Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
A není to pantofel?, ten jsem teď někde viděla, myslím, že v letáku Droxi - teď Shleker, nebo jak to je :-D . Spacák mi fakt nic neříká :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
hele fakt to nafotím a ukážu ti to pantofel to taky není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to totiž fakt líp popsat nedokážu. Prostě pytel a na konci obruč aby do toho mohli lozit :-D ... pokusím se ještě večer to vyfotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D diky bobtail:-) no jo, tak snad se rozhoupe, uz je to jen a jen na nem ;-)
Odpovědět
Tak jsem si objednala 2 plátěný tašky a nějaký kravinky pro Bubu - vypadá to, že u nás zůstane, tak ať si má s čím hrát, magorek malej :-) díky za odkaz! mmaky, Chilli je nádherná, se mě výmaři vždycky líbili, že jsou jak myší kožíšek :-N :-D Hlásím, že se Vespíková rve s Bubu - vypadá to divoce, ale není to navážno, tak snad v sobě holky najdou zalíbení.
Odpovědět
mmaky, tak mi dochází inspirace a asi to opravdu neznám :-N . Ale že já bych neznala něco kočičího :-D ... Těším se na foto ;-) . Est a ty čekáš ofiko žádost, nebo začínáte plánovat??? A jedete někam na dovču, kde by se to stalo???
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/11652-chte... super reklama :-D :-D :-D
Odpovědět
To jsem ráda, že jste si něco koupily v obchůdku, bych po nich měla chtít provizi. :-D Před chvílí jsme přijeli domů a za každým z našich tří oken do ulice seděla jedna mourovatá kočka. To byl pohled. :-D Asi nás tu mají za blázny. Kočky starousedlíků tu chodí přes rušnou ulici, nekastrovaní kocouři po nocích vyřvávají a ty naše jsou jak ve skleníku. :-)
Odpovědět
Já jsem ještě zapomněla na jednu historku :-D . Sedíme s Romanem u TV a Cookina si s něčím hraje, tak se podívám a říkám: Co to je? To vypadá jako korálek, či co, kde to vzala? Tak se Roman natáhnul chytil to, kouká na to, čuchá k tomu a povídá: Hovno korálek... A fakt! Byl to hovno korálek :-D :-D :-D . Asi to zase upadlo Cookině od zadečku :-p ... To byla hláška týdne :-D ... Loony no lepší kastrovaná kočka v baráku, než nekastrovaná na ulici ;-)
Odpovědět
Bob :-D Jasně, já vím, že je to takhle lepší, mě třeba deptá, když jdeme na pivo a místní si tam navzájem nabízejí koťata. Bych jim nejraději všem vynadala ať ty kočky vykastrují, ale jsem tu půl roku a nechci hned na začátku dělat rozbroje. :-|
Odpovědět
Jo tak to věřím, proto já bych nemohla žít na vesnici ]-( . Lidi jsou tam bohužel stále neznalý :-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak vyfoceno a uloženo v albu, odkaz viz stránka vzad :-D
Odpovědět
Článek se načítá
On je to fakt spacák :-D . To opravdu vidím prvně! Ale koukám, že Chilince se to líbí :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo vyčuchala tam totiž zapmenutý Bedřichův míček, zůstal tam asi ještě z doby kdy jsem se ho tam snažila nalákat :-D
Odpovědět
A máte někdo kočičí stan? :-D O tom uvažuju já, Opičce by se určitě líbil. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: no jako trochu se o tom bavime - vime mesic, ktery by se nam libil,a on, jak se rozjel, tak zacal rikat, jak by si to predstavoval a koho bysme pozvali atd...... ale ted je zase ticho po pesine a jaj delam, ze nic :-D takte jj, cekam ofiko ;-) na dovcu jedem az v srpnu, ale on stejne vymysli neco netradicniho, jsem si jista, ze to nedostanu na zadny svatky, narozky a vyroci - to by bylo az moc "normlani". takze uvidme :-) a kocickam se kytka taky libi., aspon maji zas neco noveho, co muzou znicit. Dokonce nam Cert nici cerveny javor - bobsai. kouka na me, a trha ji listky ]-( potvora. snad ji to zas prestane brzo bavit :-N
Odpovědět
Já ho mám z Ikei, ale už ho tam bohužel nemají :-( . Teď tam místo něj mají šustící tunel, ten jsem jim taky koupila a je super :-D . Jinak stan je oblíbený, holky se s ním hodně vyblbnou! Jedna vevnitř, druhá venku a vzájemně se chytají přes to plátno :-D . Na léto jsem jim ho dala ven na balkon a Cookina v něm ráda lehává, jako v opravdovém stanu :-) ...
