Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
bobtail: tak 100% bych chtěla kotě! velkou n-e ;-)
Odpovědět
a je pravda, že ty mršule všechno zničej jo? :-| takže abych měla holobyt! :-D
Odpovědět
Ahoj možná mi poradíte, chtěla bych si pořídit kočičku do bytu. Celý život jsem bydlela s rodičema na baráku a tak jsem na kočky zvyklá ale po zkušenostech některých mých kamarádek nechci v bytě kočku venkovní, (šplhaly po poličkách po záclonách, skákaly z okna, drápaly a tak) takže chci poradit nějakou rasu vhodnou do bytu i když chodíme s přítelem do práce a vracíme se odpoledne.... a spíš nějakou drobnější a s kratšími chlupy :-) :-) Děkuji
Odpovědět
nik: nápodobně! ;-) tedy stejně :-D
Odpovědět
saf, tak nemůžeš čekat, že kočka bude celý den sedět na jednom místě... samozřejmě se bude po bytě pohybovat, bude si chtít někde brousit drápky, budou po ní zůstávat chlupy... všechno záleží na tom, jak ji naučíš a taky jak budeš tolerantní... jestli se někdo může zbláznit z jednoho chlupu na sedačce apod. tak ať si kočku radši nepořizuje.... reps. ať si radši vůbec nepořizuje vůbec nic živého 8-(
Odpovědět
Nik, ale to šplhání, drápání a skákání z okna dělají všechny kočky. Tedy ty živé. ;-) Nezáleží jestli jsou z venku nebo z bytu.
Odpovědět
bude také potřebovat chodit někam na záchod, který je třeba pravidelně čistit... prostě potřebuje péči jako kterýkoliv jiný živý tvor... není to jenom plyšák na mazlení
Odpovědět
Profilova fotka
Verči, tak rozhodně ti bude něco škrábat koberec, zed, sedačku...Občas padne za vlast květináč nebo váza :-D ale jinak jsou to zlatíčka x-) Mám o Elince zprávy a fotky a můžu pak za ní někdy přijet x-)
Odpovědět
ady: nesedí najendom místě? :-o krusiš :-o :-o :-D :-D :-D :-D jasný, to vím...:o)))))))) mám čoklika... :-N jo a jak je to s tím pachem, když se vyčůrá???
Odpovědět
K tomu od Lady - jo, kočka se dá něčemu naučit, ale stejně to bude dělat jen když bude chtít ona. Jsou kočky, co neskáčou na linku - když je majitel doma. Když je v práci, tak mu to stejně všechno prošmejdí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když máš dobré stelivo, tak zápach je nulový ;-)
Odpovědět
fajn, tak když to tak víš, tak počítej s tím, že ti občas něco zničí... aby tě to nepřekvapilo
Odpovědět
Článek se načítá
no ty kočky, to jsou teda složitý stvoření ]-( :-N a smrdí obě pohlaví?? nebojte už nebudu mít tak blbé otázky :-D
Odpovědět
Veru evidntně máš informace o kočkách od lidí co kočku nikdy neměli, viď ;-) ? Samozřejmě nemůžeš počítat s tím, že s kočkou budeš mít byt jako klícku, ale rozhodně to nejsou ničitelé první třídy :-) . Na to jsou horší psi. Ale pokud budeš dodržovat určitá pravidla dá se to omezit, kočka se dá částečně "vychovat" pokud ji máš od kotěte. Hlavní je pořídit jí pořádné škrabadlo, kde se bude moct vyblbnout ;-) .
