Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
vsetky okrem Gabriely sa mi moc pacia :-)
Odpovědět
luko: vidis, a me se Gabriela libi, gabinka, gabča....ale stejně dám někdy nakonec po sobě :-) sice se bude říkat stara a mlada..ale nevadi :-D
Odpovědět
gabriela sa aj mne paci, len tie odvodeniny uz nie...ale vsak to je normalne, kazdy mame "svoje" mena x-)
Odpovědět
luko: jasné, ale ta chvíle přijde a budem muset vybírat...to je fakt hodně vážná věc, aby nám to dítko někdy nevyčetlo, jestli jsme se nezbláznili když jsme ho tak pojmenovali :o) jinak moje sestra je Karla ..naši nám dali taková zvláštní jména..ale jsme spokojené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvik_01: Gabriela je krásné, ale jen v této variantě, odvozeniny a zdrobněliny už se mi nelíbí. Alexandra je nádherné jméno. Sylvie se mi moc nelíbí. Sofií je teďstrašně moc, ale je to pěkné jméno.
Odpovědět
nunacek: hlavně, že se nám každé líbí něco jiného, jinak by tu lítali děti a měli všechny stejná jména :-D to by pak byla srandaaa :-)
Odpovědět
karla je krasne meno :-)
Odpovědět
luko: sestře říkám karličko, karlo, kaji, kajinko ...to ma po tatkovi :-D on je karel a v úterý má svátek :-D
Odpovědět
sylvi: mně se líbí Sofie, ale nehodí se to ke každýmu příjmení... ty ostatní mi přijdou takový tvrdý :-) karlu má manžel sestřenici a strašně se to k ní hodí, ona je skvělá, takže i to jméno se mi líbí :-D
Odpovědět
například já jsem se měla jmenovat prej Editka nebo Karin :-D
Odpovědět
tak Edit toje dost zle :-D Karin sa mi paci
Odpovědět
Luko: u nás celá rodina Karlůů a Karla a kdybych byla Karin...to už by bylo teda asi moc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sylvik_01: To máš svatou pravdu ;-) Karin je krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edita je takové hodně zvláštní.
Odpovědět
jinak jsem se holky kukla na albíčka svatební a teda byli jste moc krásné nevěsty...moc...nás to s mojím čeká 6.6.09 tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
sylvik_01: Ať se svatbička vydaří ;-) Vybrali jste krásné datum :-)
Odpovědět
Díky za pokec, dnes musím jít spát, brzo vstávám...tak zase někdy ..třeba mě napadne nějaké to netradiční jméno ;-)
Odpovědět
nunacek: děkujeeem
Odpovědět
sylvik. vdaka :-) a dobru nocku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edita byla moje spolužačka a kamarádka, jen už jsem jí přes 12 let neviděla, el asi žije někde v Německu - tak tam se to jméno hodí :-) sylva se mi moc nelínbí - promin sylvi neber to osobně ;-) ale co třeba Simona nebo Šárka. Š´árka se mi vždycky moc líbilo, ale jmenuje se tak moje sestra, tak to svý dceři dávat nebudu :-) Jinak já jsem se měla jmenovat Viktorie (po tátovi Viktorovi). To je docela pěkné jméno, jestli budu mít ještě někdy dceru, tak by se tak mohla jmenovat a děda by měl radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, momentalne se to v me blizkosti miminky jen hemzi, tak chci take pridat trosku do mlyna. V posledni dobe se nam tu narodila Lara, Samira, Juliana Merle, Milena, Jonas Alexander a posledni Henry Ben. Musim ale dodat, ze ziju v Nemecku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli:-)to je dobré:-)Samira je zvláštní Já jsem prý mohla být i Marianna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: je to ted spolecne s Larou jedno z nejpopularnejsich jmen v Nemecku ;-) Mne se taky docela libi, ale uz se tak jmenuje dcera me kamaradky, tak mam smulu... :-N
Odpovědět
v Nemecku je Lara aj skrátený tvar od mena Larisa. Ja sa len teším na tú dilemu, keď výber mena bude u nás už aktuálny. Pri mojej nerozhodnej povahe... no neviem, neviem... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Som zástankyňou domácich mien. My sme sa rozhodli pre Adelku a Tomáška aj kvôli nášmu typicky "československému" priezvisku. x-)
Odpovědět
delisa: môžem sa opýtať aké je to priezvisko? No naše priezvisko neznie príliš slovensky, ale ani zahranične. Len je dosť zložité na výslovnosť, každému ho musím viac krát opakovať, čo ma dosť rozčuľuje. Preto by sa k nemu hodilo skôr niečo jednoduché a krátke. Ako napr. Lara :-)
Odpovědět
já zase mám v okolí malého Eliáška. Eliáš Ondrášek
Odpovědět
Profilova fotka
Lila276 som Čechvalová.
Odpovědět
delisa: no pozerám, že máš tiež mäkčeň, len ja mám 2 za sebou. " Ščamburová "
Odpovědět
Profilova fotka
jak vidím nick delisa,tak jak jsem byla v turecku,nevím,proč,ale mé jméno si ne a ne zapamatovat,tak jsem byla právě taky často oslovena Delisa,Melisa...:-)ale Denisa snad ani jednou neřekli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?