Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
honzi: no tak to je síla, to se jí rodiče opravdu pomstili.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím....koukám, že jsi měla teprve svatbu ani ne měsíc zpátky, tak přeji "ke zlatým prstýnkům zlaté časy" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zajeci Nora :-D to je drsny, jeste horsi nez Tomas Marny :-D
Odpovědět
honzi: dík :-) wendula: Tomáš Marný, to je taky hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
no i když Tekla Řídká je taky hrozné...jak tady jíž někdo psal....
Odpovědět
Profilova fotka
nechápu, jak to můžou rodiče udělat, takový drsný kombinace :-D
Odpovědět
já to tkay nechápu, když má člověk legrační a nebo ošklivé příjmení, tka by k tomu měl volit nějaký střízlivý jméno, které by to vykompenzovalo.....a né takové slovní hříčky
Odpovědět
Ahoj, cetli jste toto? taky zajimavy. http://www.novinky.cz/koktejl/180402-...
Odpovědět
Profilova fotka
Syn Q :-N zvláštní :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chudák decko 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co říkáte na jméno Oliver,to je super jméno. Jen škoda, že ho lidi przní tím Oli, Oloušku a Oline třeba,tak jako říkají Oldřichovi. Ale Olivera neznám žádnýho,kromě toho v "Románu pro ženy" a Oliver Twist :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hi,kamarádka ho chtěla dát a pak dala jméno Marek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Oliver zní docela dobře, záleží na příjmení a Q chudák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Q nechápu :-p Pamatuju na ten případ,jak chtěli dát dítěti jméno Bouře,už si nepamatuju ale jak to dopadlo,jestli to dovolili :-p
Odpovědět
taylor: já myslím, že to pak dovolili.... Oliver je hezký,ale já se přitom představím Pažouta a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že je jeden pár tady v LB, co mají kluka "Vítr", hodně se o tom mluvilo.
Odpovědět
taylorka: fakt? to ani nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: jj, pamatuju si, že to jsou takový jak říkám ti druzí-dredy,etno věci,tetování atd.Jednou jsme je potkali,to byly tomu klukovi asi dva roky a měl na krku kérku. Pak jsem je už neviděla,ale může mu být tak 8 teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Oslovovat ho musí asi jen výrazem Vítr, dost dobře se neumim představit "Větře nebo Větříčku" hmmm,divný,no.
Odpovědět
taylorka: ...ale Větře , Větříčku, to je docela hezký :-) oslovovat bez skloňování, to by bylo divnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja len na rychlo zareagujem na acimedkinho Pažouta :-) minule nám písal do firmy nejaký zástupca firmy, že chce s nami spolupracovať a na konci podpis že Petr Pažout...tak som sa smiala keď som to dočítala...musel mať radosť po odvysielaní toho filmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oliver je super meno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V práci se mnou dělal Andrej a strašně mu páchlo z pusy :-p Všichni mu říkali Andy.
Odpovědět
Profilova fotka
Oliver má dneska svátek a taky Olívie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás oslavuje meniny Levoslav.. :-N ktožvie kolko ludi je nositelom tohto mena...
Odpovědět
Profilova fotka
jachin: eh, co to je? Levoslav? jsem neslyšela v životě... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oliver je pro mě Pažout :-D :-D :-D takže to jméno bych nedala. Olívie se mi nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka..normálne meno v slovenskom kalendári, tak ako Pravoslav, Drahoslav a iné mená s koncovkou -slav ( Miroslav, Stanislav..)..len že to už asi nikto nedáva, jedno z tých starších..
Odpovědět
Profilova fotka
Já slavim narozky na Stanislavu- no Stáňa už se taky vůbec nedává. Sestřenka má vizi dcerky se jménem Anastázie-Stázka,nevim teda,se mi nelíbí. Ale těhotná není,tak to možná pak změní ještě několikrát :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?