Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásný zisk,těším se na fotečky pokladu i svatby a co vaši na to?
Odpovědět
Profilova fotka
no naši byli v šoku, viděli přítele podruhé v životě a už jsme jim říkali že jsem těhotná, ale ted už dobrý a těší se :-). přítel je poklad víš - měla jsem v těhu problémy a nesměla nic dělat a i ted se musím šetřit, takže přítel přijde v 18hod z práce a děá všechny domácí práce (ale fakt vše na co si vzpomeneš) a naši to vidi jak se stará ted i v době kdy jsem byla v nemocnici takže dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je paráda,ukázkový vztah,vy to máte fakt osudové:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jo přítel to říká od prvního dne že to byl osud :-) ale je fakt poklad, tak 3xdenně z práce volá zda je všechny v pohodě, posílá SMS, přijde z práce a dostanu pusu já i bříško, pořád mě po něm hladí, vše doma dělá :-) fakt se stará a myslím že to pro něj taky není lehká. Nemá zrovna lehkou práci a místo aby měl klid jak přijde doma začne mu druhá šichta - no mě nechám maximálně udělat si čaj. I proto jsem hledala jak mu splnit jeho přání at se jmenuje malý Tomáš ale at jsem spokojena i já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smardik: ahoj, dívala jsem se na tvoje fotky z příprav na svatbu a máš tam krásné šaty, bílo červené.To máš z ebay? Díky za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
buď ráda,že je takový poklad akdyž se musíš šetřit,tak se musíš šetřit:-))to není šichta,ale láska ;-) a odkud máte toho veteránka,co máš v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
holky,neměly bychom se přesunout jinam?jsme jaksi mimo téma:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
baku:ty šaty navrhovala blanka matragi
Odpovědět
Profilova fotka
a kde bych je sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... denisko myslíš tohle bakula: ty šaty ještě nemám, chtěla jsem je z ebay objednávat ale ted se nemůžu rozhodnout,dneska jsem se dívala na ebay a padly mi do oka jiné - viz moje druhé album :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smardik:a jak staré bude vaše malé až se budete brát? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... pojdte tady,udělala jsem narychlo téma:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě se ty šaty taky strašně moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bakule kde se nám touláš :-) :-) čekáme na tebe v nové diskusi
Odpovědět
http://www.babynamesworld.com/ :-) :-) :-) :-) Príjemnú zábavu, pri hladaní.......... ;-)
Odpovědět
Smardik: Jak by se ti líbil Tomáš Gabriel, Tomáš Samuel, Tomáš Bartoloměj, Tomáš Benjamin, Tomáš Joel, Tomáš Matúš?
Odpovědět
Profilova fotka
já přečetla snad všechny kalendáře naše i cizí no hrůza nakonec skoromanžel vybral jméno Dominik a jsme spokojený na holčičku jsem měla připraveno mraky jmen ale klučičí se mi nelíbily žádný akorád trochu Kryštof ale zdrobnělina nic moc a Jonáš ale pak dali v tv reklamu se psem Jonášem 8-) takže zamítnuto s druhým mímem to bude určitě to samý :-p už se fakt těším tak všem hodně štěstí při výběru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasha.zimmermann: dík za tipy, proberem s přítelem :-). už ted ale vím že mi zamítne Tomáše Samuela :-)
Odpovědět
arabske mena: Hany, Aiman :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hany-ho ma jedna babenka ja modrom koniku...
Odpovědět
ake mena odporucate pre madarske priezvisko? mali by to byt mena, ktore sa daju vyslovit v madarcine, resp. velmi podobne v madarcine zneju. napriklad Tobias - tak ten sa cita po madarsky s š na konci. ale tobi je nas pes. takze daco ine. )))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka: no nevím, jestli v Česku někdo ví, jak se co čte po maďarsky. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
andelka na slovensku vela bab vie ;-) :-) hlavne z juhu sharka moje starsie sestry maju totiz manzelov madarov, ale priezvisko pomerne neutralne ale tiez rozmyslaju nad menami tak aby im ho madarska rodina nejak nezhovadila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leish: Nějak mi nedošlo že tohle téma se asi zobrazuje na obou servrech. V ČR s maďarštiny neznáme ani ahoj. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) myslela som si ze si neuvedomila, ja poznam par slov len, len sestry sa do toho smeru vydali...
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás rozumíme naďarštině asi jako svahilštině ;-) :-D Já pár maďarských jmen znám, ale neznám k nim ekvivalenty. Napadá mě jedině Melanie (Melanie Zichy byla uherská šlechtična, ale či je to jméno maďarské nevím, pak taky Sofie Zerdahely, ale to jsou klasické jména, ne maďarské) :-(
Odpovědět
Novorozeňátka z Prahy a okolí: Linda Prause, Jan Valuch, Anna Jelínková, Filip Donda, Nikola Hrubá, Anežka Divišová, Cieślar, Šimon Valenta, Markéta Frolíková, Jakub Vrňata, Pavel Pelíšek, Monika Bártková, Kateřina Hargašová, Michaela Prchalová, Martina Farkašová, Adéla Stránská, Darja Frankošvili, Mariana Svatková, Jakub Kokta, Michaela Červenková, Kristýna Přívozníková, Michael Demetr, Adéla Řeháková, Vlastimil Arthur Zimák, Linda Marková, Eliška Petříková, Lucie Vojtíšková, Johana Mittner, Eliška Lomičková, Nela Charvátová, Nikol Zárubová, Dominik Vaina, Barbora Šabová, Tereza Švehlová, Jaroslava Koníčková, Tomáš Vrtek, Klementina Barnet, Ivana Bouzek, Jiří Oubram, Alena Bernahrd, Jan Krutský, Josef Plichta, Marek Novobilský, Jakub Říha, Šimon Kuneš
Odpovědět
Bianka a Jakubko :-) to sú favoriti... a ja mám ešte favoritov Tomáška a Júlinku, ale o tých nechce budúci pán manžel ani počuť :-D, takže keď raz budú detičky, tak budú nosiť pravdepodobne mená Bianka alebo Jakubko
Odpovědět
Vidím, že témátku se krásně daří ;-). Já jen potvrzuji, co jsem psala úplně na začátku...Budeme mít Tobiáše Bořivoje ;-).
Odpovědět
Ahojky, já už mám tohle vyřešeno, myslím jména dětí. Ale je to pěkný to čekání, co to bude jestli holka nebo kluk a jak bude vypadat, komu se bude podobat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?