Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
to mi teda vysvětlete, jak to děláte :-D nám na škrabadlo kočky z vysoka sr... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No my jí ho koupili a když to chtěla zkoušet na gauči,tak jsem jí dala k tomu škrabadlu a ona pokračovala,takhle asi třikrát a pak tam chodila už sama
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsem zkoušela u aždé kočky asi padesátkrát a nic :-D mám/měla jsem tvrdohlavý kočky :-N
Odpovědět
Panda, nám Atka na škrabadlo taky kašle a to ji tam manžel fakt poctivě nosil pokaždé, když začala škrábat. Pak jsme vypozorovali, že ráda škrabe na rohožkách, takže máme doma asi tři, jenže já mám pocit, že ve chvíli, kdy ta kočka zjistí, že to je "její", že na to může, tak o to ztratí zájem. Asi už to nemá ten správnej adrenalin nebo nevím :-D Jinak nikde neškrábe, akorát na jednu skříňku v kuchyni, kde ví, že má jídlo, takže ta nese stopy drápků. No přinejhorším vyměníme dvířka za nový:) Jo a co občas dělává, ale to je podle mě čirá schválnost, tak když se chce ráno mazlit a přijde za mnou do postele a já dělám, že spím, tak mi zatrhává povlečení. A to jediný fakt nemám ráda, takže kapituluju a napůl ještě v mdlobách hladím kočku, abych měla klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nam kocka taky nic neznicila, nabytku si ani nevsimne, na gauci mame prehoz, co se da kdyztak vymenit, skrabat chodi na skrabadlo, sice ji chvilku trvalo nez si zvykla, ale uz v pohode. jedina vec, co nam nici jsou dvere od loznice, na ty skrabe klidne hodinu, dokud nas nedonuti vstat ]-( . na tech uz jsou skrabance znat, ale dvere se daji vymenit a je. rozhodne bych se kvuli tomu nevzdala kocky v byte. za ten rok co ji mame nam jen jednou omylem shodila vazicku s policky. ona ikdyz leze vsude mozne naslapuje tak opatrne,ze fakt nic neshodi. a to mame na polickach hrnicky, svicinky, spoustu kravinek, ona se mota mezi tim, ale nic neshodi....asi vi, ze nesmi :-D
Odpovědět
Ahóóóój kočičkýýýý :-) jsem tu po půl roce a hned zase mizím(net doma je v nedohlednu 8-( ). Jen jsem slíbila poznatek kočky vs. dítě. Ty naše micky jsou úúúplně v pohodě, sice jsme je krapet vystrnadili, nesmí do ložnice a do obýváku/kuchyně, ale mimina se nebojí, nežárlí, jsou dokonce zvědavý, hlavně Dízl...na toho si Izuš (5měsíční mimino) šahala(jakože hladila :-N) a byla z něho unešená x-) tož tak...jo a ta nejmladší kočka Bubu, miluje savo :-N jsem s tím úmývala zem (krvavou, po boji kočkaXmyš :-p ) a ta blbka se v tom válela a olizovala to, to jen tak pro zajímavost ;-) tak pá pá a někdy zase ... třeba ... ahoj :-) P.S.: od Pandičky a Bobtaila očekávám IP jak se mají x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim, ze nase cica ma novou hracku! teda ne hracku v pravem slova smyslu....nasla si nove misto na spani. normalne si zamilovala velkou papirovou tasku z Ikea :-D :-D . od patku ji mame v obyvaku na zemi a kocicka si do ni vzdycky zaleze a spi vevnitr!!!!! pak ji taha z jednoho mista na druhe, desne se ti zabavi, ale fakt nekecam, spava vevnitr :-D :-D !!!! dalsi jeji oblibena cicnost je vybalovani tasek s nakupem. jakmile prijdu z obchodu a postavim tasky na zem, uz je cica uvnitr a taha ven veci ]-( , asi chce byt uzitecna :-D
Odpovědět
Jé, já si ani nevšimla, že tu byla Nyky. =-) Promiň Nyky a díky za zprávy, že to funguje, když se chce. ;-) Taky jsem slyšela, že savo některým kočkám voní. Yizheng a nešustí to v noci? :-D My měli tunel a když v noci kočky řádily, tak to hrozně šustilo a manžel jim ho zabavil. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
susti to pres den, cica presla na nas denni rytmus, ve dne vzhuru a v noci spi :-D :-D , a to ona spi jak zabita, takze to susti jenom kdyz to pres den taha po pokoji :-D .
