Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Luko - aj Oskarov ? ja si pamatam ziaka s tymto menom, ktoremu som prvemu dala patorku na zaciatku roka :-D
Odpovědět
Veronika, mně se víc líbí varianta Radana ;-) :-)
Odpovědět
Co řeknete na tyto jména: Girls: Kazi Lada Libuše Šiva Vesna Zaria Zarya Zvezda Zwezda Zora Danica Devana Mokoša Wada Boys: Perun Flins Dažbog Lech Svarožič nebo Svarožic Svarog Sadko Veles Vlastislav
Odpovědět
Sasha a to su mena Srbsko-Chorvatske ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasha - to sú staroslovanké mená :-) . páči sa mi Zarya.
Odpovědět
tripplebi - to vazne ? tak mne nesedi ani jedno... :-D :-D :-D Prepacte, ale ak su to staroslovanske mena, tak to je uplna katastrofa na dnesnu dobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka - väčšina tých mien sú staroslovanský bohovia :-) ale niektoré mená sa použiť dajú podľa mňa. Libuša, Zora, Danica a Vlastislav sú v pohode.
Odpovědět
tripplebi - to ano, urcite sa daju pouzit, ale len tieto co si uviedla su podla mna v pohode. Ja som sa mala volat Zora a vdaka Bohu otec zmenil nazor, lebo zalistoval v inom kalendari ;-)
Odpovědět
to potom moj syn sa moze rovno volat Eros ;-) ;-) ;-) hned po bozikovi lasky alebo po oblubenom Ramazotti.
Odpovědět
este k tej Zariji ci Zaryi ak mozem dodat, uz som to pocula :-) nebola to nejaka carodejnica ??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka - Zaria, Zarya bola bohyňa rannej zory alebo také dačo
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Radlinka, tyto jména jsou v pohodě: Lada, Libuše, Vesna, Zaria, Zora, Danica, Devana, Wada, Lech, Morana.
Odpovědět
radlinka: v triede mam dvoch Oskarov, dvoch Adamov, Samkov dvoch ma zas kolegyna ;-)
Odpovědět
inak v kadzej triede je aspon jeden Adam a niekde aj dvaja :-N
Odpovědět
moj drahy zvarhol NAtasu, ale sak kym bude babo v brusku, ja ho este spracujem :-D
Odpovědět
Holky, co říkáte na Nevenu?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevena znie divno podľa mňa
Odpovědět
Luko - ja som pozerala aj vyznam toho mena a co vlastne vyjadruje a ako sa s danym clovekom ma stotoznit, tak som musela odstupit od vela krasnych mien ;-) Ja uz mam vybrate :-D :-D ale este neprezradim (iba tolko ze bude totozne s mojim vlastnym menom + menom mojho manzela :-D )
Odpovědět
Sasha - ja viem, ze su v pohode ale ani jedno mi nesadne pre moje dieta :-D Tripplebi - a ty uz mas vybrate pre chlapca a dievca ? ;-)
Odpovědět
Lech - to si hned predstavim byv.polskeho prezidenta s fuzami ;-) Lada - ako princezna Lada alebo umelecky maliar,kt. maloval krasne krajinky pan Lada :-D Libuse - Safrankova...to zostaneme u tych princezien Vesna - ako lesna vila / divozienka ;-) Zaria - carodejnica :-D Danica - spoluziacka :-D Devana - cokolada Deva alebo lesna vila/divozienka ;-) Wada - ako Wanda (alebo vadna Wada) :-) Morana - ako Morena...to uz vobec nie :-S
Odpovědět
toto je lepsie ako humorikon :-D :-D :-D sem sa vzdy pridem odreagovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka - ja mám zatiaľ pre chlapca vybrané Hermann Alexander a pre dievča Kasandra. najviac by sa mi páčilo mať dievča Elisabeth, ale tá už v našej rodine je, tak z toho nebude nič.
Odpovědět
tripplebi - mne sa paci len jednoducho Alex... ;-) a vazne pre dievca Kasandru ? =-) no vsak ty vies najlepsie, co sa ti hodi :-D :-D radsej tu Elisabeth, ale budu ju volat Beth...alebo Eli ;-) ja poznam Beth a Bethan a volaju ich jednoducho Beth... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka - Elisabeth nechcem dať aj keď to meno sa mi páči najviac, lebo rovnaké meno a priezvisko v našej rodine je a to by sa potom mýlilo. a tej hovoria Eli :-) mne sa tiež páči hlavne Alex, ale zas to sa mi zdá krátke. Kasandra je môj súčasný objav, ktovie, čo sa mi bude páčiť za chvíľu. Laru mi drahý neschválil. Ešte sa mi celkom páči Emma, ale to je v dnešnej dobe už bežné meno.
Odpovědět
Aj mne sa paci Emma alebo Ella :-) a velmi sa mi pacila Laura, Laurita (este viac) :-D ale som uz od nej upustila, kvoli tomu co toto meno vyjadruje. A ked som si spomenula na osoby kt. nosia toto meno, tak ich to presne vystihuje :-D To je fakt, uz kazdy dava velmi rovnake alebo aspon podobne mena, ktore su popularne.
Odpovědět
A mas odkaz vo fore Film odomna ;-) tak si pozri :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka - pozrem :-) a čo vyjadruje Laura?
Odpovědět
hodim ti to zajtra do IP...idem uz het... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oki, dobrú noc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?