuje!! Chci se zeptat Maxík přijde a začne předníma tlapkama na nás šlapat dostane takový roztoužený výraz a asi chce kočičku né? My ho to moc nenecháváme dělat,ale potom je trochu mokrý?
Odpovědět
panda:taky pronese větu ty jseš,ale fešák já si tě snad nechám.......ale taky do měsíce mu najděte domov...tomu se směju zase já!!!
Odpovědět
Profilova fotka
smolice: ne, to nema s kocickou nic spolecneho :-D To je tzv. mlecny krok - kotatka takle "hnetou" mamince brisko kdyz je koji. No a kdyz to dela kocicak vam, vyjadruje tim absolutni spokojenost, stesti a duveru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klidne ho nechte to delat, neni duvod proc mu to zakazovat ;-)
Odpovědět
nuuna: tak jooooo ten bude mít krásný víkend žrádla plno, tapkat dle libosti....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to kočičáci dělají x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nam vzdycky kocicaci slapou na bricho u TV, nejlip kdyz jsme cerstve najedeni.... :-S :-D A nas prvni kocour u toho dokonce slintal blahem :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tak zatim ahojky jdu se vrhnout do víru nákupů,máme zítra oslavy a přijde celá rodina,tak aby neumřeli..pa pa a díky
Odpovědět
Profilova fotka
smolice: ahojky :-)
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/16405-vsec... :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/16391-hlad... :-D
Odpovědět
Dobré pondělní poledne....dorazila jsem do práce a mám trochu času. Max z návštěv nebyl nadšen,ale časem si zvykl! Koukala jsem ve zverimek. na Brit Care, máte s tím někdo zkušenosti? Píšou,že je to protialergení a poradila mi to i prodavačka tak jsem menší balení koupila zatím jsem mu to přidala k tomu původnímu moc mu to chutnalo,ale měl lehký průjem. Vtípky jsou rozmilý!
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, taky máme doma jednoho kocourka, je to černý peršan, ale po té, co jsme se přestěhovali do rodinného domu, tak se postupně naučil chodit ven, dokonce i přes noc, což jsme mu teď ale zatrhli, protože chodil jak prase a ke všemu si domů donesl všechno, co může žít v kožichu, no hrůza. Akorát dělá naschvály a čůra na podlahu místo do bedny, kromě toho máme taky německého ovčáka, spolu vycházejí dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
No pochybuju ze by to delal naschval, spis se mu neco nelibi nebo neco neni uplne v poradku a nema to jak jinak rict.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím přesně co se mu nelíbí, dělá to vždycky když chce ven a my ho nepustíme, ale bohužel na noc ho pouštět nebudu, to jsem udělala párkrát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky přišla jsem sem jenom zkontrolovat jestli už je panďátko na světě, nějak sem už nechodím, naši diskuzi jsme přestěhovaly na facebook..... Ale vidím že je malé u mamky v domečku asi ještě pořád dobře. Hani dočetla jsem se že jsi mi posílala IP, ale žádná mi nepřišla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tady poptvé a jsem ráda, že jsem našla takové téma, protože kočky mám doma čtyři a je to partie k pohledání...... :-) Jenom se divím, kolik je na světě lidí, kteří nemají rádi zvířata a hlavně kočky. Když jsem se zmínila, že pomáhám jednomu kočoč. útulku, tak odpovědí mi bylo - kočky by neměli vůbec existovat - kadí jenom na dětská hřiště, mrouskají se a děti si nemají kde hrát..........brrrr. To jsem si jen tak postěžovala............doufám, že takových lidí není moc. Tak se mějte tady hezky P.s.mám modrou sibiřku, bílou angoru s modrýma očima a dvě pouliční kočičáky z útulku........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky, jj, ještě je v domečku :-D ;-) termín mám 30.11., ale uvidíme kdy a jak to bude, protože asi půjdu císařem... :-| ahoj danu ;-) vítej. čtyři kočičky to je teda už smečka x-) my máme jednoho kocourka z útulku x-) Jinak já takový lidi taky nechápu |-| hlavně nechápu ty řeči, že kočky smrděj a že když jsou děti, tak je potřeba se jich zbavit... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za přivítání........... :-) moc mě to potěšilo. Je to naprosto úžasná smečka - hlavně mě překvapuje, jak drží pohromadě - u zlodějin :-D . Možná časem přidám nějaké fotečky. Jinak u syna jsem doma měla dvě kočky , u malé teď čtyři a nikdy mě nepřišlo namysl se jich zbavit. Myslím, že všechno je o hygieně a o tom jak si to člověk dokáže zařídit.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak ;-) myslím, že někteří mají doma u dítěte větší nepořádek a zvíře mít ani nemusí... Jak jsi ted nakousla ty děti, tak se chci zeptat: jak jste zabezpečovali postýlku? My máme Samuela naučenýho na spaní u nás v posteli, ale postýlka ho velmi zaujala a nechci, aby tam malé skákal. Tchýně navrchovala nějakou síťku, kterou vyztužíme, aby se to pod ním nepropadlo, ale nevím, jestli by ji nerozdrásal brzo...a jestli by ho to udrželo, přece jen má okolo 5ti kil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ji nezabezpečovali nijak, protože malá má svůj pokoj a kočky tam k ní moc nelezly, když byla malá. Když přes den spala, tak jsme k ní měli zavřené dveře. Pokud máte menší byt - my máme 4-pokojový, takže je tam víc prostoru - tak to ti asi neporadím. S tou síťkou je to dobrý nápad, ale pokud je kocour těžký a propadl by, tak by z toho měla šok...........já ještě, když nechci aby někam kočky lezly, tak to nastříkám odpuzovačem, ale to je v případě postýlky neproveditelné :-D
Odpovědět
Ahoj holky........mám dotaz...nevíte o někom,kdo by měl zájem o starou kočičku? Panička jí zemřela a já s malým dítětem jí mít nemůžu,páč je extrémní nedonošenec a měli by jsme se vyvarovat zvýšeného rizika alergií atak,jestli mě chápete jak to chci říct. Nějakou dobu jí mám (nastěhovali jsme se k ní domů) ale krevní testy ukázaly že to nedělá dobrotu :-| a proto se snažím jí najít vhodné nové bydlení a nové supr páníčky na dožití. Kočička je přes 10 let stará,černá a plemeno evropské. Ráda bych si jí nechala ale (teď napíšu co se ani mě nelíbí vůči ní a vy mě za to ukamenujete :-( ) zdraví syna je pro mě přednější. Inzerci už jsem podávala ale nikdo se neozval. Do útulku jí nehodlám dát,ale s náma by být už neměla ;-( Díky moc za rady a pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/16620-rozt...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?