Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
no a ohledne dvou muzu kteri jsou momentalne na scene by to byly Sylvia a Calvin nebo Octavio a Melina....nooo asi to opravdu necham jednou na nas a ne baby advisoru :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím,:-))jej,tak že by byl za vílí změněn svatba nevím kdy na termínek?::-))
Odpovědět
no Deni to jeste chvilku potrva :-D ...vhledem k tomu, ze jeste nejsem s nikym a pak jeste ten zdlouhavy proces pred svatbou :-D
Odpovědět
ale na tvoji svatbicku uz se nemuzu dockat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já pak na tvoji taky:)někdy to je zdlouhasvé a někdy to překvapivě frčí jak na drátkách:-DD
Odpovědět
Profilova fotka
Addai male Hebrew man of god Arella female Hebrew angel messenger Abigail female Hebrew head of a monastery, a father's joy Elisha female Hebrew Jehovah is god Kayla female Hebrew crown of laurels tieto sa mi lubia...hadam to bude dobre jak som to skopirovala
Odpovědět
Dnes slaví jmeniny: Zbyšek: České jméno, původem domácká zdrobnělina jména Zbyhněv, tj. "posilující hněv". Bernard: Německého původu, lze je vyložit jako "silný jako medvěd" Berny, Bernardek, Nard.
Odpovědět
leishmania: Elisha je mužské hebrejské jméno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sasha na tej stranke somto nasla takto...som to len vykopirovala...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.thinkbabynames.com/meaning... http://www.babynamesworld.com/meaning... http://www.babynamescountry.com/meani... myslim ze sa da pozuit tak i tak...iste uz nejaka ta elisha dievca existuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsem se pobavila na baby advisoru.Na holku mi to našlo Halie a na kluka pozor.... Elvis, s naším příjmením Elvis Vlček :-D Ještě teď se tady řechtám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky chceme dát malému dvě jména, máme vybrané Tomáše, jaké by se hodilo k němu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a příjmení?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
K Tomáškovi se hodí snad všechno. Taky bych ho dala, kdyby se tak už nejmenoval můj brácha. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šmarda :-) já právě nechtěla dávat jméno tatínkovi ale jinak se na jiném nedohodnem, takže bude mít malý dvě jména a budem spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tomáš daniel šmarda,nezní špatně,a jaké jsi chtěla ty?
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla Daniela, davida nebo jakuba :-) nebo holčičku ,protože na to jméno máme. jenže prcek minulý týden ukázal jaký poklad má mezi nožičkama - holt kluk a podle doktora ještě malý exhibionista :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ;-) tak to je náhoda,že jsem napsala zrovna daniel:-)a ten mi k tomášovi sedí nejvíce:-D holčičku bych taky chtěla:)
Odpovědět
Profilova fotka
asi to taky vidím na toho Tomáše Daniela - oba budem spokojeni :-) a malý si pak bude moc vybrat. Já před těhu chtěla holčičku a jak jsem otěhotněla bylo mi to jedno, ale fakt že od začátku jsem říkala že to citím na chlapečka :-). holčičku jsem ted už říkala jen kvůli jména. A ty mimi plánuješ brzo?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych chtěla už dávno a taky chci dvě jména,je jsem teď zase nemocná,tak by to nebylo dobré:(
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: nejdřív se v klidu vdej, my plánovali najednou svatbu i mimi a mimi se povedo rychleji,takže jednu svatbu rušíme a druhá se bude zařizovat tak taky síla
Odpovědět
Profilova fotka
no,to jo,to už bych ani svatbu rušit nemusela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) já se nechtěla vdávat v 7měsíci takže jsem se zasekla že si ho prostě nevezmu, ono to bylo složitější ale mě se to nechce už po xté dnes psát :-), najdu to v jiné diskusi a dám ti to tady
Odpovědět
Profilova fotka
potkali jsme se ve vlaku 18.11 v neděli a hned si domluvili že někdy půjdem na kafe, celou dobu co jsme jeli jsme spolu prokecali , už ve vlaku jsme oba říkali že chcem mimi brzo . No a ještě než jsem došla domů tak mi psal, celou noc jsme si propsali a v pondělí si domluvili rande a ve středu už jsme byli spolu . No a ještě ten den se s ní rozešel kvůli mě a já v pátek a tak jsme spolu . Vánoce jsme spolu byli celé, bavili jsme se o mimi že ho chceme co nejdřív a tak nějak jsme se domluvili že od nového roku nebudu brát HA . No a svatba byla taky tak nějak "mezi řeči" říkali jsme že se chcem vzít, já chtěla v létě, první jsme chtěli 19.7 o den později má láska narozeniny tak že by jsme to spojili ale datum už bylo obsazené tak jsme jsme se rozhodli pro 2.8. 2008 . v půlce února jsem zjistila že jsem těhu, ale ani jeden jsme nemohli uvěřit že to je pravda no a tak čekáme malého Tomulka, je to náš poklad a zázrak . Jen já se zasekla že se s bříškem vdávat nebudu, chtěli jsme svatbu přesunout na 16.5. ale moje zdravotní problémy rozhodly že to odložíme na příště rok a tak bude svatba příští rok ve třech s naši malou láskou . Jinak v březnu jsme kupovali byt (spíš moji rodiče nám ho koupili) a ted v průběhu května se postupně stěhujem a od 1.6. už tam budem fakt všichni tři natrvalo no a to je celé
Odpovědět
Profilova fotka
jéé,to je jak z filmu a to seznámení bylo v roce 07?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo v roce 2007 :-), v listopadu a v neděli začínám pátý měsíc těhotenství. Jsme rychlíci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-)nádhera!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no podle některých prý bláznovství :-), ale my nelitujem, my naše malé berem jako náš zázrak a nemůžem se ho dočkat :-) mám ho v albu pokud chceš kuknout - http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
jej,no pusinka,někdy se vyplatí riskovast!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo risk je zisk:-) a my získali nádherný poklad :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?