Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova hele ale taková Kajlí aspoň nezabere tolik místa :-D Si vem, že u nás frčí Tři sestry a Visací zámek, to je lidí, kam se to má vejít všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Kajlí asi nespadla vožralá na schodech a neurvala si kotník, to se jí to pak trdluje v kramflekách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 to je dost možný, kylie asi nechlastá si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova ale třeba zase fetuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 jinak to máš pravdu :-D Jedn kufr a je to :-D ale spíš sem to myslela tak, že když sem byli na dovče v londýně,tak že sme se šli podívat před byt kde bydlí :-D a nebo do Muzea madame Tousand na její voskový dvojče:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova hm, v Krumlově máme voskový dvojče tak akorát papeže a císařovny Sísi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 no to asi taky ne :-D Ona si po tý rakovině moc vyskakovat nemůže, jede jen v nějakých detoxech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 tak aspoň někoho tam máte voskovýho..my jediný co tu máme co je společný s voskem, sou tak maximálně svíčky v Tescu :-D
Odpovědět
@mon_88017 Náhodou je tam i Jackson a matka Tereza! Na Krumlov mně nešahej :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bubbi jo, ty tam sou taky, pravda :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Barbora_B: Čte se to Zoe.
Odpovědět
No my to máme takové komplikované;) musí to být jméno tak nějak mezinárodní, aby se přibližně stejně dalo vyslovit v portugalštině, angličtině i češtině, je to docela fuška něco vymyslet, ještě aby se to líbilo nám oběma. Zatím jsme přišli s tímto: Carolina, Marianna, Gabriel, Daniel. A trošku exotičtější Nayara (to je brazilské, moc se nám líbí) a Vinícius (to je bráška).
Odpovědět
Článek se načítá
@magdabaez co Adam? to je všude stejný :)
Odpovědět
@budouci_manzelka To nééé, to se nám nelíbí.
Odpovědět
Anebo ještě Andressa a Bruno :)))
Odpovědět
Mě se nelíbí když dávají rodiče 2 jména,pak se tak musí všude představovat a všude to psát.Já si vybrala Natálku i přesto že jich je tolik,já žádnou neznám jen naši ;-) No a tatínek chtěl po sobě Filípka,jenže to mě se nelíbí po rodičích tak sme vybrali Tomáška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem nevěstám! Zapojte se do naší nové soutěže s Beremese!!! Více na http://www.beremese.cz/diskuse/tema/c...... Hezký den :-) J*
Odpovědět
My potřebujeme mezinárodní jména, tak máme vybrané momentálně Daniel a Michaela:)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme bývať v AT, čiže tiež pre deti potrebujeme medzinarodne mena, tak sme si vybrali Ameliu, Izabelu a Alexander alebo Leonard
Odpovědět
Profilova fotka
@monuskar ja som mala malinkú miušku čivavku :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tedy teprve v očekávání ale už jména máme vybraný. Vybírali jsme z jmen co se nám líbí a co budou alespoň pár měsíců od narozenin aby se pak neslavilo během týdne několikrát ;-) Takže pro chlapečka Richard a pro holčičku máme vybranou Elišku. Ale nejdůležitější je aby se jména líbili Tobě a Tvému partnerovi
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Andrea je krásné jméno:-) Já jsem s ním moc spokojená a navíc mi skoro každý říká Andrejko a to je takové milé:-)
Odpovědět
@rezetka Ahoj, tak ja som skorej za mená, ktorých je naozaj naozaj máličko, sama som žiarlivá ked sa niekto volá ako ja, a som rada že ani moj drahý nemá nič proti cudzokrajným menám, takže niečo pekné, originálne, a hlavne treba myslieť na to dieťa, aby niektoré deti mu z mena neurobili neprijemnu prezyvku, alebo skomoleninu. Dôležité je tiež aby sa hodilo k priezvisku, na to podotýkam, lebo ked občas čítam tie mená novorodencov v novinách tak sa chytám za hlavu. Tiež aj to, aby neznelo moc tvrdo, alebo opačne. Viac ti pomožu tu http://najmama.aktuality.sk/kalendar-... :)
Odpovědět
Jména? Pracovní název je Terezka. A kluk Martínek :-).
Odpovědět
Ahojte ,tak mám 19 a už čakáme 2.bábo ,moja dcérka sa volá Sandra , a druhé sa má narodiť v novembri ,chlapčekovi pravdepodobne Richard a ked to bude dievčatko tak Nicole :)
Odpovědět
Zajímací diskuze :)) Jestli to bude holka, tak si vybojuju Leu nebo Lucy, jestli klučina, tak asi Tomáš nebo Jared... :-D
Odpovědět
môj drahý si vybojoval Dominik pre chapca, ja zas Terezka pre dievčatko a keby sa nám narodil ešte ďalší chlapec tak Juraj František
Odpovědět
No tak mě se taky moc líbí Matěj a Vojta, Matěj víc, ale je fakt, že je teď nějak pře Matějováno, přematoušováno, přematyášováno...(všechny tyhle tvary se mi líbí, ale jak tak pozoruju kolem sebe, tak se bohužel líběj nejen mně)..Takže těžko říct, tak třeba Metoděj? :) no a holčička se mi vždycky líbila - Anička, ale tenhle problém s četností tohoto jména je asi věčný..před pár lety jsem si zamilovala jméno Amálka, nějak mě v jeden moment napadlo (a to jsem nekoukala zrovna na večerníček) a od té doby co si maluju Amálku, tak se s nima taky roztrhl pytel...no..uvidíme jestli tenhle boom opadne, doufám, že jo.. Jinak jsem taky uplně proti dávání jména po otci po pokolení, což mě trochu mrzí, protože Honzík byl pro mě vždy jméno č. 1, ale tak se jmenuje skoromanžel. A co se týče Barborek, tak máte asi fakt recht...no a z tý hromady Honzů co jsem kdy potkala byl asi jeden fakt nedobrej člověk, jinak mám dojem, že většina Honzů jsou prostě hrozně fajn lidi... No a je myslím fajn, pokud to jde, aby jméno korespondovalo i s příjmením..např. kamarád, který se příjmením jmenuje Budka pojmenoval syna také staročesky, a to : Orlík :D takže Orlík Budka je myslím vydařené jméno :D :D
Odpovědět
@magdabaez Snoubence bratr má dvě děti s Američankou, dvojčata, tak taky řešili jména, aby byla obě v českém kalendáři, ale zároveň byla i mezinárodní. A nakonec mají Robina a Zoe...čti Zouí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my by sme chceli Maxima to je v chlapčenskom mene top, aj keď drahý by chcel po sebe a jeho otcovi. ale to si neviem predstaviť. Neviem ako by sme mu doma hovorili keď otec bol vladimír on je vladko alebo vladuško a syn by bol asi vladušinko :- D takže zavrhnuté!!! A dievčenských mien mám 3 favoritky Stela, Linda, Zoja :-) to posledné sa mi veľmi páči. Takže mená už máme už len sa dať na to robenie :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?