Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
jak byste jí říkali? Henry? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mala som kolegynu Henrietu a všetci ju volali Heňa, mne sa to zdá v pohode ;-)
Odpovědět
verco, to nevím :-D Ne, my máme pro holku jiné jméno, takže v první fázi tohle nedáme, ale vymýšlím řešení pro katastrofické :-D scénáře jako jsou dvojčata nebo třetí dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gtver a jaky mate jmeno pro tu prvni?
Odpovědět
jachim, možná se pletu, ale na Slovensku to myslím není až tak neobvyklé jméno, že?
Odpovědět
gtver: tak jí nedávejte jméno Henrieta.....prosíííííím :-D ;-)
Odpovědět
Kristi, mno... abych nedopadla jako ty s Alexem ;-) je to Diana
Odpovědět
Profilova fotka
Tak poznám iba tú jednu, nestretávam sa s tým menom až tak často :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou takova vznenesna jmena....Diana fajn, to beru....k tomu by ovsem daleko lepe sla jina jmena...fakt Henri jako neeeee
Odpovědět
kristi:ty máš miu?? annumiu? nebo jak?? mia je krásný...a svátek tedy neslaví?:o(
Odpovědět
jachim, aha, já právě znám více Slovenek, co se tak jmenují, tak mi to přišlo běžnější než v Česku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam Miu, Miu Isabellu primo...svatek ma na Izabelu
Odpovědět
Článek se načítá
gt: tak v česku neznám nikoho že se tak jmenuje....a v cizině taky ne. Možná v nějaký německý, rakouský detektivce s ejmenovala babička Henrieta:o)) ;-) ale když se vám líbí, tak není co řešit!:o) :-)
Odpovědět
Kristi: no to je krásný....a to je její celý jméno, nebo ta isabella je ,,křtěný"?:o)
Odpovědět
tak to jsem netušila, že vás to až tak vyděsí :-D :-
Odpovědět
Profilova fotka
gtver, možno je to tak, ale zrejme záleží aj z ktorého kraja pochádza ;-) všimla som si, že iný kraj, iné mená v kurze :-N
Odpovědět
gt: no to víš.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
cely, nekrtena, nejsme verici
Odpovědět
kristi:hmmmmm, pěkný fakt:o)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju :-)
Odpovědět
verco, no, vám líbí... manžel o tom ještě neví :-D ,takže neznám jeho názor Prostě musíme mít už jenom jedno dítě a musí to být holka. A hotovo.
Odpovědět
Na Slovensku je Henrieta běžný jméno, něco jako u nás Jindřiška :-) . Zdrobnělina Hetty je docela pěkná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no neviem či až také bežne, hovorím, poznala som jednu, jedna je herečka, ale inak v našom okolí vobec nikto.a nestretla som sa s tým menom ani na strednej ani na výške.
Odpovědět
jachim: z těch známých si ještě vzpomínám na vaši tenistku Henriettu Nagyovou. Ale myslela jsem to i tak, že na Slovensku máte Henrietu v občanském kalendáři (28.11.) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čo máte proti menu Henrieta? mne sa páči. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcelku nic, jen je nezvykle.....
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-N a vidíš tá Nagyová ma ani nenapadla :-N :-D
Odpovědět
kristi, jak jsi psala o tom ,že je pro tebe tvrdé, já taky nemám moc ráda tvrdá ženská jména, ale zrovna u tohoto mně to až tak tvrdé nepřijde, to "n" a "ie" mi to hodně zjemňuje. Třeba mě přijdou v základním nezdrobnělém tvaru dost tvrdý jména Barbora, Kristyna, Kordula, nedej bože Hildegarda atd. :-D mimochodem krásná ikonka :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
8-( v tý druhý větě mám překlep - samozřejmě MNĚ :-p
Odpovědět
Profilova fotka
gtver, no...ja si svoje jmeno nevybrala a kdyz mi nekdo rekne Kristyno, tak se desim, co jsem provedla....taky proto jsem dala jmeno hodne mekke a dalsi jmeno bude taky mekke. Mne ta Henrietta prijde divna v tech zdrobnelinach a zkraceninach...tam nemam fantasii
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?