Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka: se na kámošku vyprdni a dej Olivera taky ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka...a ja by som toho olivera dala schválne. A nech ju roztrhá od jedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Shaarka este sa spolu bavite?
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka - ak nenájdeš iné meno, tak mu daj Oliver a hotovo. kašli na kámošku.
Odpovědět
Profilova fotka
ja som vcera prisla na meno Emanuel pre chlapca, ze by sa mi pacilo, ale manzelovi nie :-S ze on nechce motyla Emanuela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
práve som našla nádherné nemecké mená - Immakulata a Willibrord :-D :-D :-D
Odpovědět
joooj, dik baby, asi to tak urobim. ak sa nam vobec dietatko podari (lebo mam veeelke problemy), ak to bude naaahodou aj chlapec, mame este dost casu... dik za povzbudenie. manzel ale povedal, ze "hadam sa s nimi teraz nerozhadame kvoli jednemu menu" ...samozrejme ma pravdu, ale ked ja to citim ako podvod, co mam robit? neviem sa usmievat a tesit sa a hladkat maleho olivera, ked mi to trha srdce? a ako sa mam tvarit? ked oni teraz setci v partii budu pit na olivera a gratulovat... asi by som mala byt konecne dospela a vykaslat sa na to, ze? ale je to tazke... fakt.
Odpovědět
prave som pisala na matriku, ze ake su podmienky a polatky pri vybere krstneho mena...tak som zvedava, co odpisu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka - nie, také dačo sa nerobí. ja by som sa tiež nevedela cez niečo také prekusnúť. a rozhodne by som sa nedokázala usmievať na malého Olivera.
Odpovědět
ok, tak asi prerusim na chvilu kontakty, kym ma to neprejde. a predstavte si, ze tych par dni pred porodom, co sme sa stretli, som este doniesla aj uzasneho plysoveho soba/losa pre maleho jakuba. ale jasne ze to som este nevedela, ze o svojom sne, na ktorom pracujeme, mam pred nou mlcat... :(
Odpovědět
shaarka, pohoda. moj brat to ma takto s hanou. teda on je na tom trochu inak, dali meno hana a potom asi trojo rodicov sa rozhodlo tiez pre hanu :-N potom maju alicu a uz poznaju dalsie 4 alice :-S nie su to naj kamosi, ale vzdy potesi :-| takze pohoda, kasli na svet. planuju pracovat na hugovi, kedze aj ich priezvisko zacina na H a je nezvycajne.. no hadaj, co bude :-p ?! inak aj mne sa paci oliver :-D :-D |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Shaarka ako si sa dozvedela ze dali meno Oliver? Povedala ti to osobne?
Odpovědět
Článek se načítá
ale ved jasne, oliverov moze byt milion, aj v jendej triede :) ale ze ti kamoska ukradne meno a manzelovi nic nepovie, len po porode jakuba zrazu zmeni na olivera (s manzelom sa dohodli na jakubovi a tak ho cely cas volali), to uz je smutne...
Odpovědět
tak to hej, je ine ak sa nahodou zhodnete na rovnakom vkuse, ale ukradnutie mena na zaklade odpocutia... inak to je kamoska? lebo byt na jej mieste, nedokazem to... aj keby som si uvedomila, ze oliver je o dost krajsi ako povodny jakub, neurobim to z respektu voci sebe, nie kamoske :-p
Odpovědět
akoze by som si takto nezapredala svoj charakter... ako moja mama vravi, kazde meno je pekne ked sa pekne zavola :-) tym ma utesovala, ked sa mi andrea protivilo. a vobec, mozno budete mat same baby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak by to melo byt. Ja taky to nase vybrane jmeno nedam, protoze se to proste nedela. A priste uz fakt budu drzet hubu a nerekneu nikomu nic
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt je lepšie nechať si mená pre seba..a ked sa spýtajú že či ste už vybrali meno, poviete, že sa ešte rozhodujete ;-) a ked príde den, ked sa malé narodí, dáte mu meno, ktoré sa vám s manželom páči a už s tým nikto nič nenarobí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to hrozné, keď človek nemôže dôverovať svojim kamarátom ani pri výbere mena :-(
Odpovědět
ale nastastie s vami sa tu o tom mozem bavit v pohode... :-D fakt mame tazke priezvisko, takze vyber krstneho mena nie je len tak lavou zadnou :) ale pre dievca sme vybrali sabina a olivia... pssssssssst... :-D inak mame v rodine paulinu, silviu, alicu, evu, zlaticu, zuzanu, martinu, dianu, michaelu, jasmin, lubicu a nataliu a okrem manzela je tu este zoltan 2x, gabriel 2x a alfonz. to je vsetko :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Olívia sa aj mne páčila :-N ale našla som krajšie mená ;-)
Odpovědět
jachin a povies? :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kludne, aj keby tu dakto dal, tak dám aj ja :-D :-D Dáša a Erika ;-) ale možno budú len chlapci :-D :-D tak potom mi to bude jedno :-D
Odpovědět
tak bude Dáš a Erik :-D
Odpovědět
shaarka, mne sa na O ako dievca paci aj Olina... da sa takto uz zapisat na matrike, tusim =-) je to od Olga, ale ako olina sa mi to paci viac. my mame taku malu opicu - plysaka - ktoru volame olina ;-)
Odpovědět
my sme si vybrali tu oliviu. olina olga je manzelka jedneho kamosa :) ale to je aj tak este veeelmi skoro, a tak sedim na konikovi a pisem si so snazilkami :-D
Odpovědět
:-) jasne. hlavne nech je zdrave.. v dnesnej dobe to uz prestava byt len zdvorilostna fraza |-| bohuzial :-(
Odpovědět
jj :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co rikate na jmeno Tea pro holcicku? Nezni az tak spatne, co?
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka Erika máme v rodine, takže asi nie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tea alebo Thea je kraaasne :-) aj Theo... ked som aupairovala vo Francuzsku, starala som sa o dvoch chlapcov - Theodore (Theo) a Raphael... odvtedy tie mena zboznujem :-) a neskor im pribudla sestricka Salomé ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?