Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
@magdabaez Gabriel je úžasnej!!! A co takhle Milena?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme Vojtěcha a Kryštofa Vojtěcha po mé babičce (byla Vojtěška) a Kryštofa vymyslel tatínek a já se dlouho bránila, protože je to těžké a složité jméno, ale nakonec jsem neměla protiargument. A kdybychom měli holku, tak by to byla Elena
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme Terezu,zvláštní je podle čeho jsme ho vybrali...Miluji písen TEREZA,a díky tomu jsem ho vybrala,ale také se mi to jméno moc líbí,a přítel nic nenamítal.A druhé jestli to bude kluk tak Jaroslav po tatínkovi,trvá na tom,protože u nich je to zvykem,syn po otci dědí jméno(a takhle to mají už několik desítek let)takže nemám na vybranou :-N :-x a nejhorší je že i můj tatka je jarda takže tchán,táta,snoubenec jsou všichni járové a ještě když budeme mít syna tak další jaroslav no hrůza...... Ale kdybych si mohla vybrat tak bych chtěla Dušana,to se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@peetulka22 Tereza, jedině Tereza měla by slyšet píseň mou...???? Taky mám Terezu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@peetulka22 Jaroušek je pěkný jméno, tož taky bych o něm uvažovala, kdyby se tak nejmenoval můj nebožtík :-D :-D :-D :-D @kitinka76 my to zpívali ve verzi Tereza má frndu z železa :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme Emmu a jestli příjde i chlapeček tak to bude určitě Alex :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 my "má v řiti železa", ale pssst nikomu to neříkej ;-)
Odpovědět
@winzy Zoju sme aj my vybrali :)
Odpovědět
@kitinka76 @mon_88017 my zase má kozy z železa :-D koukám jiný kraj, jiný mrav :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@budouci_manzelka no já su vod Kolína, Kytí vod Břeclavi :-D :-D :-D
Odpovědět
@mon_88017 a já vod prahy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@budouci_manzelka vod Prahéééé? :-D :-D no my vod Kolína sme taky skoro vod Prahe :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já bych chtěla z kluků Filip a z holek Klaudie.. :-)
Odpovědět
@mon_88017 vod prahééééé, volééééé :-D
Odpovědět
@mon_88017 sejdeme se u Kolína :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My mame Jakuba a ak ešte niekedy bude aj dievčatko tak sa bude volat Aneta
Odpovědět
Profilova fotka
Annie Hall :-) Přes to nejede vlak (i kdyby to byl kluk, haha). A když to budou dvojčata, tak Heaven and Hell a nebo Rock and Roll 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall asi jsem ráda, že jsem se narodila svojí mamince a né tobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 Nevim, co máš proti Annie Hall :-p
Odpovědět
@marcelahall co fetuješ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 Říká se tomu smysl pro humor ;-)
Odpovědět
@marcelahall nebo Red a Bull :-D co, libi?
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall snad ho i děti budou mít dostatek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 eL a eM???
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 Jen říkám, neberte všechno tak vážně. Annie Hall je úplně normální jméno (Hall je příjmení, který prostě vyvdám, na tom není nic divnýho) a zbytek prosím berte trochu s nadsázkou :-p
Odpovědět
@kitinka76 :-D taky by šlo :-D
Odpovědět
@marcelahall No, jestli budou deti po tobe, tak se nemas ceho obavat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja uz som vybrala mena pre moje buduce deticky:-) Pre dievcatko Carmen, a chlapceka Justin.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall Tak Heaven and Hell mě pobavil, hlavně Hell Hall :-D ! My zas budeme mít po svatbě oba iniciály MM, tak jsem přemýšlela, že by se mě líbilo, kdybychom jednou byli všichni MM, a přítel je z dvojčat a jednou jsem někde viděla klučičí jména Mstiboj a Mstislav, no nebylo by to pro dvojčátka rozkošnééé :-D :-D :-D ?!?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?