Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak manžel rozhodl,že když ten náš kočičák nechce domů,tak mi pořídí kočičku.za měsíc k nám přibyde mladší sestřička toho našeho tuláka a už má i jméno.Manžel chce Amálku,tak budeme mít Amálku
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/15414-piji... :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/15410-lask... :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/15407-zeny... :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/15371-kote... :-D
Odpovědět
Tady je teda mrtvo ;-(
Odpovědět
Není! :-D Jak žiješ? Pořád málo času? Nějaké přírůstky? =-)
Odpovědět
loony žiju :-D . Pořád stejně, hodně práce a možná bude hůř, mám nabídku na externí práci. Přírůstky nové žádné :-D . A co u tebe? Posílám něco do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem si říkala Hani co je s tebou, že už nás tu nějak nezásobuješ vtípkama.
Odpovědět
mmaky chodím na jiné stránky a tady se moc nedostanu a když jo, tak nemám zase čas na vtípky :-D . A co ty, už je nový přírůstek na světě?
Odpovědět
Profilova fotka
jj malá se narodila 28. května.
Odpovědět
Tak to gratuluji, už jsem mezitím jukla na MK a našla jsem tam tu knížečku ode mne :-D . A jak se zvířectvo tváří na nového člena rodiny???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mmaky, jůůů, máte holčičku? tak gratuluji ;-) já tu dlouho nebyla :-| mezitím jsem se vdala :-D a taky čekáme miminko, 30. listopadu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme holky. Malá je zlatíčko, no Bedřich ten nijak nezareagoval na novou členku rodiny a Chillina je děsná hlídačka, pořád chodí tam kde je malá a akorát se chce víc mazlit, chce taky dokazovat že i ji máme rádi, takže naprosto v pohodě. Pandi já už to vyšpionila, že čekáte miminko, a víte co to bude? jo a ještě jednou gratuluji ke svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vlastně Bedřich nezareagoval na malou ale zareagoval na postýlku, autosedačku a kočárek, jsou to prostě super věci kde se dá pohodlně ležet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je potvůrka :-D x-) ale tay čekám, že Sam bude chtít lehávat v postýlce... Zatím nevíme co to bude, 7.7. jdu do poradny, tak snad tam už se to bude vědět x-) ale cítím to na kluka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já to cítila na holku a zadařilo se :-D no Bedřich se párkrát proletěl :-N když jsem ho načapala v postýlce, ale je fakt že tam chodil spávat jen když ještě nabyla malá na světě, od té doby co tam spává ona už jsem ho tam ani jednou nenačapala. A to samé ten kočárek, jen ta autosedačka ho pořád bere. Tak to jsem zvědavá, doufám že nám přijdeš říct toho sedmého co to bude, ať pak nemusím špionit jinde :-D a co svatba vše v pořádku?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přijdu vám říct, snad už to budeme vědět, mohli by jsme :-D no já to prvně cítila hrozně n a kluka a pak nic, ted nevím, ale radši počítám s klukem :-D A jak se malá jmenuje vůbec? :-) Svatba proběhla v pohodě, ale předtím byly velké rodinné problémy, netýkající se sice svatby, ale zasahující do ní... :-| tak jsme si fakt oddechli, že už to máme za sebou :-D
Odpovědět
Jé hurá, už jsem chtěla napsat, že píšu blbosti, že tu opravdu mrtvo je a ono to ožilo. :-D A jak! ;-) Tak gratuluju - Mmaky k přírůstku, Pandě ke svatbě a k budoucímu přírůstku a ať má malé všechno na svém místě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji loony x-) :-) Dnes si jedeme pro štěně, náš pejsek nám umřel 5.5. tak dnes si jedeme pro nového x-) Jsem zvědavá, jak bude Samuel reagovat na nového psíhp kamaráda :-D Pořád mu vykládám, že budeme mít štěněcí miminko, ale on na mě čučí jako: to si děláš prdel, žádnýho psa tu nechci :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Loony díky. Malá se jmenuje Alžběta. Pár fotek má na koňovi. Pandi tak to přesně vím jak se Sam tváří, Bedřich se tvářil stejně když k nám poprvé domů vlítla Chilli. :-D :-D Ale teď je ten kočičí lenoch rád, že může občas někoho poškádlit. A taky že ho někdo pořád loví :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D teda doufám že to u nás nebude brzy vypadat stejně jako u nenasytné kočičky :-D :-D
Odpovědět
Pandi také gratuluji, ať vám to štěstíčko vydrží x-) . A co pejsek ??? mmaky no to teda :-D
Odpovědět
bobtail, nevedela bys, jestli nekde v pruhonicich je velkoobchod se zradlem pro kocky?..mam pocit, ze to tu nekdo uz davno zminoval...nedari se mi koupit suche zradlo od gimpet ve velkym baleni v normalnim obchode..
Odpovědět
Holky, které máte doma mimčo (nebo brzy přibyde), a přitom vás ani nenapadlo zbavit se kočky, případně napadlo a rozumně jste se rozhodly si číču nechat, třeba byste mohly pomoct jiným kočičkám. Netové inzerce jsou plné inzerátů na prodej nebo darování koček kvůli očekávanému přírůstku do rodiny, jako např. tento: http://www.aukro.cz/item660216116_bri... Na kočkách on line děvčata takovéhle inzeráty vyhledávají a píši inzerentům do vzkazů důvody, proč je zbytečné se kočky zbavovat, a osobní zkušenosti jsou určitě úplně ideální. Je mi jasné, že máte honičku, ale třeba byste měly občas chvilku a mohly pomoct s osvětou. ;-)
Odpovědět
loony ;-( .Taky někdy na to téma mrknu - hustý inzeráty na netu a je to děs... Nechápu lidi, co si pořídí kotě, ještě briťuly a pak jí za pár měsíců vymění za mimino, cožpak si to nemůžou rozmyslet dřív 8-( . To jsou tak nezodpovědný lidi :-S ... Na aukro inzeráty taky někdy odepisuji, ale většinou ty lidi odepíšou, že mají ještě jiné důvody a strašně se vymlouvají 8-(... catf v Průhonicích je Pet Center naproti Hypernově, tam mají Gimpet v 2 kg balení ;-). Aspoň myslím, já byla nedávno na Chodově a tam ho měly :-).
Odpovědět
Profilova fotka
loony, jelikož tyhle lidi taky nechápu tak jsem nedávno na jeden takovýto inzerát na aukru odpovídala a skončilo to tak, že jsem kočičku nakonec dovezla domů mojí mamce. :-D Takže moje mamka má doma perskou kočičku, bylo mi té mícy hrozně líto. ti lidi si teď s mojí mamkou pořád volají a ptají se jí na ni, pán jí minule dokonce plakal do telefonu, že prý se dlouho neozvala a prý jak se míca má. Nicméně si myslím že to mohli dýl zkoušet a ne to hned vzdávat. ]-( No ale teď se má báječně, chrupe se ségrou v posteli a nic jí nechybí. A ani to že nikdy neviděla psa a naráz bydlí v domácnosti i se psem jí nevadí. :-D
Odpovědět
mmaky tak hlavně že se kočička dostala do dobrých rukou x-) . A proč ji teda dávali pryč? Kvůli miminu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj kvůli miminu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?