Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
holky, můžete poradit?? chtěla bych kočičku.... aby měla výbornou povahu, byla miloučká, ne nafoukaná, mazlící se.....a kdyby bylo mžné, aby moc nevyrstla..nějaou menší vzrůstem:o))) (ale to je jen nadpožadavek :-N ) dík ;-)
Odpovědět
Verco, zajdi do nejbližšího útulku, tam ti vyberou kočičku jakou si přeješ. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verči, taky bych byla pro kočičku z útulku, každá z nich je vděčná za nový domov (já už měla dvě ;-) ), mazlit se bude hodně si myslím a ta velikost :-D to je opravdu individuální, ale asi si vyber kočičku, holky jsou většinou menší ;-)
Odpovědět
z útulku? no mně se líbí klasika česká mourek a tak;o) ale tak jsem si představovala nějkou čistokrevnou s PP, ale u těch ko¨ček je to jedno ne:o) to spíš u pejska... ;-) dobře..ještě to není aktuální, ale nějak tom zčínám dost přemýšlet:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, já měla britku, teda bez papírů a oproti klasické kočce to byl dost rozdíl. Byla hodná a tak, ale na klín se ti na pomazlení neposadila
Odpovědět
Verčo, s PP je samozřejmě taky možnost, ale stojí to fakt dost. A ty nalezenci jsou opravdu nejvděčnější. A když chceš malou, tak se třeba najde nějaká ze špatných podmínek, co už moc nevyroste. Jsem jednou na umisťovačce viděla malé kotě, vypadalo na 3 měsíce a napsáno mělo myslím 6 měsíců nebo dokonce 8? A prý se nespletli, jen byl kocourek nalezený podvyživený a už to prý nikdy nedožene. :-|
Odpovědět
pandik, slyšela jsem nic moc reakce na britku! tu jsem právě chzěůa, ae holky tady i říkaly, že britky jsou namyšlený a zlý, že se moc nemilískujou..takže klasickou českou a holčičku:o) a jak je to s MS u koček??? jsem asi úplnej debil, ale u kočky fakt nevím nic!nikdy jsem ji neměla a nikdy se o ně nezajímala,,, :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Namyšlený nejsou, ale jsou to dámy :-D to na nch vidíš MS kočka nemá ;-) jen asi v roce života se objeví tzv mrouskání, chce kocoura, děsně ječí a nastavuje zadeček. Pak doporučuji kastraci, některým kočkám se to varcí po týdenní pauze a moc je to vysiluje
Odpovědět
Tak jsem jukla na příběh plaváčků :-) . Holky nevíte někdo kde sehnat od Lilian Jackson Braun 2. a 3. díl série detektivek? Je to Kočka která okusovala ušák a Kočka která zhasínala světlo. Přečetla jsem si ten první, moc mě to nadchlo, ale chci to číst postupně, mám doma sice 4. díl Kočka která viděla rudě, ale zatím ho nečtu a sháním a sháním 8-( .
Odpovědět
to není pravda, že jsou britky namyšlený a zlý... moji rodiče mají jednu britku, je to kocour a mazlí se rád... já mám taky britku, viď pandi :-D a je taky mazlivá a zlá už vůbec ne
Odpovědět
bob, tyhle knížky mají běžně v knihkupectví Kosmas... mám asi osm dílů a na Vánoce čekám další :-D
Odpovědět
My máme britku co se milískuje :-D . Sice musí chtít, ale jde to ;-) . A nechá se tahat a ňuňat :-) . Ale je to spíš vyjímka potvrzující pravidlo ;-) . Aristokratky každým coulem. O víkendu jsem se nasmála, když An ležela v pelechu a myla se a najednou koukám a před ní trošku nablinkáno. Si chudinka asi trochu ublintla a koukala na to celou dobu jako vejr, dokud jsem to neutřela :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Bob, kdybys je nesehnala, můžu zapůjčit. Mám všechny. x-) Jinak to zase asi začínají vydávat znovu, ten první díl je už druhé vydání.
Odpovědět
lady Kosmas to je kde =-) ??? Já koukala v Neoluxoru, ale mají tam jen nové tituly ;-( . Ptala jsem se přímo v Moba nakladatelství, které je vydává, ale napsali mi, že o dostisku neuvažují :-S . A zlý britky? Ta naše je takovej flegmouš, že by neublížila ani mouše. Navíc neumí škrábat a kousat :-D .
Odpovědět
panda:počkej, takže v prvním roce mrouskají, to můžou mítmladý...a jak je to potom??? to můžou kdykoliv jako my?? :-N jsem fakt debil....vůůůbec ale vůůůbec nic nevím!:o( :-S :-D
Odpovědět
loony fakt? Ale já jsem z Prahy |-| . Jedině poštou ;-) . Já bych ti je pak poslala zpátky :-) . Právě ten první díl jsem koupila na e-shopu Moba, ale teď už je tam taky nemají, mají v nabídce jenom 4 nějaké novější :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Lady :-D mě bylo jasný, že sem dojdeš :-N :-D Eli je skvělá x-) , ale dáma to je, to nepopřeš :-D Verči, to mrouskání se jí bude vracet v nějakých intervalech, zase je to individuální, u naší kočky (Eli x-) ) se to vracelo před kastrací po týdnu, byla vyčerpaná a smutná, tak šla na kastraci, ta se musí dělat v době, kdy mrouskání není...Pak je pokoj. Kocoura už chtít nebude.
Odpovědět
bob, Kosmas je tady: http://www.kosmas.cz/hledani_vysledek... mají i kamenné prodejny
Odpovědět
Tak poštou. Napiš mi do IP adresu. :-)
Odpovědět
pandik, to jsou zamotaniny :-o :-D :-D takže prostě kastrovat a kastrovat:o)) chtěla bych i pejska, takže je asi koupit společně, aby si zvykli ne?:o)
Odpovědět
ježíš, to je nějaký blbý odkaz... no nevadí, zadej tam jméno autorky a vyhledají se všechny její knihy... pokud by ty díly zrovna nevycházely, dá se tam zaregistrovat a oni ti dají vědět, že knihy budou vycházet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi společně, to bude lepší ;-) Kastraci doporučuji určitě
Odpovědět
Veru začínají mrouskat v cca 1 roce života = pohlavní dospělost a od té doby mohou mít koťata. Ale bacha některé dospívají daleko dříve, třeba i v 6. měsících. Páří se pouze když mrouskají, to se opakuje asi po týdením intervalu a mrouskání trvá tak 3-4 dny. To jen ve zkratce z hlavy ;-) . Ale to mrouskání je nebezpečné, pokud se kočka nepřipustí, může se promrouskat k permanentní říji a to je životně nebezpečné - vysiluje ji to a může i zemřít :-( . Proto je dobré kočku zavčasu, popř. po prvním mrouskání, pokud je chovaná jen v bytě, dát vykatrovat :-) . Je to pro ni lepší, nemluvě o tom, že se v době mrouskání nevyspí ani majitelé kočky :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, holky chápu to dobře že Lady má Pandinu Elinku?
Odpovědět
Aha tak lady má Elinku x-) ? Tak to je super :-D :-D
Odpovědět
bob: děkuji ti dobrá duše:o) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, přesně tak. Lady má Eli :-D x-)
Odpovědět
anooo, chápete to dobře x-) x-)
Odpovědět
Veru není zač. Záleží taky na tom, jestli se rozhodneš pro koťátko, nebo již dospělou kočku, ty jsou už vykastrované ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to je super,... Pandi tak to máš o Elince pravidelné zprávy co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?