Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
llucinka to je mi moc líto |-| . Zkušenost nemám, ale hodně jsem o postvakcinačním sarkomu četla. Nevím, asi bych udělala maximum a nechala kočičku znovu operovat, jestli je bulka jen malá dá se znovu snadno odstranit. Držím palečky !!!
Odpovědět
bobtail: děkuju za info |-| No bulka je velká asi jako kulička hrášku, možná malinko větší. Jen si říkám, že operovat ji nemůžeme do nekonečna... :-( Kdybych o něm věděla dřív, nenechala bych proti vzteklině vůbec očkovat, vzhledem k tomu, že je pořád doma :-( :-( :-(
Odpovědět
bobtail: nevím, jestli bys věděla něco i o tom, jaké negativní následky může mít třeba to, že by byla pod narkózou už potřetí během velice krátké doby (zhruba 3 měsíce)... kdybys věděla, prosím písni...
Odpovědět
llucinka já taky plánuji nenechávat očkovat proti vzteklině, ta starší už byla, to jsem to ještě nevěděla, ale tu mladší jsem na vzteklinu očkovat nenechala =-) . Ale hrášek je maličkatý, to bude v pořádku. Kolega dokonce s kočičkou chodil na chemoterapii - bulku měla zažranou až v žebrech, brali jí i kus kosti a je v pořádku ;-) . S tou narkózou nevím :-S . O tom jsem nějak nečetla, ale je pravda, že je to velká zátěž pro organismus |-| . Na to asi lépe odpoví veterinář, nebo zkus juknou na www.modrykocour.cz, popř. www.kocky-online.cz. Určitě tam nějaké téma o narkóze bude ;-) .
Odpovědět
moc děkuji, už jsem tam koukala a našla nějaké info... zkusím to dnes probrat s tím veterinářem a uvidím... Ale vesměs jsem se dočetla, že kočky zemřely, ať už dříve nebo později. Většinou do roka, roka a půl po prvním objevení sarkomu. Toto asi nezvládnu... :-( Brečela jsem už jen jak jsem k vet. volala... |-| |-| |-|
Odpovědět
Tak to je mi moc líto |-| . Držím palečky a přeji pevné nervy!!!
Odpovědět
děkuji |-| |-| |-|
Odpovědět
Luci, mám jednu pozitivní a jednu negativní zkušenost - známá měla kočičku operovanou snad dvanáctkrát, ale byly to nějaké nádory na mléčné žláze. Po operaci byla kočička vždycky chvíli špatná, ale pak zase dobrá a užívala si života. Sice už umřela, ale bylo jí nějakých dvanáct, třináct. A s postinjekčním sarkomem má bohužel můj vet jen špatné zkušenosti. Já bych tedy asi bojovala do té doby, dokud to nevzdává veterinář. Snad máš dobrého, kterému nejde jen o to, vytahat z tebe co nejvíc peněz. Bohužel i takoví jsou. :-( Držím palce. Na narkózu se taky zeptej veta. Jsou šetrné narkózy, jde o to, jestli jí má.
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=OU7p0Z... život s kočkou :-D
Odpovědět
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Už jste viděli? Ten maskáčovej je super :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na živo se mi to moc nelíbilo :-| ale máme ten pelech http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... x-) ale moc se teda neujal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra máme velký den x-) Samuel bude mít 1 kočičí rok x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Panda fakt ;-( ? Nad tím pelechem slintám už dlouho, ale je to dost peněz =-) . Holky zatím potřebují nové škrabadlo, mají takové malé, pro koťata a chudinky u toho leží, když škrábou tu sisalovou tyčku :-D . Jinak vyřiď Samíkovi vše nejlepší k narozeninám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
my chtěli to škrabadlo, ale Sam ted blbě chodí a je to vysoko, tak jsem to zavrhla...ale do toho pelíšku může taky zarívat drápky x-) děkujeme :-)
Odpovědět
bobtail, máme dva obyč nalezence, byli to "plaváčci" z webu kočky- online....možná znáš web i jejich příběh. Dám si do alba z příprav fotky kočiček, aby ses mohla juknout..a nejen ty
Odpovědět
Profilova fotka
jsou krásní x-)
Odpovědět
panda....děkuji..jsou to moje dětátka, nedokážu si představit že bychom je neměli. Jsou zlatí, a jak si s náma povídají kolikrát...
Odpovědět
Profilova fotka
já to znám ;-)
Odpovědět
asi každej milovník kočičích kožíšků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda x-)
Odpovědět
Jé Hellu, ty máš "Plaváčky"? Ty znám. Jsou miloučký a takoví jsou nejvděčnější. ;-)
Odpovědět
ano, máme doma dva ze čtyř plaváčků :-) a jsem šťastná že jim dáváme hromadu lásky
Odpovědět
teď jsem si hledala v archivu na kočky online i článek, a fotečky koťátek jsou božské...:-) už vím proč jsem chtěla právě je!
Odpovědět
Jsem si to zrovna taky vyhledávala :-D. Jsou fakt nádherní, nechápu jaktože jsou lidi schopní takových zvěrstev. ]-(
Odpovědět
rodiče zas dostali psa, kterého našli v krabici zalepeného v kontejneru, když venku bylo vedro nad 30 stupňů...já bych ty lidi zavřela do toho plecháče, pěkně v teplíčku...zmetky!
Odpovědět
jdu pomazlit moje pupinky, jak jim s oblibou říkáme doma.... a spát ;-)
Odpovědět
hellunka příběh plaváčků neznám, ale jsou krásní x-) . Mamka má hodně podobně zabarvenou kočičku Kačenku ;-) . Jinak kamarádi taky teď našli kotě v krabici u popelnice ]-( . Tedy asi před 14 dny, vzali ho k vet a je naštěstí v pořádku :-) . Ani nevím, jestli si ho nechají, zítra se musím kamarádky zeptat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jedna moje kolegyně si vyšla s manželem a pejskama na procházku. Došli až k silnici a slyšeli hrozný zvuky. Tak se ona šla podívat, co to je a ve škarpě byl igelitovej pytel (zavázanej) se čtyřma koťatama |-|
Odpovědět
Plaváčky někdo poslal v krabici po potoce. ]-( Ty lidi mě štvou, dovedete si představit, kolik takových pytlů ve škarpě a krabic u popelnic a v potoce nikdo neobjeví? ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
přesně |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?