Odpovědět
Co se děje? To už sem nikdo nechodí? =-) Kde je Bobtail s vtípkama? Přece nenecháme pejskařky aby nás úplně převálcovaly. ;-) Mám špatnou Opičku... Ach jo. ;-(
Odpovědět
loony nějak není čas :-D . Ale nakukuju sem. Copak je Opičce? Teď v dubnu je zase umisťovačka, ale ty asi nemáš kočičky se kterými by jsi přijela?
Odpovědět
Jé, ty žiješ? :-D Na umisťovačku jsem chtěla kvůli srazu kočkařů z koček online. Ale jednak mám spoustu práce, druhak nevím jak to bude s Opicí. :-( Je to blbý, už dva týdny zvrací, nemá chuť k jídlu, nic nezabralo, tak už ji operovali. A zjistili, že tam není zánět, ale orgány nefungujou, protože nejsou prokrvený a má hrozně špatnou krev. Prostě má nějakou leukémii, ne FeLV a o to je to ještě horší, že se to nedá léčit, jen čekat, jestli se to samo nějak nespraví. Doktor jí moc šancí nedává a nevím, jak dlouho se to může táhnout. ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.super.cz/vtipky/14700-jak-... http://www.super.cz/vtipky/14690-nepr... http://www.super.cz/vtipky/14758-me-n... http://www.super.cz/vtipky/14741-leta...
Odpovědět
Tak to je vážně hrůza, chudinka Opička. Tak budu držet palečky, aby to dobře dopadlo a zlepšila se |-| . Nahoře máš pár odkazů pro zlepšení nálady, obzvlášť to video je super :-)
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/14768-divo...
Odpovědět
Ahoj Bob, díky za zlepšení nálady. ;-) Opička je zatím stabilní, tak uvidíme jak se to bude vyvíjet. :-S A co ty? Co tvoje kočičky a co že nestíháš? Moc práce? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, po delsi dobe zdravim...potrebuji poradit. Jak jste tu psali chvalu na ty fontanky pro kocicky, tak jsem se nechala zlakat a jednu koupila. Hned jak prisla, jsme si nainstalovali do koupelny,...jenze problem. Nase cica je asi uplne blba, ale ona nepochopila, ze v tom ma vodu na piti!!! pozorovali jsme ji vic jak hodinu,...stihla se v tom vykoupat skoro cela, mokro okolo az hruza,..ale ani jednou ji neneapadlo se napit! pak si olizovala mokry tlapka, slizavala kapky ze zeme....ja nevim, jak ji to naucit nebo vysvetlit. Vase kocky to pochopili hned? Jestli jo, tak ta nasa fakt neni normalni...prosim o rady. nechali jsme ji dneska fontanku zapnutou, tak se desim, co doma najdu, az prijdu z prace! :-( ,....
Odpovědět
Yizheng, my tedy fontánku nemáme, ale já myslím, že slouží právě k tomu, aby z ní kočky pily pomocí hry. To že si olizuje mokrý tlapky je asi záměr. Holt jí budete muset pouštět jen pod dozorem. :-D Navíc když je ta vaše potvůrka taková hračička. A co bylo doma po příchodu z práce? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no po prichodu z prace nastesti nic,...jen trochu mokro okolo, ale to nevadi. Predstavovala jsem si, ze najdu cicu mrtvou, protozetreba prekousala ten kabel,...nebo ze ji celou prevratila v obyvaku,..atd. nastesti ji fontanka zatim moc nezajima ]-( porad mi chodi pit do drezu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuuu, tady jsou taky kocicaci? :-D :-) Zdraviiiim, a hlasim se do klubu! :-) (Tez zdravi morek Punta a mramorka-mourinka Rozarka z rodu pseudo-sibirek :-D )
Odpovědět
nuuna vítej, kočičáci tu jsou, ale v poslední době, je tu dost mrtvo :-D . loony jak to vypadá s Opičkou? Naše příšerky jsou ok, akorát předevčírem mě naštvali, udělala jsem jim jarní koupání na zbavení přebytečné srsti a jedna mrcha se mi za odměnu vychcala do postele 8-(. Ale spletla se, udělala to na manželovu půlku :-D. Ale zjistil to až večer, když si šel lehnout, takže to prosáklo až na matraci :-S. Takže jsem měla včera velké praní a matraci jsme otočili... Jak jsem se naštvala, tak jsem na ně křičela, že za trest je budu koupat každý měsíc :-D. Jinak nestíhám kvůli práci, dělala jsem na rychlo závěrku a teď mám volno, abych si odpočinula a místo toho uklízím ]-(. Ale teď už to bude lepší, už to nebudu přehánět ;-).
