Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
edita je u nás normálne meno :-) málo sa používa, ale ja poznám tri ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já Editu znám právě jen jednu.
Odpovědět
mne sa páči Eliška, alebo Ela pre dievčatko a Matúš, Luboš pre chlapca...no ešte neviem aké budem mať priezvisko... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ela je krásné x-) Eliška se mi moc nelíbí.
Odpovědět
aj tak by som ju volala len "Eli"...to sa mi páči najviac...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme zatim vybráno Elena a taky se mi líbí oslovení Eli :-)
Odpovědět
:-) že pekné... a pre chlapčeka?
Odpovědět
Profilova fotka
No pro chlapečka je to s výběrem jména horší, ale zatim vede Samuel :-) Pak se nám líbí Dominik, Patrik, Adrian. A další holčičí Dominika a Laura. Ale možná se to ještě stokrát změní než to bude aktuální :-D
Odpovědět
to teda... :-) patrik a adrian môžu byť...dominika už v rodine máme volakde som čítala, že je dobré, ak má muž v mene aspoň jedno "r" vraj je to posilňujúce...hm...neviem...
Odpovědět
Profilova fotka
To "r" v křestním jméně nebo v příjmení?
Odpovědět
to je jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, to by Samuel měl to "r" splněné stejně, i když v tom křestním jménu r není, když stačí že je v příjemní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak je to ok :-) pekný večer s manželíkom prajem x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani díky moc, tobě přeji také pěkný večer a hodně moc sil posílám ;-)
Odpovědět
ďakujem :-) pomôže :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady u nas na vesnici ma jedna rodina kluka,ktery se jmenuje Kevin Bezůšek,coz me teda osobne zni strasne hloupe!!Me se libi jmena Justyna,Nela a Sofie a na kluka Samuel,jeste se me libi Max,ale to uz by se tu zase mockrat opakovalo....zacal s tim tady jedna slecna a ted uz jsou u nas na vesnici 3 maxove....
Odpovědět
Profilova fotka
Jméno Kevin mi do naší země přijde dost divné. Justýna je pěkné jméno. A Samuel je super jméno x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nanu,dělám totéž co ty,s dětma s kombin.postižením ;-) jinbak my máme perličku ve školce...Hugo!!!pak Dorotka,Cedrik,Oliver,Matyášů a Tobiášů máme až až,Valerie,Andreass,s příjmením Novák,což je pecka!!!! :-D
Odpovědět
toho Nováka mi je teda líto... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denisska tak to je super ;-) No máte ve školce zajímavá jména :-D A Andreass Novák je husteeeeejjjjjjj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no tak yjsm koukala jak blázen a to na něj ještě volají WEndy,fakt jak na psa,a já jak s jmenuje?Andreass a co má za příjmení?nikdo nevědl,jdu kuknout a fakt jsem se upřžímně zasmála,bobek mallý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
endy tam mělo být:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andreas je pěkný jméno, ale ne k příjmení Novák :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to vůbec!!!ještě s těším na ty rodiče,až je uvidím,to musí být pěkné čísla :-D
Odpovědět
a mne sa paci charlotka. a pre chlapca Lukas, Samuel, Jakub, Daniel a pre dievca ma este napadlo Laura a Lilien.a krasne je aj Rachel (moja sesternica) a Abigail
Odpovědět
meno kevin sa mi dlho velmi pacilo.ale teraz uz moc ani nie. nedala by som. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte Ja keď raz budem mať dietatko a keď bude dievčatko tak mám vybraté 2 mená-Jessica a Carina Keď bude chlapec tak Kristian :-)
Odpovědět
Hugo!!!! prečo je to perlička??? mne sa páči...ak má fajn priezvisko....hmmm =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hugo doufal... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme vybraný normální jeména ;-) Kluk Lukáš a holka Terezka...na těchto jsme se shodli na 100 %.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?