Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lila276: Laura je krásné jméno, ale máš pravdu, že poslední dobou docela časté, ale osobně žádnou neznám. Lara je ještě o něco hezčí než Laura ;-) U nás je Lara horkým favoritem na jméno pro případnou dceru ;-)
Odpovědět
Jéééj tak to ma teší, že sa to meno ešte niekomu páči. A meno pre chlapca?
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych ji evo nerikala, rikala bych ji po anglicku Ív
Odpovědět
Profilova fotka
haklina: jé děkuji, to mě těší, že si na mne vzpomeneš :-) jinak docela to jde, už sme si zvykli :-D né vážně je to nepříjemný, ted´zrovna v úterý bylo zas po týdnu docela silný, ráno v 9:30 4,1 stupně a i sem se lekla (sem si naivně myslela, že už bude klid) popadla sem malýho a skočila s nim mezi futra. Chtělo by to pořádnou zimu, aby dalo pokoj. Před těma 20-ti lety také skončilo jak začalo pořádně mrznout. Sice netušim ten princip, když v 10 km pod povrchem země to vře neustále, ale tehdy to tak bylo, tak by mohlo i ted´. Dneska nám tu poprvé sněžilo, takže zima už je tu :-) Ester je pěkné jjméno (mám narozky, když má svátek :-)) ale když už židovské jméno, tak se mi spíš líbí Sára. lila: je fakt, že Lenek znám spousty, ale Lauru ani jednu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: to v naší rodině taky, ale nebylo mi to nic platný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lila276: Pro kluka zatim vede Samuel. Dál se nám líbí Dominik, Patrik, Adam.
Odpovědět
Adamko sa teraz narodil nasim známim a o Dominikovi som uvazovala aj ja. Len k nasmu zlozitemu priezvisku by sa asi hodilo nieco kratke... Moj manzel je Peter, ale on vôbec netrva na tom, aby sa aj nase dieta takto volalo. Práve naopak.
Odpovědět
Profilova fotka
Můj manžela taky nechce syna pojmenovat po sobě. On tohle nemá rád a já taky ne. Je spousta krásných jmen, tak na co mít dvě stejná v rodině ;-)
Odpovědět
Moje slová... ;-)
Odpovědět
Kamaradce se dneska narodila dvojčata a jmenují se Matěj a Kryštof - moc hezká jména..
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: Kamarádce velká gratulace, vybrala krásná jména. Kryštof je nádherné, Matěj se mi zdá normální jméno.
Odpovědět
a co meno Ava (eiva), pocula som ho uz parkrat a nikdy ma nebralo, ale vcerasom videla nadherne babatko, a volala sa Ava Mae (eiva mei), a to meno sa mi zrazu nekonecne paci - je to naozaj pravda ze 'nosic mena' nas vztah k menu ovplyvni...
Odpovědět
Článek se načítá
Ava je krásný... u nás vede už několik let Emma, poslední dobou se mi líbí i Linda, chtěla bych jí říkat Lily (nevím, jaký jiný "občanský" jméno a Linda je tomu nejpodobnější) a taky Nella, jenže má "zamluvený" ségra ]-( :-D a pro kluka Vojtíšek, Adam a Štěpán. Krásný jméno je Kryštof - ale k našemu jménu nejde :-| nejvtipnější varianta, kterou mě manžel zlobí, je Prokop - byl by to totiž Prokop Kohoutek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se líbí.... Karin...Katrin,Simonka,Linda,Valerie, Stefany,Michelle,Franziska... Hanička. kluk: Daniel,Nikolas, Andreas,Lukáš, Enricco- Ricky, Marco, Martin, Tomáš, a nebo jednoduchše Pavlík. :-D uvažujete někdo své děti pokřtít a dát jim dvě jména?slyšela že to jde udělat i bez kostela.
Odpovědět
ele: tak matěj a kryštof jsou náádherný jména!! x-) to můj ale je neschvaluje! oolala: Ava Mae je zvláštní, originální, ale přijde mi jako nějaký vietnamský jméno... :-N ;-) mně se začal líbit Leontýnka nebo Maya ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kačen: lili je Liliana a je normálně v kalendáři, mě se ale nelíbí to je jak liána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ava se mi moc nelíbí. kacenka2004: Vždyť můžete dát přímo jméno Lily ;-) nemusí to být Linda. Jinak Prokop Kohoutek zní fakt úžasně :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tauscherova: Karin je krásné jméno. safovaverca: Leontýna je moc pěkné ;-)
Odpovědět
tauscherova- hanicka je naj- hanka v kazdej podobe je krasne meno safo: mala je napol irka/napol americanka- vietnamske korene nema :-D a vies, ze mena maya, may, mai, mae, si nie su tak povodom vzdialene? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som dnes rozmýšľala nad chlapčenskými menami: Ján, Emanuel, Filip..toľko pekných mien, no možno ak bude veľa detí.. Leontýna je pekné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jachin: My bychom s manželem taky museli mít spoustu dětí, abychom uplatnili všechna jména, která se nám líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kde je problém? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jachin: Nevim, kdo by nám tu spoustu dětí živil :-D Budem rádi, když uživíme 2...
Odpovědět
to se máte...nám se moc jmen nelíbí..nebo líbí, ale ne tak, aby se naše děti tak jmenovaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
safo: Nemusí se vám jich líbit moc ;-) Pro začátek bude stači jedno, maximálně dvě, kdyby byla dvojčátka :-D ;-)
Odpovědět
nunacek:Lily Kohoutková je trochu divný, Linda zní líp... brumdinka: Liliana je fakt takový liánový :-D to se mi nelíbí, spíš to asi zůstane na tý Lindě... i když první bude samozřejmě Emma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Lilly samotna se dat nemuze?
Odpovědět
ale jo, mohla by se dát, když mě to fakt přijde divný spojení - Lily Kohoutková...
Odpovědět
Profilova fotka
se mi zase nelibi, ze by se jmenovala Linda a rikala bys ji Lily, no. Vis jak....
Odpovědět
Profilova fotka
já teď mám nového favorita - Oskar x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a není Lily spíš takový psí ...jak maj ti maličký psi culíčky s mašličkou ? Pro malou holčičku budiš...ale ona vyroste...a Lily mi přijde fakt infantilní! Ale Emma je krásné...taky jsem o něm uvažovala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?