Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11869-pust... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten chlapík je borec - to je můj sen se takhle poňuchňat se lvem :-D
Odpovědět
Máme myšky! Ty z Lidlu. Jsou krásné. :-D Sakra, Bobtail je na svatebce a tady se nic neděje. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
loony: ja jsem tam nakonec nestihla vubec zajet :-( no viids, ja si rikala, jakto, ze nam sem nehazi ty vtipny obrazky. zapomnel ajsem, ze odjizdeli chvilinku po svatbe :-) jinak priteli zjistili, ze je alergicky na vsemozny travy, brizu a jako treti kocky :-S tak jsem mu rekla, ze se nemusi bat, ze ho pryc nedame :-D :-D ale pres zimu vubec zadny porblemy nema, takze ty cici mu az tak nevadi, spis to podporuje tu alergii na jare, kdyz ma nejvetsi alergen tu brizu |-| chudak. takze musime vic vysavat, coz je nuda :-p
Odpovědět
Holky už jsem zpátky :-D . Kočky jsou šťastné, přivítání bylo velké :-D ... Loony já zapomněla mámě o těch myškách říct, tak doufám, že je tam ještě budou mít :-S ... Est ty jsi mě fakt pobavila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vitame te :-) jak jste se meli? pritel pak rikal, ze by nebyl schopny je dat pryc, k nekomi jinymu. ze pry asi sekundu pomyslel na to, ze bysme je dali k nasi dobre kamaradce,protoze do nej porad alergolozka hucela :-( ................ ale pak si pak pry predstavil jeden vecer bez nich, ze by to tu bylo strasne smutny. a ze je mu to jedno, ze radeji bude vic vysavat, nez aby ty nase dve lasky sly k nekomu jinymu. x-)
Odpovědět
Est měli jsme se krásně, bylo to sice únavné, ale úžasné :-D . Řím je úchvatný, určitě se tam chci někdy vrátit na podrobnější prohlídku ;-) . Alergoložka ať si trhne, já zastávám názor, že s alergií se má bojovat a né se jí podřizovat! A když dáte kočky pryč, tak se to určitě zhorší, ale takhle se to tělo přizpůsobí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
estrelita my sice mame psa (a nekamenujte me) ale alergii rikam taky at si trhne a kocku si chci poridit presto ze mam na ne vetsi alergii nez na psa :-) proste to alergolozce nereknu nebo se vymluvim ze byvaji venku, ale stejne nebudou, pes taky neni ale jinak jsem chtela poradit nevite nekdo jak spratelit kocku se psem? mame velkeho a divokeho psa a chci si poridit jeste kote (strasne se mi libi britska modra) ale bylo by skoda kdyby nam pes kote hned znicil
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: presne, a hlavne on fakt nema mimo pylovou sezonu problemy, tak je to na hlavu postaveny. a on chce taky bojovat, takze obcas si ani nevezem prasky, ze citi, ze je to malo, a ze by to bylo zbytecne. on to dela, jak to citi, a to je podle me nejlepsi. darkwitch: rika se, ze je nejlepsi ke starsimu psovi maly kote, nez obracene. ti psi jsou vetsinou v pohode, no ale nezjistis to, dokud ji domu nevezems. ale jestli i venku beha za kazdou kockou, tak bych rekla, ze doma se chovat jinak nebude. pokud ho venku nezajimaji, pak si myslim, ze to bude ok. a vzdy to chce trochu casu :-) a co mas za psa?
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: jsem si pustila kocku zabijak a musela jsem se fakt smat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Est ty lidi musejí utratit majlant za toaleťák co :-D :-D :-D :-D ??? Jinak mamce taky zjistili asi před 3 rokama alergii na prach, chlupy a podobné věci... A pčiká jenom když jí kočky strčí zadek pod nos :-D . Ona by je taky nikdy nedala ;-) ... darkwitch prostě se to musí zkusit :-) . Ale podle mě pes by to kotě měl přijmout, protože je to mládě, teda pokud nebyl vychováván k agresi - nevím jestli ho nemáte z útulku.... A už měl někdy kontakt z kočkou???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nas pes je porad jeste trochu stene je to leonberger a na zahrade mame kocky a on se s nima chce kamaradit ale oni jsou divoky tak na nej prskaj a jeho bavi je provokovat, navic je desne hravej a k neutahani bojim se aby kote neznicil samou tohou se kamaradit
Odpovědět
Profilova fotka
nyky (taky kočkomilka odsud ;-) ) má dva pejsky a tři kočičky a taky si ted tu posledni kočičku brala k velkým pejskům a v pohodě ;-) pejsci vědí, které kočičky jsou ty jejich a s těmi si hrají a pošťuchují se, ale nic jim neudělají. Ale cizí kočky na zahradě prohoní raz dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: já bych do toho šla, my máme modrého briťáka (má 2 a 1/2 roku) a tomu jsme před měsíce pořídili štěně výmarského ohaře (už byl větší když jsme ho přivedli domů, protože lidi co jej měli předtím zjistili že se o něj nestíhají starat a měla 4,5 měsíce) zezačátku to byl boj, první den se sebe nevzájem báli, pak si už pejsek chtěl hrát, ale protože už byla dost velká tak se jí kocour bál, a když už se s kocourem očuchávali a kocour se otočil že bude odcházet tak si ten pochyb pes vysvětlil jako pobídku ke hře a pejsek jej prohnal dokud se kocour neschoval. teď jsou spolu přes měsíc a je to každým dnem lepší a lepší. Takže vím co je doma mít kočku a divokého psa :-D
Odpovědět
Jo a včera jsem sehnala ty myšky z Lidlu :-D . Hurááááá :-) . Na Čerňáku je neměli, tak jsme to ještě zkusili v Petrovicích a tam jich měli ještě asi 10 balení ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Charlie se té myšky dost bál :-D a Samík by si s tím hrál, ale už je polámaná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch, já mám u rodičů také leonbergra a můžu říct, že ona všechny kočky miluje, a ještě žádný při hře neublížila. Jednoho zrzečka má oblíbenýho a toho vždycky celýho omyje, tak je pořád mokrej :-N A když si kočka nechce hrát, tak se prostě naučí nelézt jí (psovi) do cesty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem Bedříškovi taky myšky koupila a Chilli mu je stihla už sežrat (rozkousala je) - no tak aspoň někdo z nich měl radost, Bedřich se na ně stejně nějak netvářil :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mmaky :-D to je šikulka teda
Odpovědět
Profilova fotka
ale jako nažrat jí fakt dáváme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: jj, ten toaletak se pak fakt hodne prodrazi :-D :-D ja jsem mysky nestihla koupit, uz tam nic nemeli, tak jsem to vzdala a nikam jinam nejela. maji doma hodne kastanku, ktery primo zboznuji a par koster mysek (vzdy je svleknou z kuze :-D :-D
Odpovědět
Est co jsou kastanky =-) ??? Naše myši jsou teda zatím chlupaté :-D .
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11951-kote... :-D Nádherné!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ty tančící koťata jsou k sežrání, všechny bych si z fleku vzala domů :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaštany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prosí krásně :-D ty naše vždy řvou jako protržené ;-)
Odpovědět
Jóóó kaštánky :-D . Hlavně je krásné jak dělá ty pohyby pacičkama jako pes ;-) . U kočky jsem to viděla prvně :-) .
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11976-koci... Nový díl o hladové kočičce :-D
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11974-vsec... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?