Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ved, niektoré mená sa aj mne páčia ked sa vyslovia tak ako sú "originál".mne sa páči meno Patrik, ale ked sa už povie Paťo, tak sa mi to nejak nepáči. :-S ja by som dala synovi Tomáš a pre dievča sa mi páči Dáša, Lesia,Ela, Erika - všetko mená v slovenskom kalendári, len menej používané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ela.je hezké jméno,psané ella to vypadá líp,přece jen to není tak kraťoučké:) dáša si představím dospělou ženu,ne dítě,erika jde taky tomáš,ať je v originále nebo tom ,tomášek,zní hezky pořád,t je jako daniel,danile nebo dan zní hezky,ale danek je už takové divné,totéž amelia.originál super a málka,se mi nelíbí:-(i emma je hezké a emmička?to je šílené-hrůza!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bleble: slovenská rodina mi říká Alicka...a jinak mi říkají všelijak: Ajo, Elis, Alu, Alíku, Alčo atd. atd. atd.
Odpovědět
Já mám docela problém se zdrobňováním...máme v rodině Patrika a Olivera - Patriček a Oliverek :-N Konkrétně u takových "exotických" jmen mě to tluče do uší, přece jenom Petříček nebo Janička zní normálně, ale tohle teda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa velmi paci meno artur, nella, leona a regina...dufam ze nieco vyberiem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka: kámoška má Olivera a říkáme mu Oli
Odpovědět
Profilova fotka
No tak tu som opäť narazila na tému ktorá ma zaujíma... Mojimi favoritmi sú: ženské Vanda a páči sa mi aj Ela ale tých je už strašnee veľa. Kamoška , ktorá je lekárka na gynekológii mi vravela že každé druhé dievčatko je buď Ema al. Ela. Možno za to môžu Habera a Peštová , myslím že majú tiež Elu... Z mužských mien sa mi páči Max a Tobias.. Inak môj manžel je úplne iného názoru, najviac sa mu páči Ján.. /ako on/ :-D
Odpovědět
No, ja dam svojej dcerke meno Rihanna. A budeme ju volat Rihanka alebo Rihi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje čerstvá neteř se jmenuje Eli. My zůstaneme u klasiky a jednou dáme Anežku nebo Daniela. Nic "exotištějšího" (třeba Sebastian nebo Tobiáš) mi neprošlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co třeba hugo,hugísek?to těžko:-))a cedrik?to je jako cedník a ještě zdrobnit a je to na mašli:-DD marťo:Max je hezké,taky se mi líbí:-))Tobias taky,ale zní mi to německy,přítel sestřenky je australan a jmenuje se Tobby skaredabety :teda to je nick!:-) a jaké máte příjmení?
Odpovědět
Profilova fotka
rihi mi doslo celkom vtipne :-D
Odpovědět
Novorozeňátka: Chebsko: Tadeáš Koppler, Adéla Hrdonková, Michal Frauenberg, Merced Kastlová, Františka Duffková, Karolína Hornová, Šárka Batelková, Alexandra Tamoková Tachovsko: Jakub Skala, David Šivák, Lukáš Geiger, Ondřej Staněk, Kristýna Krivdová, Petr Mára Jičínsko: Berenika Dundová, Lukáš Ješina, Štěpán Petr, Samuel Brzobohatý, Lucie Kočková, Natálie Kubištová a Petr Sedláček Šumpersko: Adéla Petrželová, Lenka Navrátilová, Václav Ctibůrek, Janis Glavinas, Pavel Nevrlý, František Anděl, Ester Jurčáková, Jiří Felbaba, Bára Smatanová, Kryštof Kučera, Kateřina Šulajová, Hana Elner, Lukáš Bursa, Kristýna Toráčová, Martin Mrlina, Tomáš Janča, Adam Vejmola, Monika Kristlíková, Kristýna Borůvková Českokrumlovsko: František Šimeček, Emma Hrdinová, Christian Dibďák, Jana Rainohová, Vojtěch Kaboň, Miroslav Kovačič, David Reichensdörfer, Klára Ferenčíková, Matyáš Homolka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mercedes.no paráda,zase jeden fanatik do telenovel :-D samuel brzobohatý zní taky divně ,ne? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
k tomu priezvisku tazko vyberat denisska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt,ale něco více české,by se šiklo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja som u nás čítala, kto kde sa narodil : Lilly Angel Kvasnicová :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to snad neeee :-. chudák!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale áno..nech sa dievča rýchlo vydá, najlepšie za angličana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, a bude angel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, ja se zas bavim nad Christianem Dibd'akem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neviem, zdá sa mi to celkom v pohode, zahraničné meno aj priezvisko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no u toho příjmení je to takovné pochybné jaké je,jetli české,slovenské nebo vůbec jaké:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mozno sa Christian originalne vola Nimnak, len matrikarka mala plny nos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa, až teraz som si všimla, že to môže byť ď ..myslela som že je to nejaké turecké :-D :-D tá čiarka pri tom d vyzerá všelijako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
promin, ja mam francouzskou klavesnici a jinak ten hacek neudelam :-N laleeta - to bude ono :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oki...ved ja nič :-) ešte som pozerala kalendár a zapáčila sa mi Bianka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bianka mi taky přopomíná nějakou telenovelu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tie nepozerám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne:_D jen mi to tak připadá:-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
jakto,že nemáš albi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?