Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oola...souhlas! Když jsme tada ta Evropa....tak může být Sergej ve Španelsku a Pamela v Rusku...konec! Proč cizí jména u nás jo a v zahraničí naše ne? Jste z těch zápaďáku nějaké po..., ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Takze ti zni krasne Pamela Horakova? Tak to gratuluju ke vkusu ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Horáková třeba Ida, Jana, Klára,Terezka,
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,hlavně ať máme zdravé potomky,ať už se jmenují jakkoliv 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, to byl příklad...já jsem pro to, aby se každej jmenoval jak chce...jen mi přijde směšné nedávat v zahraničí naše jména! Naopak...nevím jak se jmenuje Krista přijímením...takže těžko soudit Miu Isabellu!!!!????
Odpovědět
mozno o 20/30 rokov sa nad tym nikdo v cechach a na slovensku nepozastavi - kolko je americkych poliakov, cechov a slovakov s takymto zmiesanym menom, co sa narodili uz tam- niektori z nich su dokonca znami ci uspesni a meno im v tom nezabranilo (nemyslim zrovna mladu Ivanku Trump :)
Odpovědět
Profilova fotka
oolala:to jsi mi padla do noty,jméno Ivanka je neamerické a jak to krásně zní
Odpovědět
Profilova fotka
nejsme tady od toho,aby jsme soudily to, jak se jmenuje moje dceera....Horakovi teda nejsme, to bych si nelajskla...nejaky esteticky citeni fakt mam a prsote jsem nechtela jmeno, ktery ma kazda 4 holcicka na pisku
Odpovědět
Profilova fotka
Me vadi to, ze ti cizinci to jmeno prasej, protoze nevedi jak ho rict a jak uz jsem rekla, je mi u pr... jak se jmenuje, ale kdyz ma nekdo typicky cesky prijmeni a typicky (treba) americky jmeno, tak je to akorat tak smesny
Odpovědět
Profilova fotka
kristi:jsem ráda, že máš svůj názor.....jméno holčičky sis vybrala ty, gratuluju, ale nemyslím, že by se všechny holčičky na písku jmenovaly Natálky nebo Jessiky
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem to tak ze ano to jmeno tam sice byt muze ale to dite pro ne vzdycky bude cizinec i kdyz se tam narodilo a i kdyby jeho otec byl mistni, ziju tu tak vim jak se divaji na cizince a francie je jeste horsi
Odpovědět
Profilova fotka
ne,ale pulka se jmenuje Nela a druha pulka Rozarka, Ema nebo Stella a Sofie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivana Trump ...supr! Kristi: no vidíš...tak ale nesuď ty, co chtěj dát svým dětem česká jména v zahraničí...to ve Francii taky na písku nebude jen tak nějaká Jarmila...takže stejný důvod jako si uvedla...neobvyklost. A jak se tedy jmenujete příjmením?
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas Mius...
Odpovědět
Profilova fotka
a to se máme přizpůsobovat cizině jménama?a budou se na nás koukat jinak?tak my dáme v Německu dítěti echt leder české jméno, naproti nám bydlí Ukrajinec, Švéd a Brazilec, a nikdy jsme neměli problémy s jejich jménama a oni s našima, jinak jsem Natálie a manžel je Pavel, a nesnesli bychom, kdyby mu někdo říkal Paul apodobně
Odpovědět
Profilova fotka
Mio, asi tak..
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi, delejte si to jak chcete, boze muj.....
Odpovědět
Profilova fotka
Proč nechceš teda napsat jak se jmenujete? To se za to stydíš nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi:my tě taky nesoudíme, jsme tolerantní, buď taky
Odpovědět
Profilova fotka
sarunko, ja nikoho neodsoudila, to si me asi pletes, ja od zacatku rikam,at si kdo chce co chce dat, podle sveho uvazeni a ze mu muze totalne u prd...ze se to nekomu libi nebo nelibi, at uz je to v kteremkoliv state
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj co se týče holčičích jmen je to jedno stejně se jednou vdají a bude můžete mít super jména a k tomu příjmení, ale pak si vezme Pamela pana Ocáska a bude. ;-) :-D
Odpovědět
miamia: ked sa tam dieta narodi, cudzinec nebude- mozno je to vo Francuzsku zle, v UK urcite nie, to zase zavisi od rodicov- ak bude zit v londyne na cesko-slovenskej ulici v cesko-slovenskej stvrti a stykat sa s cesko-slovenskymi detmi a nebude hovorit po anglicky- cudzincom sa asi citit bude, (je tam takych dost) inak sa mi to nezda, taketo predsudky si viem predstavit na SK, nie v UK naozaj neviem ako je to vo Francuzsku- mozno je to tam tazke
Odpovědět
Profilova fotka
Pamela Ocásková zní dobře, aspoň víme, o co jí jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jdu pa!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tady teda jo .... tady jak nemas francouzsky jmeno nebo ted davaj americky (hrozny, neumej to rikat), tak jsem automaticky za cizince a to at ma treba i tatu odsud...dokonce i na lidi s zidovskym jmenem se koukaj "zezhora" 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
oolala :-D :-D k tomu teda fakt nemam co dodat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě, že pokud ti jde o to, aby tě brali jako Francouze, tak to ok....musíš být co nejnenápadnější a přizpůsobit se...ale pokud jsem Čech nikdy bych nechtěla být Francouz....
Odpovědět
rubi: to neznie dvakrat dobre ;( ja poznam vo Fr. len jeden par, a oni maju priezvysko Rico, a tak malej dali aj meno k tomu, - Carmen Rico, znie to akoby bola mala Spanielka, ale je po oboch rodicoch Francuzska :) a myslim, ze je to krasna kombinacia
Odpovědět
Profilova fotka
A je mi jedno, že mě berou za cizince...když jím jsem!:) Ne? Už fakt jdu...takže tu bude klid:) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nechci bejt za Francouzku, ale nechci aby moje dito bylo za cizince tady i v CR...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?