Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jooo, uz na nej koukam, ten je hezkej.
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka to myslí vážne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je hrozně roztomilej.
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda :-)
Odpovědět
baby a co takto Noel?
Odpovědět
Profilova fotka
super meno, len k nemu musi byt adekvatne priezvisko. Nemecky futbalovy brankar Oli Kahn ma syna menom Etienne-Noel a ta kombinacia sa mi paci este viac ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Samotný Noel pro mě nic moc, Etienne-Noel je o něco lepší.
Odpovědět
Ahojky holky! Neodolala jsem a zašla jsem. Akorát totiž čtu na seznamu, že Houdová má chlapečka Dariena, co říkáte na to jméno?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Darien je zajímavé a neotřelé jméno ;-)
Odpovědět
Jak se vám líbí jména pro dvojčátka Soňa a Naďa?
Odpovědět
Profilova fotka
nelibi, nemam rada hacky
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa tie mená celkom páčia a idú k sebe
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Naďa sa mi páči, Soňa nie :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Naďa je hezká, ale Soňa ne... mě se začíná líbit třeba Alice...
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je Alica a to sa mi nepáči...mne sa začala páčiť Dáša a vážne nad nou uvažujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, prošla jsem tady ta jména a je to mazec co všechno se dneska dá použít. Ale každého věc :-) My máme vybráno pro kluka Jonáš a pro holčičku Ema. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jonáš je pekné, poznala som jedného pána, ešte aj v osemdesiatke mu každý povedal len Jonáško :-D bolo to milé.a je to aj nezvyčajné. takže dobrý výber.
Odpovědět
ako je to s krstnymi menami? mozem dat meno uuuplne hocijake, ake chcem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mne by sa pre chlapceka pacil Tobias, ked bude maly, mozu ho volat Tobi :-) a pre dievcatko Samirah
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem Alica, někomu se to nelíbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pokial donesieš doklad, že je zapísané v dajakom kalendári tak áno ( počula som tak, a neviem či sa za cudzie nedopláca)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda..tu ale padajú mená. A čo tak Janko a Marienka? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se u chlapce líbil Jakub a u holky Barborka
Odpovědět
no to som teda zvedava, aky doklad by som mala doniest... kalendar z tej krajiny??? asi by som sa mohla informovat na matrike... :-D jedna "kamoska" mi ukradla meno... cele tehotenstvo mali v brusku jakuba, ale par dni pred porodom sme sa stretli a prezradila som jej olivera, na ktorom pracujeme... a tak je novorodenec zrazu oliver... :(( takze idem hladat dalej...
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka: moje kamoska mi to udelala taky...super. Taky eventuelne budeme hledat jiny
Odpovědět
Profilova fotka
no môj synček sa volá Matúš a keby bola dcérka, tak muž chcel strašne Silviu, ale ja nie. :-p Ja by som asi dala Ema :-)
Odpovědět
Katarinkakm: přesně to vystihuje chlapské myšlení. Manžel navrhl pro chlapečka Vinetů a pro holčičku Klo (jako klobása). To naštěstí oboje jen ze srandy. No ale nakonec jsme částečně u toho jeho zamilovaného masa zůstali. Máme páreček :-) Zuzanku a Ondráška
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám na Emu averziu :-N
Odpovědět
kristi, a moj manzel nechapem, ze som nahnevana, smutna a ze mam zlomene srdce... |-| najhorsie je, ze mam nezvycajne priezvisko, madarske a tazko sa k nemu hladaju krstne... a oliver bol uplne uzasny... na stranke calendar.sk sa daju vyhladat mena statov Slovensko Česko Maďarsko Poľsko Litva Lotyšsko Írsko Švédsko Fínsko Nemecko Grécko Rakúsko Bulharsko Francúzsko Rusko Ukrajina Estónsko Španielsko Chorvátsko USA
Odpovědět
Profilova fotka
Oliver sa aj mne veľmi páči a zatial ho v okolí nik nedal.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?