Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
redangel:mně osobně to hloupé nepřipadá,a vždycky jména budou znít nějak,americky,rusky,argentinsky,česky....
Odpovědět
Profilova fotka
My ještě děti neplánujeme, ale nevím jaké jméno k příjmení Jandourek (-ová). přítel je Milan, ale stejné rozhodně nechci. Líbí se mi Nela, ale příteli ne... Naštěstí máme ještě nějaký ten rok čas...
Odpovědět
ja mám suseda volá sa Timotej a všetci ho voláme Timo. :-)
Odpovědět
Ahojte, tak nase deti budu pravdepodobne: Tomáš alebo Šimon Dolinay a Nela alebo Júlia Dolinayová. Priatelovi sa velmi paci Zuzana, no ja moc nechcem, pretoze ja som Zuzana a to sa mi zda take divne mat doma 2 Zuzany... Alebo budeme mat tolko deti, aby sme pouzili vsetky mena, co sa nam lubia :-D. Inak, ked som bola mala, velmi sa mi pacilo meno Jolaus. Co doteraz nechapem... Pekny vecer:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můj kamarád je Timotej, Timotej mu skoro nikdo neřekne, spíš Timo. Je to moc hezké jméno a je to i převeditelné do cizích jazyků: Timothy...
Odpovědět
Profilova fotka
cauko, tak ja by som skor dala to Timothy nez Timotej-fakt sampon, sorry :-)
Odpovědět
Dakujem, pomohlo to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ako si sa nakoniec rozhodla?
Odpovědět
dievcatko bude timea a chlapec jakub alebo timotej... Nechala som do toho trosku kecat manzela :-D
Odpovědět
budem musiet ale porozmyslat nad viacerymi menami... mne osobne sa paci aj moje meno, popripade moja prezivka luciana, ale nikdy som nechcela, aby sa deti volali po rodicoch....
Odpovědět
Chcela by som aj ja prispieť s menami.Ked som bola tehotna pred 23mesiacmi .tiež som vymyšlala ake mena dam našim dievčatam dvojičkam.Mala som rôzne :Melania,Juliana,Aneta,Anita,Marianna,Denisa,Zoja,Sabrina.Ešte pred tehotenstvom sa mi vždy ľubilo meno pre dievčatko Valentinka.A nakoniec zviťazili mena Sabina a Valentína.Takže sa volaju takto a su presne ako ušite na nich.Sabinka je riadne šidlo nezbedne a Valentínka je jemnejšia a citlivejšia.
Odpovědět
Profilova fotka
redangel, suhlasim...po rodicoch nie. :-) dazdik pekne mena si vybrala
Odpovědět
Článek se načítá
lucka_o:Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
redangel: jméno Timea mi přijde dost nezvyklé, odkud se vzalo a je v kalendáři?
Odpovědět
Ja znam zase holcicku Theu...je to taky takove neobvykle a v kalendari to myslim neni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Thea je krasny....ted jsem cumakovala na Mimibazaru a jedna mamca tam ma dcerusku a jmenuje se Colette - se mi to nejak moc zalibilo.... ;-)
Odpovědět
Já myslela jméno, které je v Čechách typické, prostě ne moderní cizí jména, asi sem to špatně napsala... Z tvých jmen se mi líbí Šárka, jinak asi 6 jmen se v rodině vyskytuje, ty nebrat :-D Nejhorší je,že leckteré jména si spojujeme s konrétníma osobama, třeba Luďka jsme měli na střední jako největší svi....ni profesora, takže to jméno néé :-D Taky se teď dost vrací taková starší jména (Anna, Maruška,....), ale prostě my to máme spojené s babičkama a prababičkama...No bude to ještě sranda, až budeme nějaké jméno vybírat, jsme docela konzervativní v tomhle směru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli,Elis,Eliška?
Odpovědět
pre michamicha: v zadnem kalendari neni, ale nasla jsem ho u Timotej na: http://www.fodor.sk/Spectrum/mena.htm Tam jsem nasla, ze Timotej je muzske a pro zenu je Timotea. Je to z gréc. Timotheos uctievajúci boha, staršia podoba Timoteus, doma se jim rikava: Timo, - Tima
Odpovědět
Moji znami maji dceru,ktera se jmenuje Thea.Nase dcera se jmenuje Veronica Isabelle Kosova.Ja chtela Verunku a pritel Isabelku,tak jsem to dali do kupy. ;-) Kluk by byll Dominic Mathias Kos,pritel chtel Dominika a ja Mathiase
Odpovědět
Timea je určitě ve slovenským kalendáři - tuším v máji, jmenovala se tak moje spolužačka, každej se jí na to ptal ;-)
Odpovědět
Tak je to 3. května, jméno pochází z madarštiny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,taky jsem už přemýšlela nad jmény a mě se líbí Jakub a Karolína,Martin a Zoe,Martina a Michael. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romana Zoe je pekne aj mne sa paci :-) simicak thea? waw. kde nan prisli....znie zaujimavo :-)
Odpovědět
Aleně Šeredové a Gianluigimu Buffonovi se v pátek narodil, v Torině (Italia), syn Louis Thomas.
Odpovědět
Poradte nejake pekne chlapcenske meno, ktore by pasovalo ku prizvisku Cortes. Ale malo by to byt nieco take universalne, kedze ja som zo slovenska, priatel spaniel a byvame v UK :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Joachim
Odpovědět
Christian
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?