Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muj ucitel na SS pojmenoval svou dceru Ráchel - ale prijmenim Smetanová
Odpovědět
Profilova fotka
Ráchel zní hezky. Ale nelíbí se mi žádná zdrobnělina, ale to neva, protože to jméno je samo o sobě prostě hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si pod Larou představim Laru Croft, ale jméno je to krásné! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ráchel Smetanová - no není to asi úplně nejideálnější spojení, ale třeba se brzo vdá a polepší si ;-) a nebo taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on byl blazen, ucil hebrejstinu, byl verici a kazatel, tak se to dalo cekat
Odpovědět
Profilova fotka
židovsné mená ako Ráchel, Sára, Rafael, atď sú veľmi pekné, ale svojim deťom by som ich nedala
Odpovědět
Profilova fotka
Já si pod jménem Sára vybavim psa :-D Ale jméno je to pěkné.
Odpovědět
Trip a prečo by si ich nedala? Rachel, Sara sú aj biblické mená.. Adam, Eva, Peter atd sú tiež také.
Odpovědět
Profilova fotka
My teď momentálně s manželem vedeme diskuzi, jestli je hezčí: Elena a Samuel nebo Lara a Samuel. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
talia, ja neviem prečo. :-) sú nádherné, ale nechcem dať svojim deťom biblické mená. hlavne sú veľmi pekné mená, ktoré majú s svojom názve Boha ako Rafael, Samuel, Gabriel, Michael. :-) nuna, keďže aj mne sa veľmi páči meno Lara, hádaj čo z tých kombinácii by som si vybrala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tripplebi: Asi tuším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se Lara líbí od doby, kdy se narodila dcera Izerovi a pojmenoval ji tak.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nunacek - nějakej problém??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Nunacek: Eliana a Samuel
Odpovědět
Profilova fotka
talia - eliana? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarinko ne ne žádnej problém ;-) Psala jsem, že se mi jméno Sára líbí. Ale prostě si představim pod tim psa - Sáru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mini přehled o současných jménech dětí školou povinných: ve třídě budu letos mít žáky se jmény: Adéla, Andrea, Květa, Veronika Radek, René, Vít.
Odpovědět
trip áno Eliana, je to hebrejské meno a znamená 'môj boh dal odpoveď'. Podľa mňa veľmi pekné
Odpovědět
Profilova fotka
Eliana nezní špatně ;-)
Odpovědět
Lara a Samuel znie mňa lepšie ako Elena a Samuel...
Odpovědět
Profilova fotka
talia, Eliana je pekné meno, ja len, že to nunacek na výber nedala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eliana je krásné jméno. :-)
Odpovědět
Eliana je nadhernee moje su: Alessia, Anabelle, Meira, Audrine Oliver, Eliot, Adrian,
Odpovědět
Trip, však ja nič, len tak mi to napadlo, lebo si myslím že Elena sa k Samuelovi veľmi nehodí. Keby som mala vyberať ja tak z tychto dvoch vyberiem Laru.
Odpovědět
Profilova fotka
talia, to máš pravdu, ani mne Elena nepasuje k Samuelovi Meira som ešte nepočula
Odpovědět
Profilova fotka
josette: Anabelle a Adrian se mi z tvého výběru líbí nejvíc ;-)
Odpovědět
můj bývalý kolega se jmenoval Vědomil Vildomec
Odpovědět
Ahoj holky,mě se líbila Gabriela, ale ta neprošla :-| Ještě zkusím na manžela Karin (ale v kalendáři je Karina a to se mi nelíbí a všichni by to tak komolili)
Odpovědět
No sice tady nikdo není ale ještě něco mě napadlo.Můj brácha se jmenuje Aleš-Alešek, krásný jméno podle mě.Ale..Od jeho puberty se mu nějak všichni naučili říkat Aldo což mi přijde nic moc, je to zprzněný..
Odpovědět
Ahojte, vidím, že tu máte rozpravu o Larách? Mne zto troška pripomína ten seriál Smallville o mladom Supermanovi - ten tam mal Laru.. Čo vravíte na meno Zara? po obdobiach Viktórií, Vanés a Sár ma toto drží už asi cez rok :-D ale Vivien jej už pomaly začína šlapať na päty ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?