Odpovědět
Jé, že bych jim ho koupila a dala do voliéry? Já se tak těšila, až bude voliéra, že budou kočky na vzduchu a on tam nikdo nechce! ;-(
Odpovědět
Est tak to je na dobré cestě ;-) . Věřím, že to bude brzo :-D . A ty máš už i albíčko, to jsi neměla že? Já jsem teď nadšená z gerber, mají je všude v květinářství a jsou nádherné!!! Kytka z nich by byla super, ale zůstanu u tulipánů :-) ... Jo a objevila jsem dneska tady v bazaru dokonalé šaty, které jsou podle mé původní představy bílých šatů s krátkou sukní, tak si je zítra jedu vyzkoušet ;-) . Že bych změnila šaty 14 dní před svatbou :-D ...
Odpovědět
Est a zkoušela jsi na kytky ten citron???? Loony vy máte voliéru pro kočky =-) . U nás je balkon obsazován velmi často, hlavně kvůli výhledu na ulici, kde jsou ptáci, psi a lidi, takže svělá kukanda pro kočky :-D
Odpovědět
Jo, máme voliéru, jsem pořád prudila manžela, aby to už bylo, protože mu všechno šíleně dlouho trvá a oni tam nechtějí být! Sice je tam zatím musím nosit, není žádný průchod z domu (prý někdy bude :-D ). Můžou být na sluníčku, pozorovat ptáky, lovit mouchy, okolo chodí místní kocouři (jako do Zoo :-D ) a oni tam jen řvou, že chtěj domů nebo si zalezou někam do rohu a nevystrčí nos. Čumět z okna, to jo, ale venku ne. Taky nechápu proč. ]-(
Odpovědět
Kočky jsou strašně vychcaný, takže si myslím, že jim vadí, že se nemůžou vrátit kdykoliv do domu ;-) . Podle mě, spojení s domem na 100% pomůže!
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: super historka - se tady klátím smíchy :-D :-D
Odpovědět
Jo já jsem se taky klátila :-D
Odpovědět
Bobtail :-D :-D :-D :-D tady slzím nad hovno korálkem :-D :-D :-N tady řešíte ty prolízačky, spacáky, tunely apod ... víte s čím je nejvíc pokojená naše Bubu? =-) :-D nemohli jsme ji už Xkrát najít - tak manža říká, že to není možný, kde může být a lezl po kolenách, najednou koukl pod stůl a ONA tam na něho koukala zezpod stolu ze šuplíku!! prostě nepochopitelný, jak by se tam mohla dostat... ale pod stolem je přepravka, na kterou si horko těžko vyskočí a pak do šuplíku, takže když ho otevřem, je mezi krámama kotě :-D :-D abych to ještě líp popsala, je to hodně starej stůl, kde je ten spodek stolu jakoby prázdnej a šuplík je jen na takových laťkách, takže nad ním je ještě kus prostoru... takže jí říkám šuplíku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to naše mindy mají oblíbené takové ty molitanové míčky - dokonce aportují - hodíme, běží, přinesou.... A jednou se nám taky stalo, že jsme hledali Biancu a nemohli jít najít - já jsem už skoro šílela, že jsme špatně zavřeli okno, že vypadla, ale nakonec jsme jí našli ve skříňce nad digestoří. Ta skříňká má nahoře kulatý otvor, aby digestoř větrala a ona si tam zalezla - fakt nepochopím.... :-D :-D :-D Holky, nemáte některá zkušenosti s tím, když dělá číča bobky vedle?... záchůdky mají čisté oba dva a Bianca si prostě sedne vedle - bych se ráno picla, když vstanu a vidím hovňousa před linkou..... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: nn, to jsem predtim nemela, ale nejak jsem si rikala, ze je lepsi to hezky vsechno nahazet sem, abych mela pak prehled, az to bude aktualni :-D citron jsem zkousela,a le ona ho vzdycky odhrabe rychle pryc a pak se vitezoslavne vy.... :-N takze jsem na ni kratka. ale uz ji to prestalo bavit. do toho truhliku uz nechodi, ted nam demoluje bonsai, kteremu utrhava cele listy, a okusuje ty jiny, takte po 2 tydnech chudak vypada fakt hrozne ]-( co zkouska satu? beres ty nove? :-D
Odpovědět
Est a postříkat bonsai citonovým roztokem jsi zkoušela??? Šaty jsem si vzala, prý byl velký zájem a psalo jí spousta lidí, tak jsem se nebála je vzít a cena 1.500,- je super :-D . Za chvilku si šoupnu foto do albíka, tak prosím o názor :-D . Měla jsem je včera dost na fest, ale byla jsem najedená, dneska ráno jsem si je zkoušela znova a je to ok, sice ťip ťop, ale líbí se mi, tak v nich půjdu ;-) . Ještě si k nim koupím šál přes ramena, protože ze zadu to s mýma špekama nevypadá moc hezky :-D . Ale ty hedvábné šály přes ramena se mi u nevěst vždycky líbily :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail: tak to ne, to me teda vubec nenapadlo. nebude to bonsai vadit? jdu kouknout n asatecky:-)
Odpovědět
Mohlo by to pomoci, ale jestli jí to neuškodí, to netuším, já bonsaie nepěstuji :-D .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?