Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes som ho zmazala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda jakto? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Troška ho chcem zmeniť, ked budem mať trocha času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo a co teda mimi,už plánuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ešte nie, ale rada pozerám mená kto sa narodil a ako rodičia pokombinovali mená pre deti, niekedy sa človek nevie "dosmiať" nad kombináciámi a v konečnom dôsledku chudák dieťa. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt,někdy nevěřím vlastním očím a kolik ti je,jestli se můžu ptát?:-d
Odpovědět
já to vidím tak, že ,,divoká" jména budu dávat štěňatům a dětem vymyslíme něco rozumného... Třeba Sebastian Je nádherné jméno, ale dítěti bych ho nedala. Určitě vybereme jméno, které bude pěkné, i když se bude různě skloňovat a bude rozumné i v kombinci s příjmením. Ale nemám ráda jména, která má každý... Krásné jméno je Ellie, nebo Ellie Mae... ale tak se jmenuje můj pejsek, paní chovatelka má ale můj obdiv, krásně to zní...
Odpovědět
Profilova fotka
Ellie mae je supeeer:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Aj mne sa páči exotika, ale rozhodne také meno nedám dietatu, na to mám mačky :-D nechcem sa nikoho dotknúť.... :-N a mám 24
Odpovědět
Je to nádherné jméno, a ještě má pokračování, celé je to Ellie Mae od Růžové vily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůů my máme Baille Barbara od Křižanského potoka:-D
Odpovědět
já vím, máš ji v albu :-) nejsem si teda jistá, jestli mi to odpustíte, že tady píšu jména pejsků, ale pro mě jsou jako děti, mám totiž ještě další: Yessabell z Černé hlásky (Bella - nádherné jméno) Sorbonne Hedvábný sen a měli jsme Ellis Gold Z Černé hlásky a Hero Hedvábný sen :-) jo a abych nezapoměla Off Side Story Miraja. :-) Baille Barbara je ale taky super... skoroneteře se jmenují Leona a Nella ale to se mi moc nelíbí ty jména...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jmína dětí jsou jména dětí,já ji mám teď taky jako miminko,takže v pohodě:-D krásná jménaaa!!!!!!!!!!!!!! musím dneska jít:-(kolik máš těch hafíků???
Odpovědět
teď 3 a jednoho externistu k tomu :-) a uznanou chovatelskou stanici! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wua.tak to musím vidět fotečky,když tak pošli něco na nemcovadenisa@seznam.cz :-) kuji dobrou:-DD
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme pro Šárku a Tomáše nebo Davida :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som chcela ked budem mat chlapca aby sa volal Nathan, velmisa mi to meno paci, sice sa na slovensku nepouziva. Dievcatko by osm chcela Valeriu, ale moj monzel nezdiela podobne nazory ako ja:( takze sa uvidi, ked to pride:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme se dokázali shodnout na jménech: Matouš, Kryštof, Štěpán, Ondřej,... a jako perlu si přeje můj nastávající Boží hod :-D ... pro upřesnění .... nejsme věřící :-) Pro holčičku jsme vybrali: Anna, Ella, ... Snažila jsem se domluvit se skoromužem,že bych nerada dávala jména po nás... ale priorita ze strany ženicha je prosadit si jméno po něm.. Emil :-) s vysvětlením... můj děda byl Emil, můj táta je Emil, já jsem Emil a můj syn bude ... Emil :-D Můj názor: nebude to Emil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šoka,Emil ke krásné jméno......na co Ella?Žijeme snad v české kotlině
Odpovědět
Novorozeňátka: http://brnensky.denik.cz/miminka/baby... http://www.denik.cz/babyboom/miminka_... http://krkonossky.denik.cz/miminka/kr... http://olomoucky.denik.cz/miminka/mim...
Odpovědět
Profilova fotka
inak nasla som taku stranku ze poradia ti meno pre dieta podla mien rodicov, podla povodu ich mien a tak to vypocita dake meno pre chlapca a dievca, no nam nic moc :-D http://www.babynamescountry.com/ napravo take ze baby names advisor
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné. Mně to vyhodilo jména Steven (Štěpán) a Talia (to je moc pěkné). Škoda že ne víc. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to vyhodilo jména Johnathan a Rachael, ale tak se fakt jmenovat nebudou :-)
Odpovědět
baby advisor je vtipny :-D ja mam Gavril a Sonia :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som mala Samuela a Christinu - taktiež nehrozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chcem v prvom rade, aby prve meno sedelo k priezvisku tj. aj ke priezvisko typice slovanske,, ako mame my drahoš tak jedine slovenske mena juraj, mojmir, žofia, urban, slavomira urcite nie nicoletta alebo sofia drahosova no des!!! ublizila by som decku tymto? nikdy podla je potrebne sa zamysliet aj nad priezviskom nielen nad tym, co sa paci mne
Odpovědět
Profilova fotka
suhlasim treba mysliet aj na priezvysko... pocula som o chklapcekovy co sa vola johny bača - no tak to by som nikdy nezvolila. mne sa napriklad strasne pacilo meno sebastian, ale keds som si to dala dokopy sebastian talian tak mi to pride strasne smiesne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
micafialka úplne súhlasím ;-) myslím že aj k typicky slovenskému al. českému priezvisku sa dá vybrať krásne meno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak me Georgia a Henry, no tak nic.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
micafialka: no kdyz to budes brat jako ublizovani, tak to je blby, ja davam jmeno proto, ze se libi me, memu muzi a kdyby se mala jmenovala jakkoliv,tak je to jmeno z lasky a ne proto,ze bych ji jakkoli chtela ublizit...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?