Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na dospelou zenskou je Linda uplne super
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám skoro devítiměsíční Kateřinu a jsem spokojená jmenovala se tak i prababička a měla jsem to být i já, ale to chtěla jen máma a táta chtěl Alenu tak jsem Jířa po mámě, ale nijak mě to neva a o Katce jsem měla rozhodnuto snad ještě v první třídě, přes to nejel vlak prostě, má to neskutečných podob to jméno
Odpovědět
:-) bambulik: souhlasim :-D i po 25 letech mi obcas nekdo vymysli novy jmeno :-D kristi, saruna: mne prave lily prijde na mimi a malou holcicku roztomily a pak uz Linda, to je jasny :-) mela jsem spoluzacku Lindu a doma ji tak rikali - to se mi libilo
Odpovědět
Profilova fotka
no s tím jménem Linda jsem říkala kamarádce že se mi líbí a řekla mi na to že jí tam to n jako nosovka zaniká a připadá jí to jako Lída, mě to teda tak nikdy nepřišlo a líbí se mi po Kateřině nejvíc spolu s Nelou, ale těch je ted šílená vlna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacenka2004: a jak máš nejradši když Ti říkaj? já té naší opici říkám Katy, Katýsku, Katynko, Kačenko, Kačulko, prostě můžu pořád jinak
Odpovědět
manžel mi říká Kačátko, Kačík, Kačíček, babička mi říká Katunko a kamarádi Kačí, to mám ráda :-)
Odpovědět
jo a když zlobím, tak Kačora a Kačorka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kačí to je super :-p
Odpovědět
Profilova fotka
v rodine mame Katku taky a rikame ji Kačenko, Káťo, Katko a když zlobí tak Kačeno a Kachno
Odpovědět
ježiš, kachno :-D to snad nee.....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Kachno..ja na to neprisla :-| a nelibi se mi to. Jinak Katka je fajn, moc dlouhy na me....
Odpovědět
Profilova fotka
kaci: liliana se jmenuje dcera bratrance mé neteře :-) a i s příjmením Zemanová mi to přijde vážně ujetý ;-) to Linda je mnohem hezčí, dokonce jednu takovou malou znám, chodili sme s nima na cvičení dětí s maminkama (ale ta se tak jmenuje po mami), líbí se mi víc jak Emma. je to krásné jméno i pro dospělou ženskou. Emma mi přijde jako moc tvrdé takové německé jméno, jak někdo řekne Ema tak si představím nějakou nacistickou dozorkyni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kac. no kachno, to by mi nenapadlo, ale vlastně jo, ve třídě se spolužačce nadávalo Kačeno :-)
Odpovědět
My máme v příbuzenstvu malinko podobné jméno: Ilianne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gtver: tak Iliane jsem ještě neslyšela, jak mimi říkají?
Odpovědět
brum, většinou Ili :-)
Odpovědět
tak mi se líbí Rozárka a Richard no ale Martinovi ani jedno ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A ked sa vrátim k tomu Jonatánovi, tak sa mi to páči viac páči ako nejaká Lily či Kevin.
Odpovědět
já jako Jonatána vidím vždycky psa Macha a Šebestový :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, se mi to nelibi ani trosku
Odpovědět
Profilova fotka
jo Jonatána taky vidim jak psa Macha a Šebestový, dítěti bych to teda nedávala to už je lepší Kryštof i když to se mi taky moc nelíbí, ale třeba Matýsek se mi líbí (tj.v kalendáři Matěj) luc: Rozárka je přezdívka mý kamarádky, normálně se jmenuje Věra, ale co jí znám tak jí tak nikdo neříká, ani manžel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa meno Jonatán páči. aj keď synovi by som ho nedala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek: Rozárka je hezké, ale líbí se mi to jen v tomhle tvaru, Rozálie už se mi nelíbí, ani když se jí říká Rózo, Rozinko :-| ale varianta Rozárka je na malou holčičku krásný :-) Richard je pěkné, i když pro mě hodně tvrdé jméno. Mimochodem - tak se jmenuje koucour babičky mého manžela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jste tu řešily Lindu, tak to je krásné jméno jak pro malou holčičku, tak pro holku v pubertě, tak pro dospělou ženu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nám se za 7 měsíců mimi narodí takže tuto otázku řešíme x-) pro holčičku jasně vede Karolínka :-) pro kluka ale toho si nepřipouštím :-D to není tak jisté ale asi Kryštof :-)
Odpovědět
Profilova fotka
murynka: Gratuluji k těhu ;-) Kryštof je krásné! :-) Karolínka můj vkus není.
Odpovědět
Profilova fotka
nunaček-moc děkuji ;-) chtěli jsme Natálku ta vedla dlooooho,ale manžel má sestřenici Natálku ]-( tak se nechcem opičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
murynka: To je dobře, opičit se se jmény v rodině je blbý ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miminka narozená minulý týden na Mladoboleslavsku: Adam Svoboda František Záhorovský Jiří Smékal (bratr Jan) Tadeáš Motáň Tereza Pluhařová (sestra Adéla) Nela Pánková
Odpovědět
Čauko holky a co říkáte na jméno Gabriela, Alexandra, Sylvie (moje) :o) to jsou moje favoritky třeba někdy... a teď jde hodně i Sofie
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?