Odpovědět
Nuuno, ty jsi ta Nuuna z koček on-line? =-) Jsem tě tu zahlídla v nějaký diskuzi a přemýšlela jak častý je nick Nuuna. :-D A podle fota se mi zdálo, že jsi to ty. ;-) Ahoj Bob! No Opička se tváří, že jí je dobře, jí, zlobí, ale podle veterináře je pořád hrozně bledá. Zatím jsme nedělali další rozbor krve, tak nevím, jestli se ty hodnoty lepší nebo horší, chtěla jsem jí chvili nechat v klidu. Chuděrky tvoje, tak je nekoupej, když se jim to nelíbí. ;-) No já mám taky děsně práce, navíc jsem poslední dobou trávila tak tři dny v týdnu u veterináře, tak dělám po večerech, o víkendech.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
loony: Jj, to jsem ja. Tak jsem se kvuli kockam prokecla a uz se neschovam ani tady :-D :-x :-)
Odpovědět
Si musíš vymyslet jinej nick. :-D Já mám na kočkách on line jinej. ;-) Ale tam zase moc nekecám.
Odpovědět
Ty chudinky se mi nikdy nesvěřily, že by jim to nějak výrazně vadilo :-D . A to jsme je tenhle týden ještě odčervovaly, nebavily se s náma půl dne ;-) . Jsem ráda, že se Opička drží, budu držet palečky, ať se z toho vylíže :-) .
Odpovědět
AHoj holky, potřebuju od vás akutní radu a pomoc.....máme téměř rok starého britského modrého kocoura....asi tak tři měsíce, možná i víc začal kňourat....nejdřív se nám to zdálo srandovní, udělal to občas, jako by si vykládal.....a pak začal chodit do chodby a kňoural tam.....a v poslední době se to stále stupnuje, kňourá 24hodin denně, pokud zrovna nespí, jako by to dělal naschvál a už se to nedá vydržet, je to nesnesitelné poslouchat.....nemá hlad, žízeň, nechce se mu na záchod....dělá to prostě jen tak. nepomůže ho zavolat, hladit, hrát si s ním, ani mu vynadat nebo ho plesknout přes zadek...prostě nepřestane....nevíme už, co máme dělat....někdo mi řekl, že ho máme nechat vykastrovat, ale neznačkuje, nic.....tak nevím, ale už jsme z toho zoufalí, poradíte? prosím......
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych ho tedy taky nechala vykastrovat..řekla bych,že na něj jdou hormony..jako se kočky(samice) mrouskají,tak kocouři mají něco podobného...ještě jestli v okolí může cítit právě se mrouskající kočky....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsem se na vás zase přišla podívat holky. Koncem května už bych měla porodit, a v červnu končím VŠ takže mě čekají státnice, takže mám docela honičku. No takhle blbě jsme si to naplánovali. :-D Jinak ten náš zvěřinec se zžil docela krásně, takže doporučuju pořídit kočičkám domů loveckého psa aby se nenudili :-D občas se loví navzájem, už i Bedřich si občas usmyslí že uloví psa a to je pak domácnost vzůhu nohama :-D taggy já bych doporučila taky kastraci, náš Bedřich je taky modrý briťák a před kastrací taky "řval",sice jen chvilku, ale bála jsem se reakce sousedů, co si budem vykládat spát se u toho v noci nedá a taky značkování takže šel hned pod nůž a je klid, no je fakt že po kastraci už ječí jen když je uloven. :-D
Odpovědět
holky, díky za rady....nevím, jestli kočky cítí, bydlíme v bytovém domě, u nás ve vchodě kočku nikdo nemá, akorát v sousedním.....ale ven ani jeden nechodí, tak nevím.......a ty kočky jsou kastrované.... jinak on v noci neřve, akorát ráno, a když jsme doma....jako by nám to dělal naschvál.....čumí mi do očí a řve...je to někdy fakt žalostné a já to nesnesu poslouchat....jako když brečí dítě a nejde mu pomoct....tak nějak... on už tak ale řve fakt dlouho a neznačkuje vůbec...tak ho asi budem muset nechat vykastrovat..... chci se vás zrovna zeptat: jak se ti vaši kocouři změnili po kastraci? zklidnili se? a nezačali víc tloustnout? a jinak, jak dlouho po té kastraci je potřeba s ním být doma, aby si nevytahal stehy? my akorát kastrovali u našich kočku, a tam měla límec, aby si nevyrvala stehy a nechali jsme ji pět minut samotnou, a ona si nacpala límec do tlamy a začala se tím škrtit, tak bych to nerada zažila znova.....jak jste to měli s kastrací u vás?
Odpovědět
Taggy, u kocoura tu kastraci ani nepoznáš. Ani nevím, jestli jsou nějaký stehy, max. vnitřní, který nevidíš. Až se probere z narkózy, tak nebude o ničem vědět. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?