Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na numerológiu ja veľmi nedám, ale napríklad charakteristika znamenia na mňa úplne sedí
Odpovědět
oliwf, si aj na konikovi?
Odpovědět
tripplebi, urobi si tuto numero a daj vediet. prve dve cisla ma zaujimaju :-D ci to sedi.
Odpovědět
Profilova fotka
Som, ale nejak ma to viac ubija zapajat sa do tem snaziliek a buducich snaziliek... :-| neviem nevidim v tom zmysel. Aj ja ma plno zdravotnych problemov a viac mi to ublizuje. Preto z mojho pohladu mi pripada lepsie aktive prispievat na konika, az ked sa budem moct podelit s radostnymi novinkami ako babatko rastie, ako nariekat, ze zas sa nieco po....lo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka, to je hodne zajimave, na me to sedi a na muze taky...mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka - vyšlo mi tam, že rada spím, tak so sedí :-D ale tiež, že som výstredná a to mi už nesedí. :-) najviac ma pobavilo, že som podľa toho v niektorých veciach tyran. :-D ale inak to celkom aj sedí, čo sa tam píše. :-)
Odpovědět
oliwf, jasne... ja tam tiez len obcas nakuknem, ked sa chcem opytat nieco okolo grafu. ale zas tam sa o menach rozpravat nebudem... predsa je to neprijemne. a chapem ta, ja som na tom tak isto.
Odpovědět
tak sranda, ze to sedi... asi tak 98% ludi, co si to precitali, sedi. niekomu na 100%, inemu menej. ale sedi podstatne viac, ako astrologia. asi je to dobre napisane, ze? tak pravnicky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Inak my sme si to s manzelom rozdeli pre chlapceka vyera meno on a dievcatko ja :-) samozrejme musi sa pacit obom. Takze dievcatko Noemi je iste ;-)
Odpovědět
moj bratranec ma dcerku noemi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja poznam jednu uz dospelu a asi tri male deticky a je to krasne meno. :-) Hlavne sa mi paci, ze sa mu neda skaredo povedat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska mají květinářství asi žně :-D Svátek slaví Marie a podle statistik jich je v ČR téměř 333 000 =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj,moje tchyne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
oliwf: Znám jednu paní, a ta se jmenuje Noemi Nová. Noemi je pěkné jméno, jen k tomuto příjmení mi to moc nepasuje, ale za to nemůže, když ho "vyvdala" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně by fakt asi mělo sedět jméno ke přijmení, třeba u nás ve městě mají jedni Mikuláše, to je docela hezké a zajímavé jméno pro kluka, ale je to Mikuláš Špička, zkuste si to říct několikrát rychleji za sebou :-p :-p :-D Chudák kluk, už vidím, jak se mu na základce smějou... Nebo jedna moje spolužačka ze základy má Nancy, bylo by to fajn, kdyby nebyla Novotná.... Myslím, že k českému příjmení by mělo být české jméno, k cizímu může být cizí, hlavně ať se to k sobě hodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som mala na zakladnej spoluziaka Mikulasa, volali sme ho Miki. Ale chudak mal to tazke na Mikulasa. Chalani si z neho robili srandu... Mikulas, Mikulas, ked si prd..m co mi das ? Deti vedia byt velmi zakerne. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A sa vrátim k paljudit ja dám dieťatu určite slovenské meno, takže o tom nepochybujem. :-) ale sú zahraničné ktoré sa mi páčia. ja som tiež zato aby sa dávalo slovenskémeno ved sme Slovenky:D, ale ak niekto žije v zahraničí, alebo manžel je cudzinec, tak prečo nie.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, a navíc jsou vynalézavé a najdou si na jakékoliv jméno něco. Takže toto je asi neřešitelné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: My Marii v rodině nemáme, ale zase máme v rodině jiná "masová" jména...on se člověk asi těm často dávaným jménům moc nevyhne.
Odpovědět
Profilova fotka
v našej rodine zas frčia mená Anna a Anton. každá druhý je Anička alebo Tonko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas je to samy Peter :-) Ale mam brata Emila a ten je jediny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme zas Heleny, aj to je taká tradícia, mama aj obe starké, ale chvala bohu mama mi už nedala toto meno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je každy druhy Michal a každý prvý Jozef :-D ale aspon že ženské mená sú úplne rozdielne.
Odpovědět
U nas v rodine sa nenajdu dve osoby s rovnakym menom... ;-)U nas ma kazdy osobite meno..Co je dobre, nemam rada ak rodicia davaju mena svojim detom po sebe..napr. moja kamaratka , este zo zakladnej sa volala Katka, jej mamka tiez a brat aj otec bol Peter..no hruza..uplny chaos Ved je tolko krasnych mien na vyber.
Odpovědět
Profilova fotka
kozarka máš veľkú pravdu ale keď sa nám narodí po dvojičkách chlapček tak som povedala že bude po otcovi, lebo on je taký zlatý ako decko a aj malý bude totálne po ňom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a hned sem aj to napíšem že nie ešte nie som tehotná a ani nemáme zatiaľ tie dvojičky ale ja ich budem mať onedlho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
paljudit :-D
Odpovědět
to paljudit:Ved to hej, to beriem...aj moj manzel tvrdil(uz som to tu pisala) ze 1.syn bude po nom Tomas, aj druhy bude Tomasa dcera..no tiez Tomas...ale uz upustil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja už nad tými menami rozmýšľam dosť dlho, lebo odkedy sme s mojim mužom spolu, už asi od 2 mesiaca chodenia rozprávame o manželstve :-N aspoň on ;-) a o deťoch ;-) takže sme mali 4 roky a pár mesiacov doteraz aby sme si vedeli vybrať :-D kozarka no vidíš a ten môj nechce aby mal malý meno po ňom :-D ale ani ja by som nechcela mať dcéru Juditu :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?