Odpovědět
saf, tak to se nám všem uleví :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jak smrdí? =-) :-D kočky nesmrdí, to si vymyslel nějake pejskař :-D kocour jen značkuje a to je teda síla, ale po kastraci by mělo vymizet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no šplhání a drápání můžete vyřešit škrabadlem, ale je fakt že je to investice, my jsme do škrabadla investovali dost, Bedřich ho má až do stropu a je fakt že ani jednou si nezkusil drápat někde jinde, taky ho to teď zachraňuje před psem který ho jde občas "ulovit", no a z okna pokud jsme byli ve 13 patře fakt neskákal, jen se chodil vyhřívat na balkon, teď jsme v přízemí a ven si občas vyskočí, ale tím že má už skoro 3 roky tak není zvyklý na velké prostory takže jej buď najdu ve kroví pod oknem kde číhá na ptáčky, a nebo při jakémkoliv cizím pohybu venku okamžitě skáče opět oknem domů, dál než za to křoví se nepouští. Holky ale pokud si myslíte že krátkosrstá kočka nepouští chlupy tak jste na omylu, prostě s kočkou doma máte byt s chlupama.
Odpovědět
Profilova fotka
a značkuje až zase tak v roce, jako ta kočička ;-)
Odpovědět
padní: no o to mi šlo...a to značkování! vím, že to pak děsně smrdí ]-( :-D :-D :-D lady: :-p
Odpovědět
Veru zapáchají kocouři, to jsi asi myslela? Značkují si teritorium, ale zase se tomu dá zabránit včasnou kastrací ;-) . A jak píše Panda, s kvalitním stelivem a s jeho údržbou kočku neucítíš. Tedy pokud se zrovna nevykaká, když jsi doma :-D
Odpovědět
bobtail: no to mám :-N všichni říkaj, jak kočky smrděj a všechno ti zničej, tak se ptám vás zasvěcených;o) :-N
Odpovědět
bob: ano, přesně to jsem myslela ;-)
Odpovědět
verco: tak to určitě není pravda, že britky jsou namyšlené a zlé. |-| |-| |-| Já jsem si byla jistá hned, že ji chci, plánovala jsem děti do budoucna, aby byla k nim vhodná a nakonec si ji Matýsek možná ani neužije... |-| Jak tady někdo psal, jsou to dámy a mazlí se tehdy, když chtějí ony, ale to pak stojí za to, pohladit si ten jejich kožíšek je něco naprosto úžasného x-) x-) x-) Ano, sem tam něco rozbije (u nás asi tak jednou do roka), ale nikdy to nebylo nic závažného, občas ukradne maso, co má být k obědu, ale jinak má bezproblémové chování x-) x-) x-) Jinak pokud neplánuješ koťátka, tak je dobré nechat vykastrovat, to mrouskání je totiž strašné. Ne kvůli nám, ale kvůli ní. Ona se strašně trápí, u nás se Cassie položila na schodišti a "mňoukala" třeba i hodinu. :-S
Odpovědět
niklinka klidné plemeno, které vydrží celý den čekat na páníčky je právě Britka ;-)
Odpovědět
saf, kdo všichni to říká? tak my ti tady všichni říkáme, že kočky nesmrdí a jestli občas něco rozbijí nebo zničí, tak jen příležitostně
Odpovědět
llucinka jak jsi nakonec dopadla, už je Cassie objednaná, psala jsi že snad hned v pátek |-| ?
Odpovědět
safovaverca: no možná jsou cítit ty domácí, pač jsou trošku někde jinde, ale ty bytové ne. Jak píše bobtail: pokud se nevykaká, když jsi doma. ;-) A ani ti, co cítí kočku na sto mil, když k nám přišli, nevěděli, že tam je, dokud se neobjevila. ;-)
Odpovědět
bob: ano, v pátek ve 12:45 tam máme být, můžu být u předoperačního vyšetření a ve 13:00 si ji vezmou... Zůstane tam po celou dobu až do úplného probuzení, pak si ji paní doktorka zkontroluje a zavolá, že si pro ni můžu přijít...
Odpovědět
lady právě nekočkaři :-D . Ti co nikdy kočku neměli toho o nich samozřejmě ví nejvíc :-D . Pořád to čtu na kočách on-line a na modrém kocouři, chodí tam utápené holky, co moc chtějí kočičku a lidé v okolí jim to vymlouvají 8-( . Přitom není nic krásnějšího x-) .
Odpovědět
verco: myslím, že než si kočičku pořídíš, měla by sis o nich ještě hodně přečíst a hodně se informovat... :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?