Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aguaverde můj přítel i jeho brácha jsou dva roky po sobě oba 31.8. stále nechápu, jak to ta Lenka (budoucí tchýně) dokázala :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 Ano, je to určitě dobré, když příjmení a jméno k sobě jdou. Ale nezlob se, zveřejňovat to nechci. Díky za pochopení.
Odpovědět
@slovnicek gabriel je krasne meno, ale presne ako vravis, vsetky zdrobnelinky su dost zenske... to by som ho potom volala gabo/gabik/gabriel... ja som vzdy chcela adama alebo kubka (jakub) - tam davam 1000 bodov :D dominik a damian su tiez super (mam kamosa dominika a hrozne zlaty chalan, volame ho dodo, ale familia ho vola nik...) skratku si uz vyberies taku ak vam dvom bude sediet... vsetky mena co si uviedla su krasne, takze urcite dobre vyberies... hlavne nech to pasuje k priezvisku :D my mame tiez problem s menom, ja chcem nieco co ma verziu pomaly v kazom jazyku a moj drahy ani pocut :) hehe
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte pridávam sa do diskusie :) tiež práve riešime meno pre naše budúce bábätko a ja som za dievčenské Sofia, manželovi sa veľmi nepáči ale ja ho nejako zlomím :) a chlapčenské Jakub, Samuel alebo Filip.myslím, že všetky tieto mená nám aj idú k priezvisku, už len bábo čakať :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zakica taky jsem chtěla Sofii, budoucí manžel prohlásil, že klidně, ale on jí bude říkat žofka!!! Tak z toho sešlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cože? mně se taky líbí sofie, jméno krásně zní a navíc znamená moudrost :-)
Odpovědět
@chalibda Moje kamarádka má Sofinku a říkáme jí občas taky Žofka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stella a Denis
Odpovědět
Profilova fotka
@terezz870 tak ono to je to samé jméno Sofie -česky Žofie, ale nevím jestli by se mi líbilo, kdyby na mojí holčičku volal žofko :-) asi spíš ne :-) ale vzhledem k tomu, že plánujeme těhotnět až příští jaro, a je jen ve hvězdách jestli to klapne nebo ne, tak nad tím moc nemedituju. Chtěla bych dát dvě jména, pro holčičku se mi líbí Elizabeta,ale neprošla mi, jedině prý jen Ela, takže Ela a druhé jméno vymyšlené nemám a kluk prostě musí být František, z čehož nejsem nijak odvázaná, takže asi dám Františka a jako druhé jméno něco co se mi líbí. Jen nevím jestli se dítě nezblázní když mu každý z nás bude říkat jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se moc líbí Linda, a příteli František, tak je to jasné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda dítě se určitě nezblázní ;-) Každý říká na Chár jiné jméno a slyší normálně na obě ;-) nemá s tím problém..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chalibda @terezz870 Žofie je převzaná ze Sofie ;-) ale ač sem měla prababičku Žofii (mmch milovala jsem ji) tak Na Chár nikdo zatím Žofii nevytáhl =-) a asi by se mi to ani nelíbilo říkat dítěti jinak než jaké má jméno ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aguaverde a kolik je dcerce?jak dlouho jsi vdaná?
Odpovědět
Profilova fotka
Ella a Oliver
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta dcerka je 1.12.2009 tudiž má rok a 9měsíců x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nám se s přítelem líbí jméno Matyáš či Jakub (po přítelovi a bratrovi) a pro holčičku se nám nějak extra nelíbí žádné :) Ale nemám pochopení pro taková ty rádoby zajímavá jména typu Oliver, Samuel, Damián, Gabriel atd, ale zase prostě každému se líbí něco jiného. Ono i tato jména jsou hezká, ale musí ladit s příjmením:)
Odpovědět
Profilova fotka
lepší rádoby zajímavá než taková který davá každý druhý :)
Odpovědět
me se libi Patricie, ale muselo by se ji rikat Trys a ne Patrika...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nemám ráda jména typu Natálie,poslední dobou se s nimi roztrhl pytel. Ale jak píše @medvidek6,jméno musí ladit s příjmením
Odpovědět
Sofie je krásné jméno. My jsme taky, podobně jako medvidek6, měli vybraná jen klučičí jména, u holčičky jsme nevěděli. A samozřejmě máme holčičku, Amálku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samui nebylo to myšleno přímo na vás, jak jsem psala, každý má jiný vkus, proč se hned ohrazovat že
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí Mia, taky se mi líbí prostě Marie, tu přítel nechce, tak bych ho možná ukecala na Mária. Kluk se mi líbí Marek, i když je to docela běžné tak se mi líbí. No jména vybíráme od "M"
Odpovědět
Profilova fotka
Marka plánujeme my :-)
Odpovědět
na kluka se mi líbí Matyáš, Lukáš, Tomáš... ale přítelovo příjmení taky končí na "áš" a spousta lidí říká, jak to bude hrozný a u toho ty koncovky "áš" hrozně zdůrazňuje, ale když to řeknet normálně tak je to v poho.... na holku se mi líbí Šárka (prej je to hrozně ušišlaný, když jsou v příjmení 2š) a nebo třeba Anna, protože to je hodně tvárný jméno ale jméno a příjmení nebudou po hromadě potřebovat skoro vůbec tak co :-D já celý jméno nepoužila, ani nepamatuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chlapcek bude Marco (lebo nase spolocne priezvisko je tiez talianske) a dievcatko Julia.
Odpovědět
Profilova fotka
Metoděj a Eulálie
Odpovědět
Profilova fotka
ak bude dievca, tak Nela ....... chlapec sa mi paci Lukas ale to muz ani pocut nechce, tak asi Noel
Odpovědět
ahoj @lea231, pisali sme si august 2010 nevesty pamatas? teraz mi zacina 5-ty mesiac tehotenstva a zvazujeme nad menami Janko a Janka, teda bude po nas, ked chlapec som za Janka tiez, dievca este zvazujem :) vsimla som si ze aj monika ruszoova je tehotna, ona ma termin porodu uz v decembri, (ja mam februar 2012) teda dalsia nevesta z augusta 2010 :)
Odpovědět
Bimbác nebo Larisa, podle toho, jestli to bude kluk nebo holka.
Odpovědět
Profilova fotka
Michelle a ak bude chlapec dalsi bude Liam a ak dievcatko tam Isabelle :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?