Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lalita :-) to je ako moj nick, ale ten sa inak pise
Odpovědět
Profilova fotka
verco: Jiříček je krásné jméno a upřímně už si nedovedu představit, že by se náš malej Jiřík jmenoval jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasha - mne Štefánia
Odpovědět
Profilova fotka
Štefánia sa mi páči ;-)
Odpovědět
Štefánia je desivé...
Odpovědět
Čo hovoríte na meno Della?
Odpovědět
Talia: nezvycajne, mozno trohu tvrde; Delia (diiiilia) sa mi paci viac, ale vec vkusu ;-)
Odpovědět
trochu :-D
Odpovědět
Talia sa mi paci viac ;-) alebo Thalia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Top 10 Italie: holky: Giulia (4,5%), Martina (3,1%), Chiara (2,8%), Sara (2,7%), Alessia (2,4%), Francesca (2,1%), Sofia (2%), Giorgia (1,9%), Elisa (1,7%), Alice (1,7%). kluci: Francesco (3,6%), Alessandro (3,3%), Andrea (3,2%), Matteo (3%), Lorenzo (2,8%), Luca (2,5%), Mattia (2,2%), Simone (2,1%), Davide (2,1%), Marco (2%).
Odpovědět
Profilova fotka
Sára sa mi voľakedy strašne páčilo
Odpovědět
Alessia je krasne; Co hovorite na meno Celia (citaj siilia) a Minette (minet) ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
yizheng A jak vyslovuji v Italii Alice, normalne Elis?
Odpovědět
yizheng: Giulia, Alessia, Sofia Francesco, Alessandro, Matteo (to je nááááááááááádherné jméno!!), Mattia,
Odpovědět
Profilova fotka
Alice se v Italii vyslovuje jako u nas jenom misto c cti c s hackem :-D . mam klavesnici ktera nema ceskou interpunkci a tak nevim, jak napsat c s hackem :-N . me osobne se Alice nelibi
Odpovědět
Alice semi taky nelíbí, lae když si představí Itálli- to jméno. tak se mi to líbí..kor když je to Aliče:o)) a to jejich zvýraznění A!
Odpovědět
Profilova fotka
petika: hehe, ja chcem Sofiu a manžel Patrika, tak to si môžme ruky podať :-D mne sa patrik nejak moc nepáči, povedala som, že budem tolerovať keď bude končiť Patrick :-p :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mne sa páči Natália a Michal 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aj mne sa páči Patrik, ale v kombinácii s naším priezviskom by to bolo trocha obtiažnejšie vyslovovať :-)
Odpovědět
Líbí se mi z těch italských jmen Chiara, Giulia, Francesca, Alessia, Matteo, Luca. Btw Štefánia je hrozné 8-( , mnohem lepší je Stefanie ("stefaný") anebo česká Štěpánka ;-)
Odpovědět
Alessia , Matteo, Simone, Marco ;-) Sara, Alice, Sofia, Georgia/Giorgia su uz skoro vsade :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Me se Alice libi, je v hodne zemich (ted vim, ze i v Italii) dokonce i ve Francii, kde se hodne jmen pise uplne jinak a svou jednoduchosti se hodi k nasemu prijmeni, ktere je pro cizince dosti slozite - mam sbirku asi 15ti variant :-D Hodne se mi libila Ema, ale za 10 -15 let budou v kazde tride minimalne 4 :-(
Odpovědět
ema je natom takako adam a jakub...velmi frekventovane mena dnes
Odpovědět
Profilova fotka
Skoda, Adam se mi taky libi :-( Ale dite ma asi narok na mene frekventovane jmeno.
Odpovědět
moja rec ;-)
Odpovědět
ja ucim a mam v triede dvoch adamov a v akzdej je espn jeden a takisto mooooc samuelov
Odpovědět
Profilova fotka
Miminka z Mladoboleslavska narozená od 3.10. do 9.10.08: Kateřina Chudějová (bratr Petr) Sofie Klabanová (bratr Patrik) Jakub Ledvinka Michal Sluka (bratr Matěj) Nicolas Vyhňák Eliška Havlinová (sourozenci Gabriela a Ondřej) Vít Řehák (sourozenci Eliška a František) Veronika a Kateřina Ratimcovy (sestra Michaela) Jan Bürger (bratři Jiří a Roman)
Odpovědět
witchka: no, tak sa tešme =) mne meno Patrik nejak moc nejde, keby bol Patrick, to ma nenapadlo, ale je to pekné =) ale však ja som si vybrala pre babu, on pre chlopa, tak nech sa páči....ja som chcela Adriana, alebo Kristiána =) ale aj Patrik môže byť :-D
Odpovědět
Nikola / Nikolas / Mikuláš / Mikoláš Které je lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
Nikola..to u väčšiny evokuje ženské meno..takže ako mužské sa mi zdá od veci. mne sa najviac z nich páči Mikuláš .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?