Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tea alebo Thea je krásne meno, lebo to znamená bohyňa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám pred sebou Ice tea... :-D ale ak si odmyslím, tak je to celkom pekné meno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D vidis, to me nenapadlo!
Odpovědět
Profilova fotka
mňa tiež nie :-D :-D :-D ale je to dobré :-D
Odpovědět
hlavne nie mirindu. alebo vineu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale k mirinde je blízko Miranda :-D tá bola tiež tuším v nejakej telenovele :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No prece v Sex ve meste! Ta zrzka pravnicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nepozerám...ale asi si ich dosť nájde :-N
Odpovědět
Rhea...........
Odpovědět
Profilova fotka
ja som videla včera meno Tia, tiež celkom zaujímavé.
Odpovědět
dajte nejake muzskeeeee ))) zenskych krasnych je plno.
Odpovědět
Profilova fotka
môžem sa vás niečo spýtať? prečo si hľadáte úplne cudzie mená, veď ste slovenky, ja by som si nedala dieťaťu cudzie meno a v slovenčine sú aj veľmi pekné slovenské mená napr. keby som bola slovenka ja by som dala môjmu synovi meno Jakub to je môj subjektívny názor ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
paljudit - ja chcem hlavne nemecké meno, pretože manžel je Nemec a k nášmu priezvisku by sa rýdzo slovenské meno vôbec nehodilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a taky Jabuku je strasne moc.
Odpovědět
Profilova fotka
trippelebi aha tak už chápem ;-) kristi vidíš ja nepoznám ani jedného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my sme si vybrali meno Matúš ale v maďarskom tvare tj Máté nám sa zas to páči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak v tom pripade je to super. v Cr je to uz 10 let nejdavanejsi jmeno, uz jen z principu bych ho nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
ak som dobre pochopila pred chvíľou ste hovorili o mene Oliver a že si to meno tá dotyčná "ukradla" od kamarátky. ja zas mám kamarátku s ktorou sme už vyše 15 rokov kamarátky, v nedelu porodila a len pred týždňom sem prišli na to že aj ona aj ja chceme dať synovi meno Matúš, ona už ho má lebo porodila synčeka :-) mi to len zatiaľ plánujeme, chceli by sme mať dvojičky Máté a Melindu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zabudla som ešte dodať že aj ja aj kamoška máme meno Judita :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já znám Jakuba jen jednoho,jsou mu 2 roky, za celá svá studia (ZŠ, SŠ, VŠ) jsem nepoznala ani jednoho. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
andelko, vsak kdyz ty jsi studovala, tak ta era jeste mozna nebyla tak silna....
Odpovědět
Profilova fotka
No asi. :-D Ale já se ani nedivím, ono moc pěkných klučičích jmen není. A Jakub je krásné jméno.
Odpovědět
Profilova fotka
Až půjdu ven, vezmu to kolem školky, mají tam vyvěšená jména nových dětí, tak se mrknu, které jména letěla před 3 lety. ;-)
Odpovědět
paljudit, ja mam madarske priezvisko, preto to mam tiez tazke - s tymi krstnymi menami... keby som mala slovenske, tak to mam lahsie... :)
Odpovědět
Jakub bol kedysi moj sen, od detstva... ale ked nasi presadili kuba pre jazvecika, povedala som si, ze hm........to by bolo zvlastne volat na syna a na psa rovnako... a ked uz aj ta "kamoska" mala mat jakuba, tak som si povedala, ok, najdem si lepsie. a bol to oliver, ktory vyhral, oliver, na ktorom pracujeme uz par mesiacov. a okrem toho - kamosky si nekradnu - pokial viem. keby som bola tehotna ja tesila sa na jakuba (vyber mena aj s manzelom), urcite po porode nezmenim z nicoho nic meno na olivera len preto, ze mi to meno spomenula kamoska pre par dnami, ze to je jej sen... hm? !!! ale opakujem sa uz. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka sorry asi som zle pochopila váš rozhovor, :-N prepáč!
Odpovědět
nene, v pohode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ake mena k priezvisku Kohl? len mi nenapiste, ze Helmut :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacenocka, k tomu jde vse, to je tak univerzalni. V pripade holcicky bych se to snazeila zjemnit...napr. Jasminne, Adéla, Emma u kluka treba Michael, Daniel, Tobias
Odpovědět
Profilova fotka
Emma je nase vysnene meno x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?