Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak som si pozrela na nastenke vo firme, kde mame foto novorodencov (deti kolegyn a kolegov), ze co za mena u nas "letia".... chlapcenske: Alexander, Timur, Lukas, Adam, Denis, Samuel, Michal, Pavol, Juraj dievcenske: Adela, Lea, Veronika, Natalia
Odpovědět
mne sa velmi pacia mena Tomas, Lukas, Tobias a pre dievca Vivien,Tania,Vanesa,Jessica.... :-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
laleeta: Adam a Samuel jsou úžasná jména :-) Z těch holčičích kromě Ley (ta je pěkná) nic moc. milkus: Tomáš je nádherné jméno x-) Tobiáš je moc pěkné.
Odpovědět
Nunacek - tak dakujem za pochvalu mojho mena ;-) ( z holcicich jmen)...to som rada ze sa ti paci :-D
Odpovědět
Laleeta - celkom dobry vyber podla mna ;-)
Odpovědět
Valerie, Magdaléna, Alexandra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka: :-D ;-) omcamauta: Alexandra je pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
chlapcenske - Filip, Kai dievcenske - Mia, Ela, Ema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jika80: krásná dívčí jména ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alebo dievcenske Charlie,Natalia,Zara,Chloe,Zoe,Emily,Adriana ,Martine francuzke chlapcenske Luke,Colin,Samuel,Christian,Jakub,
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa velmi paci z dievcenskych: Leyla, Nina, Barbara, Zoe, Zoja z chlapcenskych: Matej, Filip, Jakub a uplne najviac sa mi paci Anakin, no asi sa to meno nevyskytlo inde ako v Star Wars :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zara je veľmi zaujímavé meni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
meno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Top 10 Francie holky - 1 Léa 2 Emma 3 Manon 4 Camille 5 Clara 6 Lola 7 Jade 8 Chloé 9 Anais 10 Zoé kluci- 1 Enzo 2 Mathis 3 Lucas 4 Esteban 5 Nathan 6 Thomas 7 Théo 8 Clément 9 Louis 10 Raphaël
Odpovědět
Profilova fotka
jej, moje mačky sa všetky doteraz volali Enzo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak tady by z tebe asi cerstvy maminky nemely radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čo už..ked je to tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
safovaverca and nunacek: proč holky ne Tereza??? a Linda pinda...to je tak ze všema jménama..taky jsem Bára a brácha na mě vždycky když jsmy byli malí tak Báro- krávo :-D Linda je moc pěknéééé zatím vede a Tereza se líbí mému příteli...jednu dobu u mě vedla i Viktorie,ale prej Viktorka ze splavu ...neprošla :-D a Emma a Linda vedou nejvíc a Tadeáš a Kryštof téééž:) :-)
Odpovědět
babs: tak Emmajekrásný, ale to už teď je boom!! Linda je jdna známá, je to hrozná holka :-p a Terezu jsem měla spolužačku a byla to hroná kráva! tak možná proto se mi nelíbí:o))) Ale Tadeíš a Kryštof....áááááááách!!:o)))) ale to mi neprojde! Kluk musí být po tátovi Jiříček a holčičku by chtěl Verunku.....taky se mi líbí, ale vede asi ta Annabelka:o)
Odpovědět
Profilova fotka
To je nejhorší, že si spojujeme jména s nějakou osobou, jako by za to to jméno mohlo, že je jeho nositel vůl. My máme kluka Michala a taky to byl boj, protože manžel chtěl Honzíka po dědovi a mě se to dědění jmen strašně příčí. Holčičku jsem chtěla Patricii, ale je to takové dost neforemné jméno, tak až to bude aktuální nevím, jak si to obhájím. Asi budu muset ustoupit, když mám toho Míšu. No a pak přichází v úvahu Karolína, na té jsme se shodli, ale řekla bych, že jich začíná být dost. No uvidíme, na výběr je toho ažaž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zaj: no to je přesně ono, nositel jména je vůl a pak se nám nelíbí a dětem ho nedáme, přitom to jméno za to nemůže ;-) Jinak mně se taky nelíbí dědění jmen, nechtěla sem aby se malej menoval po příteli, nakonec sem řekla dobře, ale příjmení bude mít po mě - s tim kupodivu souhlasil. No a když se vezmem, tak stejně bude celej po něm, takže mám smůlu :-) Tak mám aspon slíbeno, že až budem mít druhý dítě, že jméno vyberu já, takže já bych moc ráda holčičku a chtěla bych, aby se jmenovala Viktorie, jestli to nakonec projde, netušim :-)
Odpovědět
zajda: no jo, ale u přítele v rodině se to tak dědí no |-| a já s tím nic nenadělám:o( si to u holky vynahradím:o))
Odpovědět
Profilova fotka
verco: ach jo, ty tradice, ještě že Jiříček je alespoň normální pěkné jméno, kdyby se měl dědit Bořivoj, asi by to už stálo za rodinnou válku ;-) Já osobně bych to nepřežila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babss: Tereza ne proto, protože mám na toto jméno averzi kvůli dvěma osobám ;-) Jinak to není ošklivé jméno. Ale Linda je o 100% hezčí ;-) Dědění jmen neschvaluju ani já ani manžel ;-) Ale kdo ví, třeba nám na porodní sále jednou rupne v bedně a bude :-D :-D :-D Ale spíš myslim, že nerupne :-D
Odpovědět
PRO INSPIRACI: Pro děvčátka: Aisha, Aishwarya, Lalita, Layla, Leila, Devana, Morana, Morena, Marta, Dita, Dagmar, Lada, Melanie, Henrietta, Blanca, Bianca, Marina, Adina, Noemi, Vilma, Zita, Milena, Regina, Beatrice, Timea, Ida, Ingrid, Yasmin, Marisa, Yvonna, Madlen, Margit, Melinda, Drahomíra, Liana, Malvina, Maira, Eliana, Denisa, Julianna, Jana, Simona, Vendula, Agneieszka, Danica, Andrea, Monika, Petra, Lenka, Martina, Sabina, Adriana, Camilla, Dominika, Magda, Alžbeta, Pavlina, Amalia, Alena, Bára, Agáta, Stefanie, Johanna, Teresia, Rosalie, Valentina, Alexia, Klaudia, Leona, Elen, Beáta, Radana, Radka, Jolana, Jeanette, Yvetta, Silvia, Iva, Sonia, Vanda, Karin, Lidmila, Justina, Marianna, Romana, Jitka, Dorota, Antonia, Viera, Erika, Lilian, Stella, Zdenka, Renata, Darina, Dana, Leah, Karla, Anastasia, Viola, Miriam, Hedvika, Marika, Ilona, Tatiana, Tamara
Odpovědět
ja si tiez myslim, ze kazde dieta by malo dostat svoje "vlastne" meno a nie po niekom, ale je to vec nazoru ;-)
Odpovědět
Rubi - k tvemu vyctu jmen ve Fr.; mne se libi Manon (jak se to vyslovuje francouzsky?), vubec jsem nevedela, ze je tak caste...
Odpovědět
Profilova fotka
zanett - Manon sa vyslovuje presne tak ako sa píše, "Manon"
Odpovědět
Co se vám líbí víc.... Štefánia nebo Štěpánka?
Odpovědět
Krásne mená sú Sofia a Natália pre dievčatko, pre chlapca Kritstián, Adam a môj manžel chce chlapca určite Patrika, čiže Paťko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?